Stránka 6 z 24

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 21:18
od Lukas.Novy
Bylo to nastavene tak, aby sel token vymenit, presne pro pripad, kdyby ho nekdo zneuzil. stycna plocha byla ale omezena na lidi s pravem root. tedka to muze kazdy. krom toho, fixnout se to dalo hrave, jenom to nebylo potreba.

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 21:41
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:Nepotrebuju anketu, abych vedel, ze tu nejsem od toho, abych skodil. Prober se.
OFFTOPICObrázek

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 21:47
od Michael.Polak
Petr.Bajgar píše: Infantilita se kterou přistupujete k politické činnostní je na jedné straně dokonale ubohá a na druhé straně samolibě tupá.
Teda... kdyby si byl opravdový Pirát, tak přijmeš Occamovu břitvu, kterou ti nabízím jako čestné východisko, a podřízneš se s ní!

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 21:50
od Michael.Polak
Lenka.Kozlova píše:v anketě chybí možnost: co je ti do toho
Pirátská strana je jediný subjekt na české politické scéně, který má sympatie voličů, ale nikoliv svých vlastní členů :-) Myslím, že bychom se měli zapsat do nějaké Guinessovy knihy rekordů. (Nebo aspoň do knihy rekordů nějakého menšího českého pivovarníka, když ne hned do Guinessovy...)

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 22:04
od Janka.Michailidu
Mikulas.Peksa píše:Pri pohledu na tuhle anketu si kladu dve otazky
1) jake je optimalni rozlozeni odpovedi respondentu? 100 % spokojenost dokaze zajistit jen Kim Cong-Un nebo Andrej Babis, IMO...kolik je "normalni" v Piratske strane?
2) co se da delat, aby se tu lidi citili spokojeneji?

@Janka, Marek...: co by se melo zmenit/zlepsit? Osobne dost pochybuju, ze existuje konecna a v historicky kratkem case splnitelna sada pozadavku, ktere by uspokojily Krtka nebo Petra Bajgara, takze Babisovska jednota je nedosazitelny ideal. Ale neprijde mi marny ptat se ostatnich.
Já jsem to psala a říkala už mnohokrát.. stále platný a nejvíc vypovídající je asi tenhle rozpis v úlevném

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 22:10
od Rostislav.Reha
Ja treba za sebe muzu rict, ze Piraty volit budu - stoprocentne v komunalkach (pripadne krajskych, az bude), protoze ty lidi znam a stojim za nima (a je za nima vic prace nez jen kampan) a skoro urcite i v parlamentkach, pokud se nestane neco extremniho, co me nastve tak, ze s tim prastim. Coz neznamena, ze to hodlam nekomu ulehcovat a vytirat si principy dolni cast zad :)

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 22:28
od Jan.Lipavsky
Michael.xChaos.Polak píše:
Pirátská strana je jediný subjekt na české politické scéně, který má sympatie voličů, ale nikoliv svých vlastní členů :-)
https://imgflip.com/i/1nn2rx

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 22:39
od Michael.Polak
No, napadá mi, že u Zelených taky asi Zubová nekroužkovala Bursíka, než se rozpadli, a stejně tak se určitě nemusí Hašek se Sobotkou, apod... takže problémy budou všude, a samozřejmě existuji i nějaká vnitrostranická politická soutěž, apod. Ale pochopitelně - teprve my Piráti jsme dovedli tohle soupeření k dokonalosti. Je tu totiž vědomí, že jsme na jedné lodi, kterou nejde nějak jednoduše rozdělit - ale je třeba provést vzpouru a poslat kapitána po prkně mezi žraloky. Ovšem, Bajgar je mistr: spustil se na vodu mezi žraloky v záchranném člunu registrovaného příznivce, a pokřikuje na nás z vody, ať po tom prkně do té vody všichni pěkně naskáčeme sami. Geniální politická strategie, hodná dospělého občana!

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 22:57
od Dalibor.Zahora
xChaos je Slavoj Žižek České pirátské strany. To myslím jako kompliment. :)

Obrázek

Re: Budete letos volit Piraty?

Napsal: 24 dub 2017, 23:02
od rst
Petr.Tkadlec píše:
Lukas.Novy píše:Vim o nekolika clenech, vcetne sebe, kteri Piraty volit nebudou. Jak je na tom cela clenska zakladna?
Potom nechápu, proč si stále členem, když máš někoho lepšího na výběr.
Obrázek

Stranu si rozvracet nedáme?