RV v Žatci

Moderátor: PMS Žatec - Louny

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Havranek »

Ahoj co uspořádat Republikový výbor v Žatci ?
jste šikovní kluci, to by jste dohromady dali.
Jediný problém vidím v ubytování neb polovina z Vás nedostane povolení od maminky :D
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Michal Havranek píše:Ahoj co uspořádat Republikový výbor v Žatci ?
jste šikovní kluci, to by jste dohromady dali.
Jediný problém vidím v ubytování neb polovina z Vás nedostane povolení od maminky :D

To není zlej nápad. Možností ubytování v Žatci je dost. Prostorů pro zasedání je také dost. Konferenční sál Sladovny super, kapacita cca 40-50lidí. Problémem je wifi. Projektoval to mamlas a podle toho to dopadlo. Dobrý by byl salónek Chrám chmele a piva, super jídlo, super pivo, wifi dostačující. Omezený počet lidí cca 30? Asi tak. Potřebuju vědět nároky, přibližné počty lidí, termín a pak nějaký čas na zařízení. Pokud dáte offiko návrh, jsem schopen všechno zařídit a zamluvit. Noc v Penzionu u Krátkého stojí cca 550Kč na osobu a je to velmi kulturní. Pokud by stačilo ve spacáku a karimatce, mohu se podívat po nějaké stříšce :D :D :D Já jsem rozhodně pro!!!!
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8027
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2792 poděkování
Dostal poděkování: 8199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Přátelé, dobrý Internet podmínka nutná, jinak Žatec dobrý :) Nástřel podmínek zde organizace-f638/organizace-nasledujicih ... ml#p271525
Přesný termín v tuto chvíli spíše neřešte, stejně jsem se na žádném ještě neshodli, přibližný někdy mezi zasedáním CF a koncem února. Dík za snahu.
EDIT: Důležitější jsou podmínky k jednání než aby to byla kvalitní nalejvárna. Takže ideální nějaký sál přiléhající k hospodě nebo něco takového.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Schmidt »

BTW máme tu mnoho hospod, kde by to šlo uskutečnit. Sladovna a ChChP byl jen prvotní nápad. Rovněž připadá v úvahu Chmel, kde bylo Vyosení. Havry jistě pamatuje. S majitelem máme super vztahy, je to můj letitý kamarád. K Pirátům má velmi blízko. Tam je to tak velké, že bychom mohli bez problémů zorganizovat CF. :D
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Havranek »

CF je fáze dvě, první bych zkusil RV :)
ale jinak většina Pirátů spí na karimatkách.

D§ležitá je taky dopravní obslužnost. Pokud by to bylo nahoře na Hřbitově tak by se musela zajistit kyvadlovka do Chomáče, proto mi přišel vhodnější Žatec.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Vit.Konecny »

Na zasedání RV jsem již byl - vím, jak to tam probíhá a chápu potřeby. Myslím, že by se dalo v Žatci něco ukuchtit. Domluvím se s Michaelm. Jediný problém vidím v tom ubytování - couchsurfing jsem vždycky řešil jenom já a teď by se snad mohl přidat Michal, který by taky pár kousků mohl ubytovat. Praha, Vary, Ústí a Plzeň jsou hodinu až hodinu a půl cesty, což by taky mohlo být plus pro ty, kteří přijedou jen na jeden den. Sál jako sál bych nejdřív neřešil, nejdřív bych zkusil hospodu jako hospodu s nějakým velkým placem, která by šla dohodnout k pronájmu nebo aspoň samostatná část z ní na jeden den zdarma za útratu (oběd a nějaké to občerstvení). Stačí prostor pro 30 lidí (±10). Bezdrátový internet musí být a to kvalitní a rychlý - asi zásadní podmínka.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Vit Konecny píše:Na zasedání RV jsem již byl - vím, jak to tam probíhá a chápu potřeby. Myslím, že by se dalo v Žatci něco ukuchtit. Domluvím se s Michaelm. Jediný problém vidím v tom ubytování - couchsurfing jsem vždycky řešil jenom já a teď by se snad mohl přidat Michal, který by taky pár kousků mohl ubytovat. Praha, Vary, Ústí a Plzeň jsou hodinu až hodinu a půl cesty, což by taky mohlo být plus pro ty, kteří přijedou jen na jeden den. Sál jako sál bych nejdřív neřešil, nejdřív bych zkusil hospodu jako hospodu s nějakým velkým placem, která by šla dohodnout k pronájmu nebo aspoň samostatná část z ní na jeden den zdarma za útratu (oběd a nějaké to občerstvení). Stačí prostor pro 30 lidí (±10). Bezdrátový internet musí být a to kvalitní a rychlý - asi zásadní podmínka.

Salónek ChChp a nebo Chmel. Na Chmelu by se možná dalo domluvit i nocování. Já nemám problém vzít domů tlupu Pirátů. Manželku pošlu k babičce. Nicméně náš byteček není bůh ví jak velkej. Takže max tři až čtyři lidi. Ale zanechme tlachání. Po Novém roce si to beru na starost. Obejdu podniky, kde by to mohlo být vyhovující. Zjistím nástřel ceny za jídlo, samozřejmě net. připojení. Poptám ubytování atd atd. Zjištěné informace dám do vlákna o organizaci RV. Nechť se potom rozhodnou jak chtějí. Samozřejmě Víťo nepohrdám tvou pomocí. Naopak.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Roman.Kucera »

V těchhle měnších městech, jako Žatec nebo Pardubice je dobré v rámci RV uspořádat jen tak spontálně pirátskej pochod, čili vzít vlajky a kostýmy a pRojít se s tím městem. Většinou to u kolemjdoucích vzbudí zájem. Třeba z místa konání na oběd, nabo tam někde udělat minidemošku, uctít památku, nějaký důvod se najde.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Roman Kucera píše:V těchhle měnších městech, jako Žatec nebo Pardubice je dobré v rámci RV uspořádat jen tak spontálně pirátskej pochod, čili vzít vlajky a kostýmy a pRojít se s tím městem. Většinou to u kolemjdoucích vzbudí zájem. Třeba z místa konání na oběd, nabo tam někde udělat minidemošku, uctít památku, nějaký důvod se najde.

Já jsem pro. Ale pobavilo mě přirovnání menších měst Žatec vs Pardubice. :D Pardubice mají 89,5tisíce obyvatel na 89Km čtverečních. Náš nádhernej a chmelem voňavej Žatec má 19.2tisíce obyvatel na 42Km čtverečních. Takže proti Pardubicím jsme trpaslík. Ale hlavní třídu na náměstí máme úžasnou. Tam můžeme pochodovat do alelujá. Kam se hrabou Pardubice. :D
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: RV v Žatci

Příspěvek od Vit.Konecny »

Michal Schmidt píše:Samozřejmě Víťo nepohrdám tvou pomocí. Naopak.
O tom byl celý můj příspěvek 8-)
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Žatec - Louny“