A on se někde omluvil? Spíš mi přijde že viní židozednářské spiklence, že to na něj vytáhli.Petr.Kubik píše: ↑02 bře 2020, 11:34 Omluva za staženou grafiku s antisemitským vyzněním, hlasování. End of story.
Ad X výroků TT které on myslel dobře, jen to skoro nikdo nepochopil: pardon, ale člověk jehož názory pochopí 99% populace jako urážlivé, antisemitské, lživé, demagogické atd. - takový člověk nemůže být politikem. Takový by nadělal právě svou formou projevu víc škody, než užitku. Furt by se jen řešilo co jak myslel, jestli je TT antisemita, jestli chce zničit kapitalismus a jestli k tomu chce přibrat i zničení demokracie, jestli je Stalin dobrej, atd. - fakt chceme, aby nás zastupoval člověk, jemuž musíme furt řešit damage control? Kolik energie jsme na to vyplýtvali, aniž by teprve proběhly volby?
Ono to není (jen) o tom, zda obrázek je či není antisemitský nebo jestli Tožička chce konec kapitalismu. Není to o tom, jestli má ve své kritice pravdu. Je to o nevhodné formě - takové, kterou skoro každý adresát TT pochopí jako prezentaci "hodně za čárou". A takoví lidé NEBUDOU řešit faktickou rovinu zda má TT pravdu či zda kritizuje oprávněně. Ti lidi budou řešit, že TT je antisemita atd. I kdyby měl TT pravdu, tímto přístupem prokazuje svým postojům medvědí službu.
Jsi mimo. Zkus radši fakticky argumentovat a nějak TT obhajovat. Tímto jen brečíš jako správný konspirátor. A zvlášť pro tebe, pokud s názory TT souhlasíš, platí poslední věta s medvědí službou.Roman.Kucera píše: ↑02 bře 2020, 11:34 Volba Tožičky mohla něco změnit. Proto jsme ji nedovolili.
Lepší naplnění jeho citátu nemohlo nastat: "Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali"
