Váš názor na 9/11

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.
Odpovědět

O 9/11 si myslím, že

oficiální vysvětlení je zcela pravdivé
1
2%
oficiální vysvětlení je z větší části pravdivé, ale některé části nesedí, není to ovšem konspirace vlády ani tajných služeb
10
21%
oficiální vysvětlení je pouze z menší části pravdivé, ale vláda i boháči situaci zneužili k prosazení vlastních zájmů (daňové a pojistné podvody, skartace vládních listin atd.)
14
30%
oficiální vysvětlení je převážně lživé, ve skutečnosti to byl následek totální neschopnosti tajných služeb, ostrah na letištích, armády i Národní gardy
5
11%
oficiální vysvětlení je zcela lživé, je to konspirace vlády USA a tajných služeb, jen se jim to vymklo z rukou, proto bylo tolik mrtvých
2
4%
je to celé konspirace, ty mrtvé zabila vlastní vláda
14
30%
nemám na to názor, nezajímá mě to
1
2%
 
Celkem hlasujících: 47 - Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 4745
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 17929 poděkování
Dostal poděkování: 3694 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Robert.Magni »

Michal Ketner píše:
Ondrej Marek píše:Jednou na VŠ jsme dělali takový zajímavý experiment (a opravdu vás to může posunout o notný kus dopředu)..

zkuste si prohodit role.. ti z vás, kdo věříte té či oné konspirační teorii, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí přesvědčivě vyvrátí. A naopak.. pokud věříte oficiální verzi, zkuste najít důkazy a argumenty, které jí vyvrátí. Ideálně ve skupinách. (v mém případě to byla argumentace pro a proti jaderné energetice.. rozdělili jsme se nejdřív a skupinu pro jadernou energetiku a proti (v té byli jen asi 2 lidi z 20) a pak sme museli společně dát dohromady argumentaci odporující našemu přesvědčení)

Je to opravdu dost zajímavý mentální tréning. Aplikovatelné na jakékoliv kontroverzní téma. Tento a podobné battly bych rád v PiCe.. kdo do toho půjde se mnou?
počítej se mnou, něco podobného jsem několikrát absolvoval :fet:
Dokud jsem nezačal ,,pirátit,,tak jsem takhle běžně trollil v diskusích na fb.Zuřivě jsem bojoval za opak toho,co si myslím.Výborná věc na úklid v palici.
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Roman.Kucera »

Já to dělám i tady a furt :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2749
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12367 poděkování
Dostal poděkování: 5854 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Roman Kucera píše:Já to dělám i tady a furt :-)
Takže ty ve skutečnosti ty proherní automaty nemáš rád, co? :lol: :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Jindrich.Bartek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Petr Vileta píše: Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
Takže 11/9 byla náhoda, nehoda, lenost nebo zanedbání?

Nemám v tom jasno, ale snad se shodneme, že to byl zlý úmysl. Otázka o které je spor je čí...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vasicek, Vaclav.Fortik, Robert.Magni
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Uživatelský avatar
asiva
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7
Registrován: 25 črc 2014, 11:44
Profese: asistentka
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od asiva »

já jsem toho názoru, tedy nemám to nějak zvlášť podloženo, ale má to na svědomí vláda US of A.

- možná kvůli ropě nebo zbrojení. V každém ohledu se jednalo o špinavé peníze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi asiva za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas Ferjencik píše:
Petr Vileta píše: Když já narazím na něco podivného, nejprve hledám náhodu, neschopnost, lenost, zanedbání a až úplně nakonec něčí zlý úmysl.
Takže 11/9 byla náhoda, nehoda, lenost nebo zanedbání?

Nemám v tom jasno, ale snad se shodneme, že to byl zlý úmysl. Otázka o které je spor je čí...
Já osobně se domnívám, že to byl zlý úmysl islámských fanatiků. To byl počátek. Pak se stala neuvěřitelná souhra lenosti, neschopnosti a zanedbání, čímž bylo umožněno teroristický plán provést. Když už jednou ty paneláky hořely, tak si na tom pak každý přihřál svou polívčičku.

