Rezignace předsedy Místního sdružení Žatec

Moderátor: PMS Zatec - Kadan

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2574 poděkování

Rezignace předsedy Místního sdružení Žatec

Příspěvek od Vit.Konecny » 26 led 2014, 07:15

Ahoj Pirátky, Piráti a všechny i všichni kolemjdoucí,

v hlavě mi to přelétá celý týden tam a zpět, chtěl jsem tomu dát čas, ale již teď je mi prostě jasné, že nebudu zvládat pracovat na 100% tak, jak jsem chtěl. Doba se mění, lidé dělají šílená rozhodnutí a jedno takové rychlé šílené rozhodnutí jsem udělal před týdnem. Začal jsem dělat v Rendově hospodě (baru, klubu, ...) a během příštích několika týdnů se chystám spolu s dalšími dvěma společníky podnik převzít do pronájmu. Je to pro mne cesta za alespoň malou svobodou, rozhodně ale větší a to několikanásobně než v lese, kde mi tedy spíše než svoboda stejně vadilo nejvíce ubíjení mého duševního stavu (a intelektu).

Rezignuji tímto tedy na post předsedy Místního sdružení Žatec a jakoukoliv funkci v jeho předsednictvu, protože zhruba 8 měsíců před komunálními volbami nechci brzdit akceschopnost celého sdružení. Rozhodně tímto neříkám, že se nebudu účastnit veřejně prospěšných akcí a dalších aktivit našeho "rozjetého sdružení", kterého jsem zakládající člen. Je to pro mě srdcovka a rád vždy se vším pomůžu, jen toho času nebude již tolik a moje účast na všech akcích nebude nutná, což bych na postu předsedy předpokládal; budu se snažit být oporou, i když půl týdne strávím v Kadani a půl v Žatci.

Já vím, měli jsme "velké plány", ale bohužel v současné situaci jsem dostal nabídku, která se neodmítá a ani jsem se nemusel probudit s koňskou hlavou v posteli, abych ji přijal a tím pádem upřednostnil svoje osobní zájmy před zájmy celku. Není mi fajn, když musím psát tyto řádky, ale jako mladí (ať duchem nebo i tělem) lidé byste moje pohnutky mohli chápat...

Děkuji za "slyšení" a se slzou v oku předkládám svou rezignaci zbytku předsednictva MS Žatec.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Dalibor.Zahora
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Michal.Havranek
Profese: xxx
Dal poděkování: 1155 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování

Re: Rezignace předsedy Místního sdružení Žatec

Příspěvek od Michal.Havranek » 26 led 2014, 09:58

Chápu, že jsi nám potřeboval zdělit co budeš dělat, ale nechápu proč kvůli tomu rezignuješ ve funkci koordinační.
Teď zbrzdíš MS ještě víc. Budou hledat někoho dalšího, dohadovat se a volit. Ani jsi nevyzkoušel jestli budeš moci fungovat i při náročnějším zaměstnaní a už utíkáš.
No jak myslíš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Navrkal, Zdenek.Stepanek, Petr.Tkadlec, Michal.Schmidt

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1472 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 26 led 2014, 13:37

Upřímně, já si taky nemyslím, že by práce v hospodě byla nějak tragická. Budeš pinglovat nebo vařit pro 100 lidí že by jsi neměl chvilku na telefon? Pokud budeš provozní, tak je to naopak mnohem časově flexibilnější než makat v lese.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvek:
Michal.Schmidt
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Michaela.Schwarzova
Krajské předsednictvo
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Schwarzova » 26 led 2014, 13:42

Musím se Víti zastat, protože asi uvažuje podobně jako já a zjistil jaký potenciál ta hospoda má. Celý den nedělám nic jiného, než vymýšlím, co tam jak uděláme. A jak Víťu znám, tak nechce dělat nic polovičatě, ale na 100%.

Petr.Vileta
Místní předsednictvo
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 20595 poděkování
Dostal poděkování: 18129 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 26 led 2014, 18:22

Tak zajistit se živobytí je základ, když tedy ještě Martin Shánil neprosadil ten ZP, no a když se Víťovi letos nepovedlo stát se poslancem, tak holt bude hospodskej. :) Ale věřím, že až se v hospodě zaběhne, zase si na Piráty udělá mnohem víc času ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Michal.Havranek
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Vit.Konecny

Příspěvek od Vit.Konecny » 26 led 2014, 21:43

100 lidí se tam protočí ve všední den tak od osmi do desíti večer... to opravdu nebude sranda a časem (během několika týdnů) to přebíráme - už teď to mám tak, že půlku času trávím v Kadani a půlku v Žatci, což není úplně ideální pro fungování v předsednictvu Žatce a až se do toho ponořím a budu muset dělat víc věcí než jen nalejvat, tak předpokládám, že toho času v Kadani přibude. Mimochodem dneska jsem přišel do práce o 24 a půl hodiny dřív, jak jsem z toho na prášky 8-)

Nikoho zdržovat nebudu - jednoduše to teď složím, oni se rozmyslí, jestli chce na předsedu někdo z nich, pokud ano, složí to celé předsednictvo. Pak vyhlásím jednání, pak hlasování, pak se to zvolí a jedeme dál - maximálně dva týdny. Ba naopak si myslím, že pokud bych zůstal na postu a věčně se omlouval ze schůzí, tak tomu taky moc nepomohu (nebyla by to dobrá vizitka pro vyjednávání s jinými subjekty či přímo možnými kandidáty za nás a pro nově příchozí členy asi taky nic moc pocit neznat předsedu) - jakože hned nadcházející pátek nemohu, mám šichtu. Bavil jsem se o tom i v pátek s Radkem, taky mi říkal, ať si to nechám projít hlavou a počkám, jak bude tento model fungovat, ale čím déle to budu protahovat, tím horší načasování to může mít.

EDIT: Předseda čehokoliv by na to měl mít čas - proto jsme si, při vší úctě, nezvolili za předsedu strany Adama Šoukala, když nemohl přijet na zasedání Celostátního fóra s omluvou, že má doma dvojčata.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Michal.Schmidt

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: student
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 1883 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 27 led 2014, 22:46

Beru na vědomí.
Na schůzi se musíme dohodnout, jak to bude dál. Jak říkal Víťa, vyřešíme to rychle, je to formalita, jak bude rozhozený předsednictvo.

Katerina.Junasova
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Příspěvek od Katerina.Junasova » 30 led 2014, 00:29

Ty jo, to jsou novinky a změny, tak hodně štěstí, Víťo, chápu, že to pro tebe asi nebylo lehké rozhodování, vzhledem k tomu kolik energie pro Piráty si už vynaložil/vykládáš. Už se jsou nějaké rysy toho jak bude vypadat nové předsednictvo MS?

Michaela.Schwarzova
Krajské předsednictvo
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Schwarzova » 30 led 2014, 07:09

2.místopředseda co? Se nevyjádří? Nebo schválně zdržuje rezignaci?

Vit.Konecny

Příspěvek od Vit.Konecny » 30 led 2014, 09:46

Ba naopak - 2. místopředseda to udělal dobře - mistni-predsednictvo-zatec-f618/rezigna ... 21131.html

Odpovědět

Zpět na „Žatec - Kadaň“