Stránka 6 z 25
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 16:58
od Milan.Muller
Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala?

Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 18:00
od Ivo.Vasicek
Milan Muller píše:Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
to by místní antikonspirátoři nepovolili,umíš si představit ten stostránkovej flejm,až by se ta akce připravovala?

Tak dramatické bych to neviděl, myslím že jsou minoritní, jen jsou víc "uřvaní"(u Pirátů předpokládám nižší podíl ovcí než v jiných uskupeních)
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 18:40
od Martin.Svadlenka
Roman Kucera píše:Švadlo, nechtěl bys udělat přednášku o 911 v PiCe? Já mám dojem, že na to máš, a přišel bych. Možná bude narváno!
Není problém, Roji, stačí, když bude zájem. S někým jsem se dokonce bavil o "turné".
Nebudete mi to asi věřit, ale krátké shrnutí všech nedorazů ofi verze jsem měl nachystanou ve Stehlíkově noťasu už v roce 2009 na prvním fóru v Albrechticích. Vzhledem k oficialitám, které stejně musely být odročeny, jsem s tím neprudil.
Vždy jsem zdůrazňoval, že tohle nepříjemné a kontroverzní téma bohužel docela úzce souvisí s naší politikou, respektive s tím, proti čemu bojujeme - prolamování soukromí a svobod a špehování lidí ve jménu boje proti terorismu. 9/11 také ukazuje, jak hluboká je králičí nora, když porovnáváte dostupné informace (internet) a nespolehnete se na "televizi" a "noviny". Je také neefektivní bojovat proti následkům a mlčet ke zcela vylhaným příčinám.
Až včera (když jsem přestal vidět rudě) mi ještě došlo, že vlastně je něco, proti čemu bych se v souvislosti touto kauzou vymezoval stejně, jako proti zavírání úst ve jménu nekontroverze, či politické korektnosti.
9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa). Takže na jednu stranu vysvětlujete skeptikům, že ofi verze fakt při podrobném zkoumání neudrží pohromadě a že zároveň nejste zastáncem těch nejbizarnějších vysvětlení či všech konspirací en bloc, na druhou stranu čelíte dehonestaci, která se může jevit jako z "vašich vlastních řad", přičemž jde dílem o hloupost/důvěřivost, dílem o sofistikované dezinfo.
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 18:52
od observer
LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 18:52
od Roman.Kucera
Martin Svadlenka píše:9/11truthers čelí tlaku ze dvou stran. Tu první představují argumenty typu Petra Vilety (respektuju a chápu a budu trpělivě vysvětlovat, byť je mi jasné, že přes jistou míru kognitivní disonance vlak nejede) a druhou stranu představují někteří lidé "nezvratné důkazy" o tom, že letadla byly jen hologramy, že pod Manhattanem odpálili mininukleární nálož, že do věží narvalo UFO (bez prdele, včetně videa).
Já si myslím, že ty "ufonisti" jsou jen součástí diskreditační kampaně, ať už úmyslně nebo ne.
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 19:03
od Martin.Shanil
observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit

Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 19:10
od Maria.Vasickova
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 19:12
od Ivo.Vasicek
Martin Shanil píše:observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
zrovna jsem se ho chystal založit

Syriza+Podemos - Nakolik jsou jejich programy inspirativní i pro náš program.
Toho (observer) vůbec neřeš, je to finanční spekulant a s Piráty nemá nic společného (jen to, že už několik let trpí vašíčkofóbií, což byl zřejmě důvod proč mne sleduje i zde ).
K tomu vývoji:
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/6 ... i-tam.html
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 20:18
od Robert.Magni
observer píše:LOL! Je to přesně naopak, nejvíc uřvaná je bolševicko-marxistická grupa, stačí shlédnout vlákna o Ukrajině a VZP, ještě chybí vlákno o SYRIZE.
Až nebudeš
zasranej anonym,potom mluv

nevzdělanče
Re: Váš názor na 9/11
Napsal: 01 úno 2015, 21:39
od observer
PROČ?? Nastavení podmínek pro užívání tohoto fóra je věc vaší strany. Takže pokud s tím máš problém, usiluj o jejich změnu.