Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Místní sdružení Tachovsko bylo rozhodnutím KF Zrušeno pro neaktivitu.


Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Ales.Jakl »

Zdravím,

toto vlákno poslouží k představení kandidátů v komunálních volbách na Tachovsku. Doufám, že sem mohou psát všichni....

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Milan.Kusnir
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 06 úno 2018, 08:58
Profese: konstruktér
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Milan.Kusnir »

Dobrý den, jmenuji se Milan Kušnír (Ing.), bydlím v Kladrubech u Stříbra (Tachovsko). Pod mým "vedením" jsme dali dohromady 15 lidí pro Pirátskou kandidátku.
Proto souhlasím se jmenováním mé osoby do pozice lídra kandidátky a prosím o odhlasování této pozice.
Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Ales.Jakl »

Poprosím Milana i všechny další lídry a čelní kandidáty o stručné bio, profesní a politickou historii. Co vás přivedlo na myšlenku kandidovat za Pirátskou stranu? Jak budete komunikovat s oblastním sdružením Pirátů po svém případném zvolení do zastupitelstva?

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Daniela.Nova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Profese: Sales Manager
Bydliště: Stříbro
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Daniela.Nova »

Volební lídr pro Stříbro
dobrý den, jmenuji se Daniela Nová, žiji ve Stříbře, s partnerem a našimi třemi dětmi. Věk ve svém případě už neudávám :roll:
Stručné bio - Bc. z marketingové komunikace, sociologie, ekonomie a anglistiky. Pracuji jako manažer prodeje pro výrobce avioniky. Letecký průmysl je moje vášeň. Kdysi jsem učila a překládala. Moje jméno můžete čist na závěrečných titulkách mnoha filmů (Překlad - Daniela Nová)
Kandidovala jsem za Piráty v komunálu už v roce 2014, kdy jsme dostali na místní radnici jednoho zastupitele. Nyní chceme místo obhájit a získat další tak abychom měli i opravdovou sílu něco prosadit. S jedním hlasem z 15ti, to bylo dosud poměrně složité.
Proč Piráti? Tradiční strany mě neoslovují, jsem silně liberální a nemám ráda vysokou hiearchii a radši se pohybuji v prostupných strukturách. Transparenci považuji za jediný možný způsob správy svěřeného a obranu před korupcí.
Omnia mea mecum porto
Milan.Kusnir
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 06 úno 2018, 08:58
Profese: konstruktér
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Milan.Kusnir »

Volební lídr Kladruby

Dobrý den, jmenuji se Ing. Milan Kušnír, vystudoval jsem Fakultu strojní, ZČU v Plzni, Katedra konstruování strojů a zařízení. Tomuto oboru se i věnuji pracovně - jsem strojní vývojový konstruktér.
V létě 2017 jsme s přáteli diskutovali o Kladrubech a shodli jsme se na tom, že určité věci by se mohly dělat lépe, alespoň tedy z našeho pohledu a že je třeba přinést na Městský úřad "Svěží vítr".
Jediná varianta, jak toto učinit je, stát se zastupitelem a aktivně se účastnit zasedání, proto také vznikla vidina sestavení vlastní kandidátky.
Proč s účastí Pirátů? Musím předem podotknout, že budeme v drtivé většině Nezávislí, kteří ale s Pirátskou stranou souhlasí, souhlasí s jejím volebním programem a stylem, touhou po změně zaběhlého, které se ukazuje jako nefunkční. Transparentnost, jež Piráti prosazují, je podle mě obrovský "samokontrolní" nástroj, který dohlíží na jednání zastupitelů a cestou jejího prosazení v Kladrubech bychom se chtěli vydat.
Podle mě se i shoduje celá myšlenka naší kandidátky s historií Pirátů. Také jsme začali jako velice malé seskupení, jen svou aktivitou jsme dali dohromady lidi se stejným názorem a nyní můžeme postoupit o krok výš a usednout v zastupitelstvu či v radě.
Milan.Kusnir
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 06 úno 2018, 08:58
Profese: konstruktér
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Milan.Kusnir »

Představení předních kandidátů Kladruby:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ing. Milan Kušnír, 33 let, Kladruby
Povolání: vývojový strojní konstruktér,
Vzdělání: ZČU v Plzni, Fakulta strojní, Katedra konstruování strojů a zařízení

Motivace pro kandidaturu: mám zájem o dění ve městě Kladruby, kde žiji a chtěl bych se podílet na směřování tohoto dění jako zastupitel. Svou technickou odborností mohu pomoci osvětlit určitá témata, jež jsou nyní opomíjena a tím ušetřit značné množství peněz z veřejného rozpočtu.

Spolu s lidmi z naší Pirátské kandidátky věřím, že máme šanci změnit zaběhlé nefungující stereotypy, zacílit dění ve městě na širší spektrum obyvatel.

