Pirátské listy - rozhovor s Julčou

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Pirátské listy - rozhovor s Julčou

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Řada krajů se teď chystá vyrobit Pirátské listy, které by mohli použít k popularizaci činnosti Pirátů. Napadlo nás v ZO (technicky, Alexe napadlo :) ), že by bylo možné tam udělat krátký sloupek - rozhovor s naší europoslankyní. Co si o tom myslíte?

Představoval bych si to tak, že pošleme 3-5 otázek do její kanceláře, odpovědi přeložíme a dáme krajům k dispozici. Kdo bude chtít přetisknout, přetiskne, kdo chce řešit lokální témata, nebudeme mu zabírat prostor.

Co Vy na to? A máme něco, na co byste se Julči chtěli zeptat?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Alexandr.Mansurov, Frantisek.Navrkal, Vojtech.Pikal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Josef.Janu
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 383
Registrován: 04 lis 2014, 15:49
Profese: stavař projektant
Bydliště: Karlovy Vary - Tuhnice
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátské listy - rozhovor s Julčou

Příspěvek od Josef.Janu »

Nápad se mi líbí, ale pokud budeme dostatečně invenční, tak by bylo ideální, kdybychom dali dohromady i otázky týkající se více konkrétních regionů a Ty by se samozřejmě objevily jen v lokálních výtiscích. Např.: příhraniční spolupráce nebude asi zajímat Prahu, ale zrovna Karlovarský kraj má prozatím obrovské rezervy... zkusím spoluvytvořit nástřel otázek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Janu za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Pirátské listy - rozhovor s Julčou

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Josef.Janu píše:Nápad se mi líbí, ale pokud budeme dostatečně invenční, tak by bylo ideální, kdybychom dali dohromady i otázky týkající se více konkrétních regionů a Ty by se samozřejmě objevily jen v lokálních výtiscích. Např.: příhraniční spolupráce nebude asi zajímat Prahu, ale zrovna Karlovarský kraj má prozatím obrovské rezervy... zkusím spoluvytvořit nástřel otázek.
Napadlo mě, že jedna z otázek by mohla být nějak ve stylu "kde všude už byla" (vypadly by Mariánky ;), což se zrovna vám asi hodí). Alternativně lze používat tag <doplň zajímavou místní památku zachráněnou před znesvobodněním panoramatu> (i když teda nevím, jestli to není příliš proti novinářské etice...)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“