Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Ahoj,

krátký update k dalšímu vývoji přípravy krajského programu.

Na jeho editaci jsme dostali více prostoru, takže nám můžete Vaše podněty posílat a do do pracovního dokumentu vkládat až do 19. září. Hned na následující den (tj. 20. září) svoláváme od 10:00 setkání týmu v PiCE, kde bychom měli celou úpravu zhodnotit a vypořádat se s maximem připomínek, abychom mohli republikovému předsednictvu 30. září předložit z hlediska editorského týmu finální text.
Počítáme i se vzdáleným přístupem přes Jitsi.

Děkujeme všem, kdo jste se už nějakým způsobem zapojili, celkově už Vás je kolem 30.

Budeme se na vás těšit!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Antonino.Milicia

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Už s tím prudím na více místech. Může mi někdo vysvětlit, proč příprava důležitého stranického dokumentu probíhá na cizí sledovací platformě a ne na našem železe? Pochvalu mají ústečáci.
A abych nebyl jen prudič, tak jsem se spojil s Evou Horákovou ohledně sociální kapitoly.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Dalibor.Zahora, Janka.Michailidu

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Jakub.Nepejchal píše: 11 zář 2019, 20:53 Už s tím prudím na více místech. Může mi někdo vysvětlit, proč příprava důležitého stranického dokumentu probíhá na cizí sledovací platformě a ne na našem železe?
Protože Nextcloud neumí udělovat práva pouze ke komentářům. Buďto sdílíš read-only, nebo do toho lidi můžou přímo zasahovat. Žádnou jinou alternativu neznám. Klidně si nechám poradit.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Mělo to jít v mailu, ale radši to dávám i sem:

Páteční schůzka v PiCe bude do 17:30 a do středy by se měli účastníci registrovat.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

Rád bych navrhnul, aby se konsolidovaný text PO schůzce a vypořádání současných připomínek, ale PŘED schválením RP/RV/CF poslal všem, nebo téměř všem, odborníkům a stakeholderům v maillistech resortních týmů.
Máme hromadu kontaktů, tak ať se využijí a neděláme si to tady na koleně.
Co říkáš, @Frantisek.Navrkal ? Jestli ne, začnu narychlo naše kapitoly přeposílat, komu mě napadne :)

(Jinak opakuji @Radek.Holomcik a @Jan.Nezhyba , že přijímáme tu nabídku na zapojení stranických odborníků do tvorby programů k ŽP a Z, která padla na strategickém krajském dni.)
Naposledy upravil(a) Dan.Lestina dne 16 zář 2019, 22:56, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Blanka.Lednicka

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Dan.Lestina píše: 16 zář 2019, 18:23 Rád bych navrhnul, aby se konsolidovaný text PO schůzce a vypořádání současných připomínek, ale PŘED schválením RP/RV/CF poslal všem, nebo téměř všem, odborníkům a stakeholderům v maillistech resortních týmů.
Máme hromadu kontaktů, tak ať se využijí a neděláme si to tady na koleně.
Co říkáš, @Frantisek.Navrkal ? Jestli ne, začnu to narychlo naše kapitoly přeposílat, komu mě napadne.

(Jinak opakuji @Radek.Holomcik a @Jan.Nezhyba , že přijímáme tu nabídku na zapojení stranických odborníků do tvorby programů k ŽP a Z, která padla na strategickém krajském dni.)
Plán je spíš takovej, že po pátku už jen zafixujeme text (krom nějakejch technickejch věcí a korektur) a budeme jen sbírat další komentáře a připomínky. Pak to RP předáme jako kombinaci textu a komentářů k němu.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Dan.Lestina »

Takže externí oponenturu si mají zájemci udělat sami do pátku, rozumím tomu správně...?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Dan.Lestina píše: 16 zář 2019, 18:36 Takže externí oponenturu si mají zájemci udělat sami do pátku, rozumím tomu správně...?
Asi ano, ale klidně bych s tím ještě počkal. Bude ještě prostor ten program dále upravit.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Frantisek.Navrkal píše: 17 zář 2019, 09:29
Dan.Lestina píše: 16 zář 2019, 18:36 Takže externí oponenturu si mají zájemci udělat sami do pátku, rozumím tomu správně...?
Asi ano, ale klidně bych s tím ještě počkal. Bude ještě prostor ten program dále upravit.
A nejde Danovi o to, aby ten text viděli naši (další) odborníci na daná témata - a mohli připadně vypíchnout body, které by mohly být problematické (nebo které jsou úplná blbost)?

Když to vyjádřím, jak mi zobák narostl: Ne každý z garantů nebo poslanců, kteří se danému témat věnují, se do psaní krajského týmu zapojil, proto by asi bylo fajn jim to poslat k vyjádření za editorský tým. Ten má totiž rozhodně větší "prioritu" než jednotlivec, který je osloví se žádostí o pomoc s programem.

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Editorský tým programu pro krajské volby 2020

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Blanka.Lednicka píše: 17 zář 2019, 09:36
Frantisek.Navrkal píše: 17 zář 2019, 09:29
Dan.Lestina píše: 16 zář 2019, 18:36 Takže externí oponenturu si mají zájemci udělat sami do pátku, rozumím tomu správně...?
Asi ano, ale klidně bych s tím ještě počkal. Bude ještě prostor ten program dále upravit.
A nejde Danovi o to, aby ten text viděli naši (další) odborníci na daná témata - a mohli připadně vypíchnout body, které by mohly být problematické (nebo které jsou úplná blbost)?

Když to vyjádřím, jak mi zobák narostl: Ne každý z garantů nebo poslanců, kteří se danému témat věnují, se do psaní krajského týmu zapojil, proto by asi bylo fajn jim to poslat k vyjádření za editorský tým. Ten má totiž rozhodně větší "prioritu" než jednotlivec, který je osloví se žádostí o pomoc s programem.
Jsme se asi vzájemně nepochopili. Já s Danem souhlasím, jen jsem to upřesňoval a pak jsme se do toho zamotali. Pokud někdo chce externí oponenturu do pátku, tak po vlastní ose. Po pátku navrhneme resortním týmům, ať to rozešlou, jak navrhuje Dan, s tím, že to pak tak předáme RP jako kombinaci textu a všech možných připomínek k němu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 2):
Blanka.Lednicka, Dan.Lestina

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“