anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

Souhlasím aby Piráty v Senátu zastupoval Tomáš Tožička

Pro
96
40%
Proti
130
54%
Zdržuji se (nevím ...)
16
7%
 
Celkem hlasujících: 242 - Celkem hlasů: 242

Uživatelský avatar
Jan.Zavadil
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 04 lis 2017, 17:54
Profese: Product Manager
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 3940 poděkování
Dostal poděkování: 1368 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Jan.Zavadil »

Ono to časem probublá i na fórum, nějakou tu chvíli už to visí venku.

https://video.aktualne.cz/dvtv/tozicka- ... f6b220ee8/
“There are naive questions, tedious questions, ill-phrased questions, questions put after inadequate self-criticism. But every question is a cry to understand the world. There is no such thing as a dumb question.” Carl Sagan
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Roman.Kucera »

Mě se líbí ta urputnost.
CF už hlasovalo, a hlasování se nelíbí některým zoufalcům. Tak udělají ještě jednu "nezávaznou anketu". Prostě budou tak dlouho hlasovat, dokud Tóžu neznechutí. A to se podařilo. Fuj tajxl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Ladislav.Stalmach, Ivo.Vasicek, Jan.Lehky
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Ladislav.Stalmach
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 42
Registrován: 19 srp 2014, 11:41
Profese: starosta
Dal poděkování: 138 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Ladislav.Stalmach »

Pro někoho po dnešku PS v ceně stoupla, pro někoho ztratila. Patřím k těm druhým. Takový je život.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Stalmach za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Vaclav.Vcelica, Roman.Kucera, Filip.Matuska, Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2017, 08:40
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 389 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Jan.Adam »

Roman.Kucera píše: 02 bře 2020, 14:37 Mě se líbí ta urputnost.
CF už hlasovalo, a hlasování se nelíbí některým zoufalcům. Tak udělají ještě jednu "nezávaznou anketu". Prostě budou tak dlouho hlasovat, dokud Tóžu neznechutí. A to se podařilo. Fuj tajxl.
Kapesníček?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Adam za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Backa, Pavel.Moravec
Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 1293
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 633 poděkování
Dostal poděkování: 4891 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od David.Wagner »

Roman.Kucera píše: 02 bře 2020, 14:37 Mě se líbí ta urputnost.
CF už hlasovalo, a hlasování se nelíbí některým zoufalcům. Tak udělají ještě jednu "nezávaznou anketu". Prostě budou tak dlouho hlasovat, dokud Tóžu neznechutí. A to se podařilo. Fuj tajxl.
Ta nezávazná anketa byla výrazně před tím hlasováním, ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 6):
Jakub.Backa, Jakub.Dedek, Jan.Zavadil, Matej.Sandor, Pavel.Moravec, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Ladislav.Stalmach
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 42
Registrován: 19 srp 2014, 11:41
Profese: starosta
Dal poděkování: 138 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Ladislav.Stalmach »

[/quote]

Kapesníček?
[/quote]

Pro mne jsou mnohem méně přijatelná takováto vyjádření, z nichž čiší prostá škodolibost ve chvíli, kdy by stačilo mlčet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Stalmach za příspěvky (celkem 4):
Michaela.Nepejchalova, Eva.Novakova, Ivo.Vasicek, Bell
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1680
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1306 poděkování
Dostal poděkování: 2094 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Jan.Prokop »

Ladislav.Stalmach píše: 02 bře 2020, 14:43 Pro mne jsou mnohem méně přijatelná takováto vyjádření, z nichž čiší prostá škodolibost ve chvíli, kdy by stačilo mlčet.
Když někdo někoho označí za zoufalce, tak musí čekat, že mu bude oplaceno stejnou zbraní
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Prokop za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Belsan, Jan.Zavadil, Pavel.Moravec
Michal.Lupecka
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 440
Registrován: 27 dub 2009, 18:10
Profese: webař
Bydliště: City 17
Dal poděkování: 735 poděkování
Dostal poděkování: 571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Michal.Lupecka »

