Piráti uklízí v Kadani

Moderátor: PMS Zatec - Kadan

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Klara.Rychtarikova
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: student
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

Piráti uklízí v Kadani

Příspěvek od Klara.Rychtarikova » 25 bře 2015, 15:59

Ahoj všem,

měli bychom se pomalu dostat k řešení uklidu v Kadani. Mám pár vytipovaných míst, na kterých by se tato akce hodila, ale zatím jsem se tam nebyla podívat OFFTOPICSamotný se mi nikdy nechce a mám vedle sebe lemráčka Víta. Ráda bych to ovšem stihla do konce týdne a výběr místa s vámi dále prokonzultovala (Zkusím k tomu udělat i nějaký fotozáznam, at mají přespolní představu..).

Další důležitou věcí je termín. Na lednové schůzi byl stanoven na 25.4, zatím ale není nikde uveden a je tedy stále pohyblivý, zkuste se, prosím, vyjádřit k tomu, zda se vám to hodí a chystáte se dorazit - bylo by fajn, aby nás tu bylo co nejvíc, protože jestli na první akci v Kadani po dlouhé době dorazí tři lidi od nás a pět z veřejnosti, bude to provar.

Navrhuji, že tu potom můžete zůstat a oslavit s námi Vítovo narozeniny na Pohodě - měl by být nějaký koncert a bude tam spousta pití a hlavně já .. :D - to tedy samozřejmě v případě, že by termín zůstal tak, jak je domluvený.

Další věcí také je, že se týden před naším termínem koná akce Uklidme Česko, do které je Kadan také zapojena, tak si nejsem uplně jistá, zda tyto dvě akce lidem nesplynou ..

V tuto chvíli je tedy nejdůležitější odsouhlasit si, zda termín zůstane, nebo se bude měnit.

Plakáty, propagaci, pytle a další věci zajistím bez problému já.

Reagujte prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Rychtarikova za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holodnak, Vit.Konecny

Josef.Steiner
Profese: svářeč
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: Piráti uklízí v Kadani

Příspěvek od Josef.Steiner » 25 bře 2015, 16:44

Na schůzy se domluvilo že úklid organizuje Petr 'Uhlíř tak se asi spoj s ním aby se nám to nezdvojilo,a termím necháme stejně když ho změníš nebude moc někdo jiný :fet:
Vždycky budu jednat čestně, moje srdce zůstane čisté,
svým mečem budu bránit bezbranné, budu stát na straně slabších,
Vždycky budu říkat pravdu a všechny nepravosti potrestám.

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 1883 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 25 bře 2015, 17:27

Já bych ten termín rád zachoval.
Nezapomeňme, že týden na to pořádáme FSF v Žatci (1. 5.), takže akce by musela počkat až do půli května, kdy už bude strašně zarostlo (to bude i na konci dubna, ale bude to o trošku lepší).
Takže termín podle mě good, odshoulasen všemi kadaňskými (pokud si pamatuji). Lokalitu tedy vyberte, počítejte se mnou a s Martinou (a doufám i s dalšími, v autě máme další 3 místa).
V případě nutné potřeby můžu vzít i vozejk s kolečkama, lopatama atd.

Dohodněte se co nejdříve, protože nejpozději dva týdny (ale lépe 3) před akcí je třeba poslat tiskovou zprávu do novin (můžu zpracovat, bude-li zájem).

Můžu poslat mustr plakátu používanej pro Piráti uklízí Žatec, můžu plakát udělat celej, ale můžete zvolit i jakoukoliv jinou podobu (i když malý fašista ve mně říká, že by to bylo hezčí unifikovaný :D ), třeba je i v Žatci čas na změnu grafiky úklidů.

Nezapomeňme dát dohromady vlajky, ať je co fotit. V případě většího zájmu veřejnosti (10 a více slíbených lidí) by byl vhodný krátký projev (kterým jsme např. zahájili první úklid v Žatci a bylo to super; škoda, že jsme v tom přestali) prezentující ekologickou stránku pirátského programu (můžu zpracovat).

Hlavně prosím řekněte Petrovi Uhlířovi a Lukášovi Soukupovi, ať čtou fórum. zrovna v tomto vlákně je jich doslova třeba.

Klara.Rychtarikova

Příspěvek od Klara.Rychtarikova » 25 bře 2015, 19:23

Hele, a máte někdo na Petra Uhlíře jakejkoli kontakt, nebo budem muset čekat až se zjeví na Pohodě? .. jestli tedy na schůzi řekl, že si bere uklid na starost, už by asi měl začít totiž, nehledě na to, že nevíme, jestli o tom, že to říkal sám ví.OFFTOPICTed jsem se sakra ztratila v tý interpunkci, co to je za větu, sakra :D

Bylo by jako fajn, kdyby oba kluci začali fungovat na foru, nebo kdybychom na ně měli nějakej jinej další kontakt.

On totiž Péta Uhlíř na schůzi taky řikal že začne fungovat na foru a facebooku, a nestalo se tak, tak jestli s tim uklidem ještě počítat :fet:

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 1883 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 25 bře 2015, 22:54

Klara Rychtarikova píše:On totiž Péta Uhlíř na schůzi taky řikal že začne fungovat na foru a facebooku, a nestalo se tak, tak jestli s tim uklidem ještě počítat :fet:
Vem si to do kompetence, prosím. ;)

Klara.Rychtarikova

Příspěvek od Klara.Rychtarikova » 26 bře 2015, 10:03

Radek Holodnak píše: Vem si to do kompetence, prosím. ;)
No jak myslíte. Abychom tím kluky neodradili od práce, ale..

Do neděle s Víťou vytipujem místo, termín tedy zůstane zachován.

Nebo ještě vydržíme, zda už to Medik nemá hotové?!

Odpovědět

Zpět na „Žatec - Kadaň“