Re: Budete letos volit Piraty?
Napsal: 24 dub 2017, 23:05
Ja to nechapu.
což u tebe není tak neobvykléLukas.Novy píše:Ja to nechapu.
ma vyplyvatVim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
máš někoho lepšího na výběr.
ObrázekLukas.Novy píše:Nevolim nejmensi zlo.
Díky za kompliment... samozřejmě znám, a určitě trochu imituju (mezi řadou jiných bavičů). Ale skutečnost je jednodušší: jsem prostě jenom na tom Internetu děsně dlouho. (Ve skutečnosti se asi jen snažím přepsat historii, abychom mohl na stará kolena tvrdit, že jsem vlastně Internet vymyslel - jako Al Gore...)Dalibor.Zahora píše:xChaos je Slavoj Žižek České pirátské strany. To myslím jako kompliment.![]()
Oznámení moderátora:uživatel byl napomenut za tapetování.
Můžeš na to koukat takhle, že když nevolím Piráty, pak možná volím někoho (pro mě) lepšího. Ovšem někteří rovnou přiznávají, že nevolí nejen Piráty, ale nevolí vůbec. V tom případě mě napadají otázky:Lukas.Novy píše:Tak mi teda vysvetli, jak zma vyplyvatVim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
máš někoho lepšího na výběr.
Tedy ta implikace vubec neplati.Petr.Vileta píše:Můžeš na to koukat takhle, že když nevolím Piráty, pak možná volím někoho (pro mě) lepšího. Ovšem někteří rovnou přiznávají, že nevolí nejen Piráty, ale nevolí vůbec.
Opet dve veci, co spolu nesouvisi.No a pak ještě další pohled, proč jsou v Pirátské straně, když nevolí Piráty?
Tak to mi zase vysvětli ty.Lukas.Novy píše:Opet dve veci, co spolu nesouvisi.Petr.Vileta píše:No a pak ještě další pohled, proč jsou v Pirátské straně, když nevolí Piráty?
Protoze ses srab.Petr.Vileta píše:Já nikdy nejsem tam, kde se mi nelíbí
Coz delam.Petr.Vileta píše:když už někde jsem, tak tu komunitu podporuji.
Ano. Mimo jine.Petr.Vileta píše:No a politická strana se, mimo jiné, dá dobře podpořit tím, že ji ve volbách dám hlas.