Váš názor na 9/11
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Václave a ostatní znovu.
I kdyby šlo o LIHOP, tak islámští radikálové nemohli být těmi, kdo rozmístil po třech výškových budovách světového obchodního centra demoliční nálože (neboť bez nich by ty budovy NIKDY nezkolabovaly tak, jak zkolabovaly).
Samotné nárazy letadel do budov zabily maximálně stovky lidí. A samotná demolice (MIHOP) způsobila násobně vyšší počet lidských obětí.
Jo, Petře, taky mi z toho bylo šoufl. Asi týden. Myslel jsem si, že jsem se zbláznil. Ale buďto věřím faktům, přírodním zákonům a věcem, které z nich plynou... Nebo věřím politikům. Vybral jsem si už dávno. A nebyla to lehká ani příjemná volba.
I kdyby šlo o LIHOP, tak islámští radikálové nemohli být těmi, kdo rozmístil po třech výškových budovách světového obchodního centra demoliční nálože (neboť bez nich by ty budovy NIKDY nezkolabovaly tak, jak zkolabovaly).
Samotné nárazy letadel do budov zabily maximálně stovky lidí. A samotná demolice (MIHOP) způsobila násobně vyšší počet lidských obětí.
Jo, Petře, taky mi z toho bylo šoufl. Asi týden. Myslel jsem si, že jsem se zbláznil. Ale buďto věřím faktům, přírodním zákonům a věcem, které z nich plynou... Nebo věřím politikům. Vybral jsem si už dávno. A nebyla to lehká ani příjemná volba.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 7):
- Ales.Sura, Ondrej.Profant, Robert.Magni, Libor.Spacek, Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Frantisek.Navrkal
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Petře, ono je to často dědičné.Petr Vileta píše: Za život jsem několik diagnostikovaných paranoiků potkal a jednoho máme i v příbuzenstvu. .... No a těžkému paranoikovi nevysvětlíš nic.
Jakékoliv vysvětlení je předem marné, protože paranoik okamžitě najde jiné vysvětlení svého bludu.
Tak třeba já, když jsem to viděl v přímém přenosu najednou padat, tak jsem zůstal stát uprosřed pokoje s otevřenou hubou. Ty mrakodrapy byly specifikovány se silnou ocelovou vnitřní klecí, aby přesně tohle vystály a taky se nikdy nic takového, aby to celé spadlo, nestalo. A i kdyby to nějak po poschodích spadlo, kam se poděla ta ocelová klec?
Ano, máš pravdu. Paranoik si okamžitě najde vysvětlení svého bludu.
Naposledy upravil(a) Libor.Spacek dne 02 úno 2015, 19:50, celkem upraveno 2 x.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 5):
- Ales.Sura, Robert.Magni, Milan.Muller, Ivo.Vasicek, Martin.Shanil
Senilní dědouch a troll.
- Martin.Svadlenka
- Krajský zastupitel
- Příspěvky: 1834
- Registrován: 20 srp 2009, 22:24
- Profese: elektromechanik
- Bydliště: Přerov
- Dal poděkování: 2930 poděkování
- Dostal poděkování: 1624 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Prostě kdyby se někdo seriózně Pirátů ptal na 9/11, klidně se jako odborník (sorry
) nabízím. Nebojím se, že bych na tom tématu uklouz. Krom toho, že znám FAKTA této události, umím se během argumentace držet zpátky a tématu a hlavně si sjednotit výchozí premisy s protistranou. Umím taky vyvodit souvislosti s naší politikou - právo na informace, šmírování, oklešťování svobod a podobně.
Nebojte se, na téhle palubě není jen Hájek nebo Huml. Nemá s tím problém třeba Ivan Hoffman , ani Erik Best.
Nebojte se, na téhle palubě není jen Hájek nebo Huml. Nemá s tím problém třeba Ivan Hoffman , ani Erik Best.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 6):
- Robert.Magni, Libor.Spacek, Martin.Shanil, Maria.Vasickova, Ivo.Vasicek, Pavel.Moravec
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
- Libor.Spacek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 16 říj 2012, 09:30
- Dal poděkování: 2636 poděkování
- Dostal poděkování: 4247 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Palec nahoru, ale stejně budeš prezentován jako šílený konspirativní paranoik, ať už poukážeš na cokoliv, jakkoliv fakticky a racionálně 
Ono je totiž mnohem uspokojivější věřit, že jsi šílený ty a spousta dalších lidí, nežli že vláda.
