Daniela Nová - obnovení členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.
Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Daniela.Nova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Profese: Sales Manager
Bydliště: Stříbro
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Daniela Nová - obnovení členství

Příspěvek od Daniela.Nova »

Dobrý den Piráti a Pirátky,
žádám o obnovení členství ve straně. Do loňského roku jsem byla členkou MS Tachovsko. Bohužel jsem zapomněla zaplatit členské poplatky a upomínka mi přišla když jsem rodila a to jsem jí přehlédla.
Takže prosím, prohlasujte mne zpět ať můžeme ve Stříbře znovu začít aktovně něco podnikat. Mám zájem především o komunál, a v tuto chvíli se snažím sestavit kandidátku pro Stříbro, kde máme jednoho zastupitele. Náš cíl, je toto místo obhájit a dostat na radnici více lidí, abychom měli reálnou šanci něco ovlivnit.
Na žádost Aleše Jakla kopíruji žádost do MS Tachovsko, neb Sudety jsou mi osudem :-)
Děkuji
Daniela
Omnia mea mecum porto
Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Daniela Nová - obnovení členství

Příspěvek od Ales.Jakl »

Díky Daniele za obnovený zájem o činnost v Pirátské straně. Vzhledem k tomu, že Danielu známe a víme, že pirátským idejím rozumí a sestavuje aktuálně kandidátku do komunálu ve Stříbře, jsem pro hlasovat o obnovení členství už v červnu.

Zkus prosím zkontaktovat

Michaela Kleslová, Kontakt pro zájemce o členství a dobrovolníky, michaela.kleslova@pirati.cz

ať ti vysvětlí proceduru (a pošle aktuální verzi přihlášky), kterou se dobereme k rychlému výsledku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Jakl za příspěvek:
Daniela.Nova

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Daniela Nová - obnovení členství

Příspěvek od Ales.Jakl »

Výsledek hlasování PMS Tachovsko:

viewtopic.php?f=647&t=42320

2 hlasy pro
0 hlasů proti

Daniela byla přijeta do MS Tachovska

2 hlasy pro přijetí
0 hlasů proti

Daniela byla přijata do MS Tachovska

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Tachovsko“