Stránka 6 z 13
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 17 črc 2016, 16:55
od Mikulas.Peksa
Petr.Bajgar píše:Pokud to DJ Bartoš nepochopil tak tohle vlákno je o tom, že J.Čech je z mého pohledu prostého člena PP-CZ agilnější než všichni Piráti dohromady.
Hele a proč teda vlastně ztrácíš čas s Pirátama? Nebylo by lepší stát se nezávislým aktivistou jako J. Čech?
EDIT: ze zahraniční produkce: [img]pa.jpeg[/img]
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 17 črc 2016, 20:59
od Petr.Bajgar
Mikulas.Peksa píše:Hele a proč teda vlastně ztrácíš čas s Pirátama? Nebylo by lepší stát se nezávislým aktivistou jako J. Čech?
Pořád ještě doufám, že Pirátská stran nevznikla jen jako žebřík na zviditelnění DJ Bartoše.
Pořád doufám, že bychom my Piráti mohly oteřít dveře zdejší politiky novým generacím vyjednávačů. Zatím to sice pořád tak nevypadá, ale třeba se to po dalších a dalších prohraných volbách změní. Opravdu by mě zajímalo komu to slouží, že Pirátská strana v podstatě nefunguje.
Aktivisti jsou i v Pirátské straně, ale pracují jako aktivisti mimo ni, protože uvnitř PP-CZ viditelně nejsou žádoucí.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 20 črc 2016, 17:58
od Ivan.Bartos
Petře, jak si pokročil s tím seznamem pro kraje. Prosil jsem tě do 20.7. To je dneska. Mluvil si s aktivními členy krajů, ke kterým zde údajně promlouváš. Doporučil jsi jim Piráty pitátštější než Piráti a propojil je s tvými potenciálními spolupracujícími aktivisty? Nebo ses na to prostě vybod a je to celé jen toto vlákno? Děkuji za info. Práci zdar!
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 20 črc 2016, 18:29
od Petr.Bajgar
Jak to vypadá podle zdejší ankety žádnou komunikaci s aktivisty Piráti, předpokládám, že hlavně díky přesvědčování I.Bartoše o tom, že aktivisti nejsou politici a spíš politikům komplikují jejich činnost, nepovažují za potřebnou.
Považuji v podstatě za výhodu, že nemusím nést zodpovědnost za současnou marginalizaci Pirátské strany až k naprosté zbytečnosti, která leží na berech I.Bartoše, M.Šmídy, V.Pikala, I.Vašíčka a V.Fořtíka.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 20 črc 2016, 18:32
od Martin.Shanil
Mikulas.Peksa píše:Petr.Bajgar píše:Pokud to DJ Bartoš nepochopil tak tohle vlákno je o tom, že J.Čech je z mého pohledu prostého člena PP-CZ agilnější než všichni Piráti dohromady.
Hele a proč teda vlastně ztrácíš čas s Pirátama? Nebylo by lepší stát se nezávislým aktivistou jako J. Čech?
EDIT: ze zahraniční produkce: [img -pa.jpeg -img]
ten obrázek bych na tričku unes.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 20 črc 2016, 18:53
od Petr.Bajgar
Martin.Shanil píše:ten obrázek bych na tričku unes.
Já taky.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 21 črc 2016, 08:44
od Ivan.Bartos
Takže nic? Tak příště nemachruj, když jen píšeš ohovňování na foru. Cos teda domluvil? Sejde se někdo s někým? Ne. "Komunikace s Piráty pirátštějšími než piráti ztroskotala na tom, že ambiciózní potenciální předseda Pirátů Petr Bajgar, neakceptoval pověření-prosbu předsedy o vytvoření seznamu a předjednání schůzek pro aktivní Piráty v krajícj s možnými spolupracujícími odborníky a aktivisty." Hezká vizitka Petře. Jsi k ničemu

Jinan my samozřejmě jednáme s celou řadou lidí nejen v rámci krajských kandidátek, ale to je jedno. Bajgar kecá na foru a není schopnej zvednout telefon a zavolat jedinýmu pirátštějšímu Pirátovi. Ostuda. Naprostá marginalizace Pirátské strany

Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 21 črc 2016, 11:10
od Petr.Bajgar
Ivan.Bartos píše:Takže nic? Tak příště nemachruj, když jen píšeš ohovňování na foru. Cos teda domluvil? Sejde se někdo s někým? Ne. "Komunikace s Piráty pirátštějšími než piráti ztroskotala na tom, že ambiciózní potenciální předseda Pirátů Petr Bajgar, neakceptoval pověření-prosbu předsedy o vytvoření seznamu a předjednání schůzek pro aktivní Piráty v krajícj s možnými spolupracujícími odborníky a aktivisty." Hezká vizitka Petře. Jsi k ničemu

Jinan my samozřejmě jednáme s celou řadou lidí nejen v rámci krajských kandidátek, ale to je jedno. Bajgar kecá na foru a není schopnej zvednout telefon a zavolat jedinýmu pirátštějšímu Pirátovi. Ostuda. Naprostá marginalizace Pirátské strany

Dovědně slyzské fabulace hlavního manipulátora a ohovňovače. Hodně toho uměl už když ho Mar.Brož protlačil na předsedu, navíc se v pletichaření ještě dále zdoknaloval. Jestli si to Piráti neuvědomují tak lidé mimo PP-CZ vidi docela jasně co je DJ Bartoš za karieristického ubožáka.
Vstupoval jsem do Pirátské strany protože jsem doufal a věřil, že tato politická strana bude užitečná pro naše spoluobčany. Činnost I.Bartoše a jemu podobných mě však trvale přesvědčuje, že toto není hlavním cílem jeho(jich) usilování. Proto bych se dnes musel stydět kohokoliv oslovovat případně přesvědčovat o sebemenší důvěryhodnosti PP-CZ. Přesto, že vím, že v PP-CZ je i několik důvěryhodných osobností, které jsou však klikou okolo I.Bartoše případně jemu podobnýmy systematicky trvale upozaďovány.
Kandidoval jsem na předsedu právě proto, že zásadním způsobem nesouhlasím s tím jak I.Bartoš v podstatě destruuje a eliminuje PP-CZ a její vyjednávací potenciál.
Chtěl jsem dát prostor pro růst nové generace politiků a občanům ČR možnost volit PP-CZ.
Pokud to někteří ještě nepochopili, netoužím a nepotřebuji být pozlátkovou a v podstatě bezcennou mediální hvězdičkou, nebo parlamentní figurkou.
Marně přemýšlím proč I.Bartoš při jednání s předsedou STAN p. Gazdíkem nejednal s ním o zavádění OpenSource, když je to jedním z našich programových priorit. Podobně jako už měsíce čekám kdy I.Bartoš iniciuje-podpoří jakoukoliv podporu legalizace konopí, kterou se holedbal na MMM.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 21 črc 2016, 11:43
od Ivan.Bartos
Jsi se rozjel. Pojď dál...

mě neurazíš, spíše se pohybuješ po velmi tenkém ledě, ale na to jsem tě již dříve upozorňoval.
Re: Pirát Pirátštější než všichni tzv. Piráti dohromady
Napsal: 21 črc 2016, 12:48
od Ivan.Bartos
A proč mi lidi posílají tohle?