Stránka 7 z 24

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 23:05
od Lukas.Novy
Ja to nechapu.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 23:44
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:Ja to nechapu.
což u tebe není tak neobvyklé ;)

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 23:46
od Lukas.Novy
Tak mi teda vysvetli, jak z
Vim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
ma vyplyvat
máš někoho lepšího na výběr.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 23:58
od Michael.Polak
Lukas.Novy píše:Nevolim nejmensi zlo.
Obrázek

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 00:03
od Michael.Polak
Dalibor.Zahora píše:xChaos je Slavoj Žižek České pirátské strany. To myslím jako kompliment. :)
Díky za kompliment... samozřejmě znám, a určitě trochu imituju (mezi řadou jiných bavičů). Ale skutečnost je jednodušší: jsem prostě jenom na tom Internetu děsně dlouho. (Ve skutečnosti se asi jen snažím přepsat historii, abychom mohl na stará kolena tvrdit, že jsem vlastně Internet vymyslel - jako Al Gore...)
Oznámení moderátora:
uživatel byl napomenut za tapetování.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 01:14
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:Tak mi teda vysvetli, jak z
Vim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
ma vyplyvat
máš někoho lepšího na výběr.
Můžeš na to koukat takhle, že když nevolím Piráty, pak možná volím někoho (pro mě) lepšího. Ovšem někteří rovnou přiznávají, že nevolí nejen Piráty, ale nevolí vůbec. V tom případě mě napadají otázky:
Na jak dlouho to odhadují, než začnou Piráty volit?
Budou vůbec někdy Piráty volit?
Budou vůbec někdy kohokoliv volit?
Proč se vůbec o něco snaží, když ve volbách za sebe nechají rozhodovat jiné?

No a pak ještě další pohled, proč jsou v Pirátské straně, když nevolí Piráty? Je přece tolik různých možností, ANO, ČSSD, Zelení, IVČRN, SPD, Koruna Česká, Balbínovci, nebo prostě nebýt nikde, když stejně nikoho nevolím. ;)

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 01:20
od Lukas.Novy
Petr.Vileta píše:Můžeš na to koukat takhle, že když nevolím Piráty, pak možná volím někoho (pro mě) lepšího. Ovšem někteří rovnou přiznávají, že nevolí nejen Piráty, ale nevolí vůbec.
Tedy ta implikace vubec neplati.
No a pak ještě další pohled, proč jsou v Pirátské straně, když nevolí Piráty?
Opet dve veci, co spolu nesouvisi.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 01:35
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:No a pak ještě další pohled, proč jsou v Pirátské straně, když nevolí Piráty?
Opet dve veci, co spolu nesouvisi.
Tak to mi zase vysvětli ty. :? Já nikdy nejsem tam, kde se mi nelíbí a když už někde jsem, tak tu komunitu podporuji. No a politická strana se, mimo jiné, dá dobře podpořit tím, že ji ve volbách dám hlas. I kdybych kvůli tomu musel zhasnout jointa a vstát z postele. :D

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 01:55
od Lukas.Novy
Petr.Vileta píše:Já nikdy nejsem tam, kde se mi nelíbí
Protoze ses srab.
Petr.Vileta píše:když už někde jsem, tak tu komunitu podporuji.
Coz delam.
Petr.Vileta píše:No a politická strana se, mimo jiné, dá dobře podpořit tím, že ji ve volbách dám hlas.
Ano. Mimo jine.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 25 dub 2017, 06:55
od Martin.Shanil
jó volby? , to je taková hra.

a neptejte se členů partaje, ale voličů.