Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
10
21%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%
 
Celkem hlasujících: 47 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Václave a ostatní znovu.
I kdyby šlo o LIHOP, tak islámští radikálové nemohli být těmi, kdo rozmístil po třech výškových budovách světového obchodního centra demoliční nálože (neboť bez nich by ty budovy NIKDY nezkolabovaly tak, jak zkolabovaly).
Samotné nárazy letadel do budov zabily maximálně stovky lidí. A samotná demolice (MIHOP) způsobila násobně vyšší počet lidských obětí.
Jo, Petře, taky mi z toho bylo šoufl. Asi týden. Myslel jsem si, že jsem se zbláznil. Ale buďto věřím faktům, přírodním zákonům a věcem, které z nich plynou... Nebo věřím politikům. Vybral jsem si už dávno. A nebyla to lehká ani příjemná volba.
matrix_neo_in_morpheus_glasses.jpg
matrix_neo_in_morpheus_glasses.jpg (23.64 KiB) Zobrazeno 530 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 7):
Ales.Sura, Ondrej.Profant, Robert.Magni, Libor.Spacek, Ivo.Vasicek, Martin.Shanil, Frantisek.Navrkal
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Libor.Spacek »

Petr Vileta píše: Za život jsem několik diagnostikovaných paranoiků potkal a jednoho máme i v příbuzenstvu. .... No a těžkému paranoikovi nevysvětlíš nic.
Jakékoliv vysvětlení je předem marné, protože paranoik okamžitě najde jiné vysvětlení svého bludu.
Petře, ono je to často dědičné.
Tak třeba já, když jsem to viděl v přímém přenosu najednou padat, tak jsem zůstal stát uprosřed pokoje s otevřenou hubou. Ty mrakodrapy byly specifikovány se silnou ocelovou vnitřní klecí, aby přesně tohle vystály a taky se nikdy nic takového, aby to celé spadlo, nestalo. A i kdyby to nějak po poschodích spadlo, kam se poděla ta ocelová klec?
Ano, máš pravdu. Paranoik si okamžitě najde vysvětlení svého bludu.
Naposledy upravil(a) Libor.Spacek dne 02 úno 2015, 19:50, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvky (celkem 5):
Ales.Sura, Robert.Magni, Milan.Muller, Ivo.Vasicek, Martin.Shanil
Senilní dědouch a troll.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1834
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1624 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Prostě kdyby se někdo seriózně Pirátů ptal na 9/11, klidně se jako odborník (sorry :) ) nabízím. Nebojím se, že bych na tom tématu uklouz. Krom toho, že znám FAKTA této události, umím se během argumentace držet zpátky a tématu a hlavně si sjednotit výchozí premisy s protistranou. Umím taky vyvodit souvislosti s naší politikou - právo na informace, šmírování, oklešťování svobod a podobně.
Nebojte se, na téhle palubě není jen Hájek nebo Huml. Nemá s tím problém třeba Ivan Hoffman , ani Erik Best.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Libor.Spacek, Martin.Shanil, Maria.Vasickova, Ivo.Vasicek, Pavel.Moravec
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Libor.Spacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2222
Registrován: 16 říj 2012, 09:30
Dal poděkování: 2636 poděkování
Dostal poděkování: 4247 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Libor.Spacek »

Palec nahoru, ale stejně budeš prezentován jako šílený konspirativní paranoik, ať už poukážeš na cokoliv, jakkoliv fakticky a racionálně 8-)
Ono je totiž mnohem uspokojivější věřit, že jsi šílený ty a spousta dalších lidí, nežli že vláda.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Spacek za příspěvek:
Robert.Magni
Senilní dědouch a troll.
Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Místní předsednictvo
Příspěvky: 341
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 506 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Jan.Wagner »

Nebudu se dlouze vyjadřovat, protože by to bylo na knihu.
Nevěřím oficiální verzi. 9/11 WAS AN INSIDE JOB!
https://www.youtube.com/watch?v=uSBYdRRuLxI
4. místopředseda MS Brno
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Roman.Kucera »

Dřevěné baráky jsou proti požáru odolnější než ocelové. Aspoň teda v Émerice.

Švadlo, kdy můžeš?
Jedenácté září kritickým pohledem fyzikálních zákonů.
Přednáška, vyvracející všechny konspirační teorie, včetné té oficiální. Doplněno zdroji a vizuálním materiálem
Pirátské centrum, Řehořova 19, .... xx hodin.
A vyvrať tam i některá falza a hoaxy, ať je to vyvážené.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Ondrej_Marek, Ivo.Vasicek, Martin.Svadlenka
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2075 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Já bych měl o takovou přednášku zájem v Žatci.
Se Švadlou se v lecčems rozcházíme, ale 9/11 je jasná věc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Libor.Spacek
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Milan.Muller »

byla to uměleckýma očima krásná ,masivní performance show,se spoustou doprovodných efektů :twisted: ,at už to udělal kdokoliv.už první den mi bylo divný ,z čeho ty mrakodrapy staví,že se to tak hezky seskládá dovnitř,navíc při situaci,se kterou projektanti nepočítali.Asi měsíc ,dva jsem věřil ofi verzi,ale pankáč uvnitř mne tušil levou.a každé další pátrání po informacích mi doměnku potvrzovalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvek:
Martin.Svadlenka
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Infiltrátorům z BIS, konkurencí placeným a naivním idiotům v Pirátské straně se zástupným tématem 911 a jemu podobnýmy nesmyslnostmi daří velice dobře eliminovat případnou politickou konkurenci, kterou by mohla být Pirátská strana zdejším zavedeným mocenským mafiím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Martin.Svadlenka
Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Příspěvky: 2087
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 3902 poděkování
Dostal poděkování: 3768 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

lave a ostatní znovu.
Martine, nikde jsem netvrdil, že si dvojčata amíci sami nesundali (to už je v kontextu událostí méně podstatné) - tvrdím, že v letadlech byly skutečně muslimové, dělali to z přesvědčení a co mohli, udělali - důvodem, proč Bush (osoby za ním) potřebovali právě muslimy je na delší povídání, ale potřebovali právě je - ne Rusy, Číňany ..., když připravuji konspiraci nebo intriku, potřebuji pro její uskutečnění maximální počet přirozeně součinných jedinců a jen pár "zasvěcených" konajících proti svému přesvědčení - jinak se vše brzy provalí. Zde se provalují fakty nepřímými důkazy (fyzikálními, chemickými ...), chybí osobní svědectví lidí přímo do konspirace zasvědcených - proto tvrdím, že "mocní" se přiživili a dobře připravili , nikoli, že by to hlavní mediální (únos a náraz letadel) provedli. Na campech, které dělám pro děti a mládež byla dlouho populární má přednáška o INTRIKÁCH i s konkrétními příklady :).

Co dalšího v rámci neokonzervativního puče dodal Bush a osoby stojící za ním je totiž to podstatné, co po 9.11. zbylo. Průser je, že to se neřeší, ale mělo by se a doufal jsem, že Piráti, Anonymous ..., budou tématu nápravy puče věnovat pozornost. Bohužel jako jiným důležitým věcem nevěnují ... (diskuse na fóru to není pravé ořechové).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 2):
Martin.Shanil, Mikulas.Peksa
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“