Žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Mariánské Lázně

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Marketa.Monsportova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 29
Registrován: 07 čer 2016, 20:26
Profese: uvolněná zastupitelka
Bydliště: Velká Hleďsebe
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o členství

Příspěvek od Marketa.Monsportova »

Ahoj, jmenuji se Markéta Monsportová, bydlím ve Velké Hleďsebi a pracuji v Mariánských Lázních. Rozhodla jsem se vstoupit oficiálně mezi Piráty, myslím, že je nejvyšší čas. Kandidovala jsem za Pirátskou stranu v krajských volbách i do poslanecké sněmovny. Pracuji v cestovním ruchu, jsem předsedkyní spolku švihák a jsem členem Komise kultury v Mariánských Lázních a Komise kultury a památkové péče Karlovarského kraje, kam jsem byla navrhnuta Pirátskou stranou. Ráda bych se nadále věnovala kultuře a cestovnímu ruchu. Zajímá mě také otázka školství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Monsportova za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Rezek, Daniela.Bila, YjM
Uživatelský avatar
Daniela.Bila
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 729
Registrován: 26 kvě 2014, 20:16
Profese: referent, přípravář
Bydliště: Karlovy Vary, Drahovice
Dal poděkování: 1520 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství

Příspěvek od Daniela.Bila »

Ahoj Markéto,
moc děkujeme za tvou představenku.
A mohla bys nám prosím zkusit sem zkušebně odpovědět jak vidíš následující otázky? Je to základ pro nové členy, takové menší "grilování". ;)

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
4. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu?
5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
8. Co nejvíc pálí Českou republiku?

Díky předem za odpovědi.

Daniela Bílá
členka Komise bezpečnosti a prevence kriminality Rady Karlovarského kraje, členka Komise lázeňství a cestovního ruchu Rady města Karlovy Vary

tel. 607 046 969, mail: daniela.bila@pirati.cz, FB: https://www.facebook.com/daniela.bila

Legalizace a dekriminalizace léčebného konopí je nutná. ;)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Mariánské Lázně“