Jan Kochert - přestup

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Fórum je veřejné. Do fóra přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá místní předsednictvo, případně předsednictvo nadřízené nebo administrativní odbor.
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 387
Registrován: 12 zář 2011, 18:52
Profese: pirate
Dal poděkování: 1287 poděkování
Dostal poděkování: 1142 poděkování

Jan Kochert - přestup

Příspěvek od Jan.Kochert »

Ahoj kolegové,
rád bych vám všem poděkoval za příjemnou i přátelskou atmosféru a především za poskytnutí azylu v podobě tachovského místního sdružení. Přesto se s vámi nyní - ač nerad - loučím.
Požádal jsem o přestup do svého domovského sdružení Ústecký kraj, ve kterém s několika novými členy zakládáme zbrusu nové MS Teplice. Byl jsem do ULK přijat a tímto tedy děkuji všem, se kterými jsem se mohl za dobu mého členství seznámit,mluvit a spolupracovat.

Na druhou stranu, ono se s tím oficiálním přestupem zase tolik nemění - i nadále jsem samozřejmě připravený pomoci jednotlivcům i celému MS, kdykoli se na mě obraťte ;)
Přeji vám hodně úspěchů, blahopřeji nové předsedkyni (dobrá volba! :) ) a doufám, že se brzy zase potkáme.

Honza
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kochert za příspěvky (celkem 3):
Michal.Havranek, Petr.Vileta, Libor.Spacek
I'm not „future”. You're retro.
Profil !
Uživatelský avatar
Karel.Rada
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 708
Registrován: 12 srp 2013, 23:36
Profese: O
Dal poděkování: 1802 poděkování
Dostal poděkování: 1338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Kochert - přestup

Příspěvek od Karel.Rada »

Dík za účast, byť jen virtuální. Chápeme, že Tachovsko bylo přece jen trochu z ruky. Úspěch s novým MS určitě mohu popřát i za ostatní.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Tachovsko“