Re: Budete letos volit Piraty?
Napsal: 02 kvě 2017, 12:24
Piraty volit nebudu a pokud mi nakonec opravdu prepne, budu krouzkovat kluky z JMK.
Co dneska chce většina lidí mě vůbec nezajímá, snažím se jen představit si důsledky v případě že dostanou co chtějí. Stejně tak se řídím při volbách. Představím si, že strana kterou zvolím dostane 100%. Pokud nabydu dojem, že bych se musel do konce života stydět nezvolím ji. Vůbec mě nezajímá zda mají piráti 3,5% 0,35% nebo 35% je to irelevantní jde mi jen o moje svědomí. Takže je možné, že piráty volit nebudu. Už jsem to tu psal pokud nabydu přesvědčení, že piráti podpoří nebo dokonce budou iniciovat vystoupení z NATO nebo EU i kdyby to bylo tisíckrát demokratickým způsobemJiri.Kaderavek.sen píše:No ona je otázka, jestli by tam většina lidí ještě vůbec chtěla. Ale nechme toho. Toto vlákno není o dlouhých nekonečných debatách ale o tom, jestli budeme volit i přes všechny nedostatky piráty. Já ANO - a co ty?
Já?Michaela.Skokanova píše:Je, muj hrdina roku 2013 je na foru
Radim.Stach píše:Tak jak vidím už to nejde ani od deseti k pěti, ale od jedné k nule, měním ze spíše ne na určitě ne.
Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Metaplačka pláče, že lidi pláčou.Petr.Tkadlec píše:Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa".
Všechno jde, když se chce, pouze malé děti nechodí.Tomas.Klapka píše:Metaplačka pláče, že lidi pláčou.Petr.Tkadlec píše:Taktak, lepší je brečet a na všechno nadávat, než s tím něco dělat. Osobně jsem v RV hlasoval proti kodexu, snažím se dotáhnout jasné stanovisko k EET, taktéž docela hlasitě (ikdyž uvnitř) protestuji proti placeným funkcím bez kontroly, protože si dokáži ty peníze vynaložit efektivněji...Radim.Stach píše:Podle mě nejsme jako strana ještě připraveni na "velkou "politiku. Na spoustě bodů se neshodneme ani uvnitř strany a pak se hatlama patlama sesumírují různé paskvily( stanoviska) jako např. EET, základní příjem, různé kodexy apod. co dohromady nemá hlavu a patu a s tím chceme jít na voliče. Piráti říkají hulte trávu, ale nekuřte nám v hospodě, neb kouření škodí zdraví. A je toho daleko víc, placené funkce bez kontroly, stále nedořešené účetnictví, kdybychom ty prachy za placené pozice dali do Paro, tak alespoň, půjdou na dobrou věc, opravdu si myslím, že tentokrát po dlouhé době volit nepůjdu.
Šak si všichni na všechno rezignujte. Že na to doplatí strana, tak úplně průser není. Horší je, že pak na to doplatí aj většina "národa".
Problémy strany mají hlubší příčiny. Stranu nelze reformovat skrze stranický systém.
"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."