Stránka 9 z 32
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 13:21
od Dalibor.Zahora
Mikuláš Ferjenčík k možné koalici se STAN:
Uvnitř strany si zpracováváme podklady pro konečné rozhodnutí, zjišťujeme názory členů i sympatizantů, studujeme překryv našich elektorátů a současně máme v plánu vyhodnotit fungování koalice se Starosty v Olomouckém kraji s tím, že analýzu chceme mít hotovou do krajských voleb a po nich padne definitivní verdikt. Do té doby žádná intenzivní jednání neočekávám. A platí, že otevřené jsou stále obě možnosti — buď se domluvíme, nebo do sněmovních voleb půjdeme samostatně.
https://denikreferendum.cz/clanek/31452 ... do-opozice
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 13:37
od Dalibor.Zahora
"Každá koalice musí být schválena celostátním fórem Pirátů a tam jsem skeptický. Navíc já bych se raději dohadoval se zvolenými poslanci než o místa na kandidátkách." Europoslanec @vonpecka z @PiratskaStrana ke spolupráci s hnutím @STANcz
https://twitter.com/MarieValaskova/stat ... 6146008064
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 15:49
od Vojtech.Pikal
<sarkasm>
Ano, Špína! se chce zeptat CF, jestli má vůbec dělat analýzu.
Fakt obcházení CF co svět neviděl.
</sarkasm>
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 16:16
od Robert.Magni
Vojtech.Pikal píše: ↑21 črc 2020, 15:49
<sarkasm>
Ano, Špína! se chce zeptat CF, jestli má vůbec dělat analýzu.
Fakt obcházení CF co svět neviděl.
</sarkasm>
Tady máš analýzu - CF dost jasně projevuje odpor. Takže vaše tamto maskovaný vlákýnko je snahou odpor potlačit a hovadinu protlačit. Odpor proti koalicím dalo CF najevo opakovaně a mnohokrát.
Takže obhajoba,, ... se chce zeptat CF, jestli má vůbec dělat analýzu.... neprojde.
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 18:36
od Dalibor.Zahora
Prima zaznamenala anketu
Opoziční námluvy: Piráti hlasovali v anketě o koalici se STAN. A drtivě ji odmítli
https://cnn.iprima.cz/opozicni-namluvy- ... mitli-6298
a mj.:
Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše rozhodne o případné spolupráci až celostátní fórum. „Soustředíme se teď na krajské volby. Není to téma, které by se aktivně řešilo a bylo by na stole. Je spíše vnucené médii. O případné spolupráci by na základě dat a analýz rozhodovalo celostátní fórum,“ řekl CNN Prima NEWS šéf Pirátů Ivan Bartoš.
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 19:34
od Vojtech.Pikal
Robert.Magni píše: ↑21 črc 2020, 16:16
Vojtech.Pikal píše: ↑21 črc 2020, 15:49
<sarkasm>
Ano, Špína! se chce zeptat CF, jestli má vůbec dělat analýzu.
Fakt obcházení CF co svět neviděl.
</sarkasm>
Tady máš analýzu - CF dost jasně projevuje odpor. Takže vaše tamto maskovaný vlákýnko je snahou odpor potlačit a hovadinu protlačit. Odpor proti koalicím dalo CF najevo opakovaně a mnohokrát.
Takže obhajoba,, ... se chce zeptat CF, jestli má vůbec dělat analýzu.... neprojde.
Projde, protože tohle je nezávazná anketa mezi 160 členy (před víc jak týden, když jsme to schvalovali tu bylo hlasů ještě řádově méně) a žádná analýza. Až to k CF dorazí, tak to klidně může odmítnout a aspoň budem vědět na co skutečně chcem najisto.
Právě pokud CF odmítne i pouhou analýzu, víme, že to nemá cenu.
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 20:16
od Antonino.Milicia
Tak jsem si to poslechl, co mi hlídaní dvou čertíků dovolilo. Diskuse byla věcná a slušná. Ivan Bartoš a Jan Bednařík měli zajímavé argumenty pro zvažování koalice a nijak ideologické, iracionální a s černobílým viděním. I argumentace ostatních byla k věci. Aktuálně se bude dělat analýza klíčových aspektů, která by měla poskytnou informace pro další rozhodování.
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 21 črc 2020, 23:04
od Pavel.Moravec
S analýzou nemám problém. Raději se budu rozhodovat na základě dat či odborníků, než svých dojmů a přání.
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 22 črc 2020, 10:17
od Lukas.Dolezal
I po včerejším Mumblu si nedovedu představit, co by se muselo stát, aby tyto námluvy klaply... Těch otazníků je tolik, že IMHO na ně žádná analýza nenajde odpověď.
A politika taky není fyzika, že jo...
https://mandaty.cz/
Re: Podpořili byste vznik volební koalice se STANem do sněmovních voleb 2021?
Napsal: 22 črc 2020, 10:27
od Antonino.Milicia
Z těch argumentů jsem nabyl pocit, že se na mandaty.cz dají simulovat zisky mandátů, když by šli Piráti se STAN apod., tedy zisky při spojení do většího celku. Ale na tom webu jsem to nenašel. Je to tam? Jak na to?