Stránka 6 z 16

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 09:23
od Martin.Smida
to je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 09:32
od Dalibor.Zahora
Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 09:35
od Martin.Smida
Dalibor.Zahora píše:
Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)
já z té funkce nijak moc odvařenej nejsem...
řízení má spoustu podob a autoritářské přístupy si asi neosvojím i kdybste mě zvolili za ředitele zeměkoule :-)

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 09:37
od Petr.Bajgar
Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole :-D
mě teda Krtek nijak nevadí :-)
jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?
Můj otec říkává: "Lidé jsou různí"
Stalo se neuveritelne a M.Smida napsal neco s cim se da souhlasit a neni to jen pukersko kasparkovska blbina.

Snad to neni od mistpredsedy RP jen prvni vlastovka ktera jeste sama o sobe jaro nedela.

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 09:47
od Martin.Kucera
Martin.Smida píše:to je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat
No a co takhle kdyby RP zaúkolovalo TO, ať konečně dodělá tu opravu, kterou Krtek zfušoval? Tím pádem by už z nepřátel nevypadávali moderátoři a každý by si mohl Krtka (či někoho jiného) dle libosti vypnout.

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 10:17
od Lukas.Novy
Tak nastesti uz jsou podatelny mimo forum, takze umlceni v diskusi neni takovy problem.

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 10:26
od Martin.Kucera
Ovšem na redmine svým komentováním cizích podání permanentně porušuješ pravidla, takže správci podatelen můžou tvoje komentáře klidně mazat (a je jen otázka času, kdy s tím začnou).

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 10:43
od Roman.Kucera
K tomu všemu, co už bylo mílonkrát probráno už před mnoha lety, mě napadla ještě jedna vychytávka. Prostor pro tlachárnu pro nové členy, kde by si mohli klábosit noví členové (po AO potvrzení členství). Vtip je v tom, že po nějaké době (3-6 měsíců) by se to každému přeplo do módu read only. Čili by jim do toho nemohli staří trolové zasahovat. Ta sekce by byla pro nováčky výchozí.
A my bychom měli nádherný a nezkreslený přehled, co nováčky doopravdy sere.

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 11:39
od Michal.Ketner
Dalibor.Zahora píše:
Martin.Smida píše:OFFTOPICto je zase anketa, tyvole :-D

mě teda Krtek nijak nevadí :-)

jeho působení na fóru je někdy obtěžující a je mi líto těch lidí, co se s tím musí vypořádávat

ale kdo jsem já, abych rozhodoval, co je správně a co ne?

OFFTOPICMůj otec říkává: "Lidé jsou různí"
No ty jsi mimo jiné místopředseda strany. A ta funkce, do které ses nechal dobrovolně zvolit, obnáší i něco jako řízení. Ale možná sis spletl stranu s náboženstvím a seš tu za Budhu. Vlastně z tebe ten dojem mám už delší dobu :)
Prosim te uz nikdy nepis ze mas i neco spolecnyho s anarchismem. Ty latennti fasisto. :D

Re: Anketa: Lukáš Nový a jeho působení na tomto fóru

Napsal: 26 led 2017, 11:59
od Ivo.Vasicek
Ondra.kl píše:Víš, ono je to celkem rozdíl když ti takhle někdo kafrá do tvé (polo) dobrovolnické práce v organizaci které přeješ úspěch a když ti takhle někdo zadává úkoly k jejichž vyřizování tě organizace zaměstnala a výplata ti zajišťuje obživu.
Pokud by se nějaký šéf v komerční praxi choval k podřízeným jako zde krtek ke svým kolegům, tak ty lidi postupně dají výpověď. Není moc lidí, kteří by se nechali takto buzerovat ani za peníze. Kdyby takto ve firmě atakoval kolegy nebo nadřízené vyhodili by ho okamžitě. Dělat pro piráty je holt masochismus, kladně hodnocená je pouze nečinnost.