Dokud jsem nezačal ,,pirátit,,tak jsem takhle běžně trollil v diskusích na fb.Zuřivě jsem bojoval za opak toho,co si myslím.Výborná věc na úklid v palici.Michal Ketner píše:počítej se mnou, něco podobného jsem několikrát absolvovalOndrej Marek píše:Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..
zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)
Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
Váš názor na 9/11
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Pavel.Moravec
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 2749
- Registrován: 27 dub 2011, 17:25
- Profese: IT
- Bydliště: Brno Bystrc
- Dal poděkování: 12367 poděkování
- Dostal poděkování: 5854 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
Takže ty ve skutečnosti ty proherní automaty nemáš rád, co?Roman Kucera píše:Já to dělám i tady a furt
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
- Jindrich.Bartek
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Takže 11/9 byla náhoda, nehoda, lenost nebo zanedbání?Petr Vileta píše: Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
Nemám v tom jasno, ale snad se shodneme, že to byl zlý úmysl. Otázka o které je spor je čí...
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
- Ivo.Vasicek, Vaclav.Fortik, Robert.Magni
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- asiva
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7
- Registrován: 25 črc 2014, 11:44
- Profese: asistentka
- Dostal poděkování: 3 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
já jsem toho názoru, tedy nemám to nějak zvlášť podloženo, ale má to na svědomí vláda US of A.
- možná kvůli ropě nebo zbrojení. V každém ohledu se jednalo o špinavé peníze.
- možná kvůli ropě nebo zbrojení. V každém ohledu se jednalo o špinavé peníze.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi asiva za příspěvek:
- Robert.Magni
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Já osobně se domnívám, že to byl zlý úmysl islámských fanatiků. To byl počátek. Pak se stala neuvěřitelná souhra lenosti, neschopnosti a zanedbání, čímž bylo umožněno teroristický plán provést. Když už jednou ty paneláky hořely, tak si na tom pak každý přihřál svou polívčičku.Mikulas Ferjencik píše:Takže 11/9 byla náhoda, nehoda, lenost nebo zanedbání?Petr Vileta píše: Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
Nemám v tom jasno, ale snad se shodneme, že to byl zlý úmysl. Otázka o které je spor je čí...
Rozhodně si nemyslím, že někdo z US vlády nebo tajné služby řekl "teroristi nám chtějí zabít 3000 lidi v NY" a druhý mu na to odpověděl "OK, tak je to necháme udělat".
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
Re: Váš názor na 9/11
No Petře a to je přesně to co si myslím, že se staloRozhodně si nemyslím, že někdo z US vlády nebo tajné služby řekl "teroristi nám chtějí zabít 3000 lidi v NY" a druhý mu na to odpověděl "OK, tak je to necháme udělat".
i když asi ne těmi slovy, ale v tom duchu ...
(tím se dlouhodobě liším od Martina Š., se kterým jsem to dlouho probíral už před lety a ani jeden ze svého názoru neuhnul - ten si myslí, že to vše udělali amíci sami
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 2):
- Robert.Magni, Mikulas.Peksa
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
druhý na to odpověděl: doufám, že to stačí, ale pro jistotu ještě ty baráky připravte k odstřelu. Pak světu ukážem nepřítele přesně tak jak potřebujem. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
- Robert.Magni, Ales.Sura, Martin.Svadlenka, Ivo.Vasicek
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Nemám slov. Pokud takto uvažujete, pak jste šílení.
Vážně si myslíte, že by to prošlo v zemi, kde pravidelně probíhají svobodné volby, jsou tam nezávislí novináři a každý tam může vlastnit zbraň? Že by to někdo nevykecal, nevypátral, nedoložil, nedohnal k soudu, nebo nevzal spravedlnost do vlastních koltů? Někde v diktatuře bych tomu věřil, tam se šťoural prostě ztratí, nebo ho zabije neznámý pobuda (Politkovská), ale v "západních" zemích mi to připadá naprosto šílené. Že jeden cvok, byť ve státní službě, naplánuje vraždu jedné osoby, nebo i celé rodiny, to snad možná ještě, ale je to ojedinělý cvok a ne politika státu.
Vážně si myslíte, že by to prošlo v zemi, kde pravidelně probíhají svobodné volby, jsou tam nezávislí novináři a každý tam může vlastnit zbraň? Že by to někdo nevykecal, nevypátral, nedoložil, nedohnal k soudu, nebo nevzal spravedlnost do vlastních koltů? Někde v diktatuře bych tomu věřil, tam se šťoural prostě ztratí, nebo ho zabije neznámý pobuda (Politkovská), ale v "západních" zemích mi to připadá naprosto šílené. Že jeden cvok, byť ve státní službě, naplánuje vraždu jedné osoby, nebo i celé rodiny, to snad možná ještě, ale je to ojedinělý cvok a ne politika státu.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Váš názor na 9/11
Já se ve věci 11. září snažím udržet odstup, nicméně rozhodně lidi, který věří, že to udělala například nějaká tajná služba nepovažuju za paranoiky. Důvody jsou následující:Petr Vileta píše:Nemám slov. Pokud takto uvažujete, pak jste šílení.![]()
Vážně si myslíte, že by to prošlo v zemi, kde pravidelně probíhají svobodné volby, jsou tam nezávislí novináři a každý tam může vlastnit zbraň? Že by to někdo nevykecal, nevypátral, nedoložil, nedohnal k soudu, nebo nevzal spravedlnost do vlastních koltů? Někde v diktatuře bych tomu věřil, tam se šťoural prostě ztratí, nebo ho zabije neznámý pobuda (Politkovská), ale v "západních" zemích mi to připadá naprosto šílené. Že jeden cvok, byť ve státní službě, naplánuje vraždu jedné osoby, nebo i celé rodiny, to snad možná ještě, ale je to ojedinělý cvok a ne politika státu.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Incident_v ... %C3%A1livu, http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dok ... le:518412/ - oficiální důvod proč se USA zapojily do Vietnamské války si velení jednoduše vymyslelo
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/a ... M-rXbvGh2O - V Iránu Američani svrhli jediného demokraticky zvoleného prezidenta - liberálního levičáka - a místo něj nastolili diktaturu, která vedla k islamistickému převratu
Chemické zbraně v Iráku se nikdy nenašly
Válka v Afgánistánu nepřinesla světu vůbec nic dobrého, jen obrovský rozvoj obchodu s heroinem, Taliban se opět dostává k moci
USA bez jakéhokoli relevantního důvodu rozpoutaly válku s Irákem, jejímž výsledkem je přes 200 000 mrtvých (možná až milion) a ty považuješ lidi, kteří považují za reálnou možnost, že si USA dvojčata sestřelili sami a zabili tak 3000 lidí za paranoiky?
Btw Blair věděl, že to bude průser.
Tolik oficiální americké a britské zdroje.
Poznámka na okraj. Kdyby druhou světovou vyhrál Hitler, v učebnicích dějepisu by bylo napsané, že ji rozpoutali Poláci. To je fakt, který je dobré mít na paměti.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 12):
- Martin.Svadlenka, Ondrej.Profant, Ales.Sura, Robert.Magni, Roman.Kucera, Ales.Jakl, Ivo.Vasicek, Pavel.Moravec, Martin.Shanil, Petr.Nemecek, Lukas.Findeis, Frantisek.Navrkal
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770