Rozhodně si nemyslím, že někdo z US vlády nebo tajné služby řekl "teroristi nám chtějí zabít 3000 lidi v NY" a druhý mu na to odpověděl "OK, tak je to necháme udělat".
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Vaclav.Fortik
Člen KS Praha
Příspěvky: 2087
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 3902 poděkování
Dostal poděkování: 3768 poděkování

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Rozhodně si nemyslím, že někdo z US vlády nebo tajné služby řekl "teroristi nám chtějí zabít 3000 lidi v NY" a druhý mu na to odpověděl "OK, tak je to necháme udělat".
No Petře a to je přesně to co si myslím, že se stalo :).
i když asi ne těmi slovy, ale v tom duchu ...
(tím se dlouhodobě liším od Martina Š., se kterým jsem to dlouho probíral už před lety a ani jeden ze svého názoru neuhnul - ten si myslí, že to vše udělali amíci sami :) ).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Mikulas.Peksa
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Martin.Shanil »

druhý na to odpověděl: doufám, že to stačí, ale pro jistotu ještě ty baráky připravte k odstřelu. Pak světu ukážem nepřítele přesně tak jak potřebujem. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Ales.Sura, Martin.Svadlenka, Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Petr.Vileta »

Nemám slov. Pokud takto uvažujete, pak jste šílení. :roll:

Vážně si myslíte, že by to prošlo v zemi, kde pravidelně probíhají svobodné volby, jsou tam nezávislí novináři a každý tam může vlastnit zbraň? Že by to někdo nevykecal, nevypátral, nedoložil, nedohnal k soudu, nebo nevzal spravedlnost do vlastních koltů? Někde v diktatuře bych tomu věřil, tam se šťoural prostě ztratí, nebo ho zabije neznámý pobuda (Politkovská), ale v "západních" zemích mi to připadá naprosto šílené. Že jeden cvok, byť ve státní službě, naplánuje vraždu jedné osoby, nebo i celé rodiny, to snad možná ještě, ale je to ojedinělý cvok a ne politika státu.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Mediální odbor
Příspěvky: 14052
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 11388 poděkování
Dostal poděkování: 19571 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na 9/11

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Petr Vileta píše:Nemám slov. Pokud takto uvažujete, pak jste šílení. :roll:

Vážně si myslíte, že by to prošlo v zemi, kde pravidelně probíhají svobodné volby, jsou tam nezávislí novináři a každý tam může vlastnit zbraň? Že by to někdo nevykecal, nevypátral, nedoložil, nedohnal k soudu, nebo nevzal spravedlnost do vlastních koltů? Někde v diktatuře bych tomu věřil, tam se šťoural prostě ztratí, nebo ho zabije neznámý pobuda (Politkovská), ale v "západních" zemích mi to připadá naprosto šílené. Že jeden cvok, byť ve státní službě, naplánuje vraždu jedné osoby, nebo i celé rodiny, to snad možná ještě, ale je to ojedinělý cvok a ne politika státu.
Já se ve věci 11. září snažím udržet odstup, nicméně rozhodně lidi, který věří, že to udělala například nějaká tajná služba nepovažuju za paranoiky. Důvody jsou následující:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Incident_v ... %C3%A1livu, http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dok ... le:518412/ - oficiální důvod proč se USA zapojily do Vietnamské války si velení jednoduše vymyslelo

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/a ... M-rXbvGh2O - V Iránu Američani svrhli jediného demokraticky zvoleného prezidenta - liberálního levičáka - a místo něj nastolili diktaturu, která vedla k islamistickému převratu

Chemické zbraně v Iráku se nikdy nenašly

Válka v Afgánistánu nepřinesla světu vůbec nic dobrého, jen obrovský rozvoj obchodu s heroinem, Taliban se opět dostává k moci

USA bez jakéhokoli relevantního důvodu rozpoutaly válku s Irákem, jejímž výsledkem je přes 200 000 mrtvých (možná až milion) a ty považuješ lidi, kteří považují za reálnou možnost, že si USA dvojčata sestřelili sami a zabili tak 3000 lidí za paranoiky?

Btw Blair věděl, že to bude průser.

Tolik oficiální americké a britské zdroje.

Poznámka na okraj. Kdyby druhou světovou vyhrál Hitler, v učebnicích dějepisu by bylo napsané, že ji rozpoutali Poláci. To je fakt, který je dobré mít na paměti.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“