Zastupitelskou funkci mohu vykonávat v plném rozsahu z ní vyplývajícím, v případě účasti v opozici bych se chtěl ucházet o místo v kontrolním výboru.
-----------------------------------------------------------------------------------
Pavel Kocián, 40 let, Kladruby
Povolání: elektrotechnik
Vzdělání: Střední elektrotechnické

Motivace pro kandidaturu: chtěl bych se podílet na řešení problémů a chodu obce. Jako doposud nezúčastněný mohu přinést nový a nezávislý pohled na řešení témat probíraných v zastupitelstvu.
-----------------------------------------------------------------------------------
Jan Koukolík, Vrbice u Stříbra, věk: 32 let
povolání: správce skladu náhradní dílů
vzdělání: Střední odborná škola obor agropodnikání

Motivace pro kandidaturu: mám zájem o dění ve vesnici ve které žiji se svojí rodinou a tím i o Kladruby kam patříme. Rád bych se podílel jako zastupitel o zlepšení života našich spoluobčanů v našem městě a přilehlých obcí.

S lidmi na Pirátské kandidátce to určitě dokážeme.
-----------------------------------------------------------------------------------
Mgr. Jiří Bohuslav, 61 let, Brod u Stříbra
Pracuji celý život ve školství, momentálně jsem zástupce ředitele na střední odborné škole, z čehož vyplývá, že mám vysokoškolské vzdělání.
Mým důvodem pro kandidaturu je snaha o změnu v obci, kam jsem se přistěhoval před necelým půl rokem. Za Vaší stranu jsem kandidoval (jako nezávislý) v minulých volbách v mém dřívějším bydlišti (Stříbro) a po odchodu lídra strany ze zastupitelstva, jsem byl v tomto městě dva roky zastupitelem. Program a hlavně chování Pirátské strany je mi nejbližší, proto i podruhé chci být na její kandidátce a pokud možno prosazovat program i v zastupitelstvu, nejlépe jako radní.
-----------------------------------------------------------------------------------
Josef Jaša, 60 let, Kladruby
Povolání: OSVČ – technik BOZP a PO, správa budov
Vzdělání: střední stavební škola – stavební provoz

Motivace pro kandidaturu: Rád bych se podílel na správě majetku města, na obnově a údržbě historických památek a na rozvoji sportovních podmínek v obci – např. budování cyklostezek.
Milan.Kusnir
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 06 úno 2018, 08:58
Profese: konstruktér
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Milan.Kusnir »

Přidávám kompletní seznam kandidátů:
1) Ing. Milan Kušnír, konstruktér
2) Pavel Kocián, elektrotechnik
3) Jan Koukolík, skladník ND
4) Mgr. Jiří Bohuslav, učitel
5) Josef Jaša, OSVČ
6) Bc. Aleš Rubáš, student
7) Tomáš Jaša, OSVČ
8) Josef Walter, svařeč
9) MUDr. Lenka Bohuslavová, lékařka
10) Miroslav Mašát, živnostník - elektrikář
11) Jiří Míkovec
12) Martin Kadlec DiS., OSVČ
13) Ing. Jaromír Mautvic, projektový inženýr
14) Ing. Štěpánka Šlechtová, MD
15) Ing. Vladislav Kocián, policista
ZuzkaS
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 25 čer 2018, 19:00
Profese: Sociální pracovnice
Bydliště: Stříbro
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od ZuzkaS »

Volební kandidátka Stříbro
Dobrý den, jmenuji se Zuzana Skálová a žiji ve Stříbře s partnerem a synem. Je mi 36 let a v současné době jsem na rodičovské dovolené.
Vystudovala jsem na UJEP Ústí nad Labem, obor Sociální politika a sociální práce a mám titul Bc. Od svého narození jsem žila v Mariánských Lázních, do Stříbra jsem se přestěhovala před dvěma lety.
Po VŠ jsem pracovala tři roky jako vychovatelka v Dětském domově Mar. Lázně a pak jsem přesedlala do neziskového sektoru a oblasti protidrogové prevence, konkrétně do organizace KOTEC, služby K-centrum Cheb.Tam jsem působila deset let, nejdříve jako sociální pracovnice a poté (cca sedm let) jako vedoucí služby a v oblasti poradenství pro závislé, jejich rodiče a další blízké osoby uživatelů návykových látek. Kromě toho jsem dva roky učila na VoŠ sociální v Chebu a spolupracovala jsem se službou, která pracuje s pěstouny a dětmi z pěstounských rodin. Působila jsem v několika pracovních skupinách v Chebu i na kraji (Karlovarském), např. v týmu prevence kriminality, týmu pro mládež aj. Také jsem byla členkou Krajské protidrogové komise (jediná "nepolitička", chtěli tam mít člověka z praxe).
V Mariánských Lázních jsem zpívala ve folklorním souboru Marjánek a v Dixielandu Planá.
Nyní jsem místopředsedou nově vzniklého Rodinného centra Stříbro, zapsaného spolku.
Nikdy dříve jsem se neangažovala v politice. Nabídka kandidovat ve Stříbře za Piráty mě oslovila. Je to strana, kterou považuji za transparentní svým fungováním a má program, se kterým se můžu ztotožnit. Považuji za důležité být aktivní, jak mi mé kapacity dovolují, pokud chci něco ve svém okolí změnit k lepšímu.
Daniela.Nova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Profese: Sales Manager
Bydliště: Stříbro
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Daniela.Nova »