Ono je totiž mnohem uspokojivější věřit, že jsi šílený ty a spousta dalších lidí, nežli že vláda.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvek:
- Robert.Magni
Senilní dědouch a troll.
- Jan.Wagner
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 341
- Registrován: 04 čer 2010, 21:37
- Profese: Elektromechanik
- Dal poděkování: 415 poděkování
- Dostal poděkování: 506 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Nebudu se dlouze vyjadřovat, protože by to bylo na knihu.
Nevěřím oficiální verzi. 9/11 WAS AN INSIDE JOB!
https://www.youtube.com/watch?v=uSBYdRRuLxI
Nevěřím oficiální verzi. 9/11 WAS AN INSIDE JOB!
https://www.youtube.com/watch?v=uSBYdRRuLxI
4. místopředseda MS Brno
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Dřevěné baráky jsou proti požáru odolnější než ocelové. Aspoň teda v Émerice.
Švadlo, kdy můžeš? A vyvrať tam i některá falza a hoaxy, ať je to vyvážené.
Švadlo, kdy můžeš? A vyvrať tam i některá falza a hoaxy, ať je to vyvážené.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
- Ondrej_Marek, Ivo.Vasicek, Martin.Svadlenka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
- Radek.Holodnak
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 2640
- Registrován: 06 pro 2012, 20:51
- Profese: filozofický antropolog
- Bydliště: Žatec
- Dal poděkování: 1397 poděkování
- Dostal poděkování: 2075 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Já bych měl o takovou přednášku zájem v Žatci.
Se Švadlou se v lecčems rozcházíme, ale 9/11 je jasná věc.
Se Švadlou se v lecčems rozcházíme, ale 9/11 je jasná věc.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
- Libor.Spacek
- Milan.Muller
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 409
- Registrován: 25 říj 2009, 09:32
- Profese: osvč řidič
- Bydliště: jihozápad středních čech
- Dal poděkování: 1766 poděkování
- Dostal poděkování: 586 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
byla to uměleckýma očima krásná ,masivní performance show,se spoustou doprovodných efektů
,at už to udělal kdokoliv.už první den mi bylo divný ,z čeho ty mrakodrapy staví,že se to tak hezky seskládá dovnitř,navíc při situaci,se kterou projektanti nepočítali.Asi měsíc ,dva jsem věřil ofi verzi,ale pankáč uvnitř mne tušil levou.a každé další pátrání po informacích mi doměnku potvrzovalo.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvek:
- Martin.Svadlenka
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Infiltrátorům z BIS, konkurencí placeným a naivním idiotům v Pirátské straně se zástupným tématem 911 a jemu podobnýmy nesmyslnostmi daří velice dobře eliminovat případnou politickou konkurenci, kterou by mohla být Pirátská strana zdejším zavedeným mocenským mafiím.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
- Martin.Svadlenka
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Martine, nikde jsem netvrdil, že si dvojčata amíci sami nesundali (to už je v kontextu událostí méně podstatné) - tvrdím, že v letadlech byly skutečně muslimové, dělali to z přesvědčení a co mohli, udělali - důvodem, proč Bush (osoby za ním) potřebovali právě muslimy je na delší povídání, ale potřebovali právě je - ne Rusy, Číňany ..., když připravuji konspiraci nebo intriku, potřebuji pro její uskutečnění maximální počet přirozeně součinných jedinců a jen pár "zasvěcených" konajících proti svému přesvědčení - jinak se vše brzy provalí. Zde se provalují fakty nepřímými důkazy (fyzikálními, chemickými ...), chybí osobní svědectví lidí přímo do konspirace zasvědcených - proto tvrdím, že "mocní" se přiživili a dobře připravili , nikoli, že by to hlavní mediální (únos a náraz letadel) provedli. Na campech, které dělám pro děti a mládež byla dlouho populární má přednáška o INTRIKÁCH i s konkrétními příkladylave a ostatní znovu.
Co dalšího v rámci neokonzervativního puče dodal Bush a osoby stojící za ním je totiž to podstatné, co po 9.11. zbylo. Průser je, že to se neřeší, ale mělo by se a doufal jsem, že Piráti, Anonymous ..., budou tématu nápravy puče věnovat pozornost. Bohužel jako jiným důležitým věcem nevěnují ... (diskuse na fóru to není pravé ořechové).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 2):
- Martin.Shanil, Mikulas.Peksa