Stránka 1 z 1

Nela Moudrá

Napsal: 27 lis 2013, 13:35
od Nela.Moudra
Jsem znechucený občan, co se právě rozhodl nesedět nečinně na zadku a pokusit se i kdyby jen minimálně přispět ke snaze změnit naši zemi k lepšímu. Aktuálně pracuji jako specialista podpory bankomatů pro jednu banku a IT obecně je mi blízké. I vzhledem k mému koníčku, kterým je djing a onemocnění, které pokročilé státy léčí mimo jiné i marihuanou - mám poměrně blízko k mnoha oblastem, kterými se Piráti ve svém programu a působení zabývají. Hrubě se mi nelíbí mocenská politika některých lidí, potažmo celých stran a ráda bych tak přispěla k řešení souvisejících problémů a podpoře změn. A to víceméně jakkoli budu moci. Nejsem příliš obeznámena s tím, jak to v politických stranách bězně chodí ve vztahu k jejím členům, avšak věřím, že toto nebude překážkou ke zdárné spolupráci.

Re: Nela Moudrá

Napsal: 27 lis 2013, 14:44
od Homo Pyratus
doraz na schuzy 28.11. (zitra.-)

Schůze se bude konat v Národní Technické knihovně (dále jen NTK)
Adresa:
Technická 6 / 2710
160 80 Praha 6 - Dejvice
Web
Od 19:00 - 21:00
místnost bude upřesněna dodatečně.
V budově je přísný zákaz konzumace alkoholu a kouření.

V NTK je pouze oficiální část schůze. Poté následuje afterparty v některé z blízkých hospod, ve které doplněníme později.

Re: Nela Moudrá

Napsal: 27 lis 2013, 14:55
od David Kral
Ahoj, už se na tebe těšíme na schůzi.
Ohledně DJingu, máš nějaké veřejně dostupné skladby vlastní? :)

Re: Nela Moudrá

Napsal: 30 lis 2013, 02:07
od Jan.Koci
Ahoj Nelo,

chtel bych se zeptat, co Te presvedcilo aktivne se zapojit do politickeho deni v CR a proc prave Pirati?

Pak bych se chtel zeptat, jak se divas na nazorovou konzistentnost? Zda je dobre zastavat tytez hodnoty dlouhodobe, nebo je radeji cas od casu prehodnotit.

V cem chces, nebo si myslis, ze bys mohla byt strane prinosna a co by angazma prineslo Tobe?

Kolik casu mesicne by ses pro zacatek zhruba rozhodla do teto cinnosti venovat?

Predem diky za odpovedi :) :fet:

Krasny den

Honzik

Re: Nela Moudrá

Napsal: 30 lis 2013, 14:52
od Nela.Moudra
Ahoj,

předem bych se ráda omluvila, že jsem nedorazila na schůzi, avšak jak jsem již psala do SZ, mívám ve čtvrtky tréninky a info o schůzi přišlo přiliš pozdě (respektive nečekala jsem, že to bude hned druhý den). Na příští schůzi si už čas vyhradím.

2 David: Ohledně djingu - vyhledej si na netu Kan-Jacca a cokoliv najdeš - bude o mě ;)

2 Honza: Přesvědčila jsem se sama tím, že jsem často rozčileně diskutovala se svým okolím, že mě současný stav věcí štve a že s tím nikdo nic nedělá. Neříkám, že naběhnu na politickou scénu a způsobím tam hurikán, ale už se mi nechce být jen "hospodský vševědo-kecal", ale chtěla bych se(i kdyby jen minimálně) podílet na prosazování nějakých změn nebo alespoň podpořit lidi, co by ty změny prosadit mohli. Myslím, že co se názorové shody týče, Piráti byli jasná volba. Přeci jen v politickém spektru asi nenaleznu stranu, ke které bych měla blíže co se týče oblastí, kterými se zabývají. Názorová konzistentnost je samozřejmě prospěšná a ráda bych, aby se lidé svých názorů drželi, avšak změní-li se základní kritéria, která daného člověka vedla k pojmutí konkrétního názoru, určitě by měl vše přehodnotit a vzít změny v potaz. Může pak zastávat stále stejný názor, ale nemělo by to být slepé. Člověk by se rozhodně i ve své neústupnosti pořád dívat kolem sebe a reagovat na případné změny. V čem bych mohla být přínosná a co z toho plyne pro mě prozatím nevím, neb se s touto oblastí teprve seznamuji. Nechala bych tomu volný průběh, uvidím, jak to u vás funguje, co se běžně děje nebo dělá a jsem si jistá, že na něco přijdeme až se vzájemně poznáme. Kolik času bych tomu byla ochotná věnovat - to je hodně záludná otázka. Pokud uvidím, že to skutečně má smysl a výsledky, tak tolik kolik bude potřeba. Myslím, že se vše teprve postupně vykrystalizuje ;)

Přeju vám všem hezký den ;)

Nela

Re: Nela Moudrá

Napsal: 17 pro 2013, 11:58
od Ondrej.Marek
Tento čtvrtek 19.12.2013 se bude konat neoficiální předvánoční socializační dýchánek viz praha-f78/vanocni-party-t20437.html. Jsi srdečně zvána se přijít s námi seznámit na jistě distinguovanou konzumaci vybraných ročníků žižkovských ethanolem fortifikovaných nápojů.

Re: Nela Moudrá

Napsal: 08 led 2014, 10:08
od Ondrej.Marek
Přijata, zaplaceno, mentor Jan Kočí, lock.