Jan.Prokop píše: 02 bře 2020, 14:45
Když někdo někoho označí za zoufalce, tak musí čekat, že mu bude oplaceno stejnou zbraní
Tak to stálo i ve zdůvodnění Nejvyššímu soudu ve kauze "Pitomio".
@iiic
PGP Key IDs: 0x760CC8FBFF5A6EA7 | 0x8BC4688A2B9556EF

Co znamená mediální vyváženost? "Dnes vám zprostředkujeme rozhovor s předním odborníkem na dané téma a v rámci vyváženosti i s někým kdo nemá ani ponětí o čem mluví, ale cokoliv si vymyslí"
SayMyName
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 68
Registrován: 07 úno 2019, 18:48
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od SayMyName »

Tak TT se konecne dozvedel, ze uz to nechce delat. Piratska uderka uz lita po diskuzich viz treba pan Caha na idnesu a zehli. Vase predsednictvo vsem clenum, kteri zili v domneni, ze CF je nejvyssi organ strany, ukazalo, ze hlasujte si o cem chcete, my se pak rozhodneme co se nam hodi do PR kramu. Ze ja vul vas nekdy volil.
Vaclav.Vcelica
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 162
Registrován: 30 čer 2014, 11:11
Profese: stavební projektant
Bydliště: Malý Skalník 1632, 75501 Vsetín
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: anketa - bojovník proti kapitalismu Tožička

Příspěvek od Vaclav.Vcelica »

Teď čtu velmi stručnou tiskovou zprávu, že TT na žádost RP odstupuje. Prosím někoho o dovysvětlení, jak to jednání probíhalo.
Vyjádření Republikového předsednictva Pirátů k ukončení kandidatury Tomáše Tožičky v doplňovacích volbách na Teplicku
Praha, 2. března 2020 – Republikové předsednictvo Pirátů se usneslo, že požádá Tomáše Tožičku o stažení jeho kandidatury v doplňujících volbách na Teplicku.
Zvolená forma vyjádření na sociálních sítích k operaci Lité olovo z roku 2009, jakkoliv odmítáme, že by byla projevem antisemitismu, není pro Piráty přijatelná. To ovšem neospravedlňuje následné urážlivé reakce proti panu Tožičkovi nejen na sociálních sítích, které překračovaly hranice slušného chování. Zdůrazňujeme, že kandidát svou celoživotní prací nejen v oblasti sociální a rozvojové pomoci dokládá své hluboké humanistické cítění a je za ním celá řada úspěšných projektů.
Tomáš Tožička žádosti Republikového předsednictva vyhověl. Zároveň poděkoval všem, kteří ho v kampani podporovali.
Ok, tak RP dospělo k tomu, že vyjádření na FB nebylo antisemitstké, a přesto je pro Piráty nepřijatelné (,neboli mluvou tiskových mluvčí: "není pro Piráty přijatelné").
Prosím tedy někoho z RP, aby dovysvětlil, co na tom vyjádření z FB je nepřijatelného, zač jste požádali TT o stažení kandidatury. Jestli jde opravdu jen o formu a nejde nám o obsah, tak jsme se posunuli jako strana k přehnané politické korektnosti "hlavně nikoho nenaštvat", což třeba v době předvolebního vězeňského autobusu nebylo. Korunu té tiskové zprávě dělá to následné vychvalování celoživotní práce.
"Jeffe, co blbneš? Proč jsi ho zastřelil?"
"To víš, Boby, některý věci prostě musíš udělat."
"To se ti nelíbilo, co říkal?"
"To ne, ten kluk měl pravdu, ale jak se u toho usmíval, ... a navíc ta jeho fialová kravata ...."
OFFTOPICOmlouvám se za sarkasmus. Nějak to bez něj nešlo. Hraní si na princeznu koloběžku fakt nemusím.
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“