Představení čelních kandidátů pro Stříbro
já a Zuzana Skálová, viz výše

Mgr. Monika Berkyová
Mgr. Andragogika řízení lidských zdrojů. Bc. Speciální pedagogika- Vychovatelství. Pracuji v sociálních službách, jako vedoucí projektů. V minulosti jsem pracovala ve školství, ale také na různých státních institucí např. Okresní úřad, Úřad Vlády ČR.
Kandidovala jsem za Piráty v komunálních volbách už v roce 2014, byla jsem na čtvrtém místě na kandidátce a překvapil mě počet hlasů a pozitivní ohlasy lidí v našem městě.
Proč Piráti? Program Pirátské strany je mi nejbližší, proto i podruhé chci být na její kandidátce. Chtěla bych prosazovat program této strany a zároveň se podílet na řešení problémů a chodu města, nejlépe jako radní. Svou odborností a zkušenostmi, bych byla určitě přínosem pro Piráty a pro město Stříbro.


Ing. Rudolf Svoboda -
Hezký den všem,
Ing. Rudolf Svoboda, ročník hned po válce. Studium VŠZ ekonomika a provoz zemědělství promoce 1970, VŠZ fakulta mechanizační automatizace řízení výrobních procesů rok ukončení 1986, ZČU u3v právo ukončeno promocí 2018. Profesní činnost dosti pestrá po VŚ vedoucí provozu do 1975, řídící technik provozů do 1990, ředitel závodu do 1994 ukončeno privatizací provozů, náměstek pro výrobu do 2000, místostarosta města Stříbra do 2002, starosta města Stříbra do 2006, důchodce.
Proč kandidovat za Piráty. Byl jsem osloven, abych kandidoval za tuto stranu. Je to strana, která přináší do politiky naprosto jiný pohled na práci v politice nejen na komunální úrovni. Boj s korupcí je ve vysoké politice běh na velice dlouhou trať. Politici se o to snaží již dlouhá léta a zdá se mi, že opak je pravdou. Na komunální úrovni lze do tohoto problému detailněji nahlédnout. Nejedná se pouze o korupční mafii ale také být hospodářem a dodržovat zákony. Pro potřebu detailnějšího nahlédnutí do problematiky chodu obcí je nutné získat minimálně jeden mandát. I tento mandát je velmi cenný, neboť jak se pracovně prosadí se odrazí zásadním způsobem v příštím volebním období. Být pouze jeden v zastupitelstvu a prosadit se jsem již zažil a věřím, že se to někdy i povede.
Vše dobré všem přeje
Svoboda


Petr Kahovec
Vyučen lesním mechanizátorem, věk 56, podnikal ve stavebnictví, řidič z povolání, signatář Charty 77, od mládí se pohybuji v undergroundu, za minulého režimu jsem krmil krávy a pořádal zakázané koncerty. Byl jsem členem občanské komise v Tachově, která pomáhala očistit Státní bezpečnost a Policii od příslušníků STB. Po revoluci jsem byl členem zastupitelstva a snažil jsem se zviditelnit historické město Stříbro a zabránit masivnímu prodeji městského majetku. Stál jsem u zastavení tunelu na městský majetek přes akci „Kopec a.s.“ O komunální politiku a rozvoj města se zajímám dlouhodobě. Za Piráty jsem kandidoval už v roce 2014.
Proč Piráti – Pirátská strana ve Stříbře je jedinou politikou stranou, která není zprofanovaná a vidím Piráty jako jedinou možnost zvrátit stav věcí.
Omnia mea mecum porto
Daniela.Nova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Profese: Sales Manager
Bydliště: Stříbro
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Komunální volby Tachovsko - představení zájemců a kandidátů

Příspěvek od Daniela.Nova »

Seznam kandidátů pro komunální volby Stříbro 2018
1. Bc. Daniela Nová - manažer
2. Mgr. Monika Berkyová – vedoucí projektu
3. Ing. Rudolf Svoboda - důchodce
4. Petr Kahovec -řidič
5. Bc. Zuzana Skálová – zakladatelka rodinného centra
6. Petr Osvald – majitel soukromého muzea, profesor o.s. Duchmaus
7. Tomáš Fišer – technik ve výrobě
8. Jan Boháček - zámečník
9. David Matusch - technik
10. Lesja Kahovcová - studentka
11. David Brych streetworker
12. Bc. Jindřiška Šlajerová – v domácnosti
13. Stanislav Zoubek - živnostník
14. Radek Urban - technik
15. Kamila Rybecká – kontrolor kvality
Omnia mea mecum porto
Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Tachovsko“