28.6. Festival nezávislých filmů

Moderátor: PMS Zatec - Kadan

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Re: 28.6. Festival nezávislých filmů

Příspěvek od Vit.Konecny » 29 čer 2013, 02:00

FSF je za námi a měl úspěch... počkáme si na ráno moudřejší večera, i když se nám tyto denní doby lehce míchají dohromady :fet:
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj
Profese: student
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 1883 poděkování

Příspěvek od Radek.Holodnak » 29 čer 2013, 22:25

Tak kdopak napíše hodnocení? :D
Já furt nezpracoval dojmy... 120 lidí! :D Bylo to super! Úspěch.

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Radek.Holodnak » 29 čer 2013, 22:47

Tady jsou fotky ode mně a od Káti z foťáku:
http://piratizatec.rajce.idnes.cz/Festi ... 8._6._2013

Fotil tam ale Pepe Holota, fotí dobře a byl tam s profifoťákem; tak v tejdnu snad budou od něj :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvek:
Filip.Krska

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Radek.Holodnak » 29 čer 2013, 23:15

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 29 čer 2013, 23:20

Ha, tak jsem se musel přidat do RegP Žatec, abych vám tady mohl poblahopřát k úspěšné a pěkné akci a poděkovat vám za její organizaci.

Jo, a tu Vietnamku mi někdy dopravte do Prahy, lol.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Radek.Holodnak, Vit.Konecny
Author Sensei Tyrant Pervert

Katerina.Junasova
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Příspěvek od Katerina.Junasova » 30 čer 2013, 00:31

Tak já bych ty hezké chvilky, které jsme společně strávili v pátek v synagoze asi shrnula...
Na úvod bych vám, kluci, ráda poděkovala vůbec za ten nápad a realizaci, protože nebudeme si nic nalhávat, stalo se to díky vám. :) Doufám, že dostatečnou odměnou a motivací pro další akci je Vám účast hezkého počtu 110 lidí + pirátstvo s Mafiány.
Ještě před samotným začátkem jsme všichni úspěšně ustáli první velkou zkoušku a hrozící katastrofu - kolabujícího předsedu, který nakonec bez známek následků, přežil. :D Na začátku FSF to s účastí vypadalo slibně, start v 18:30 nalákal plno lidí, mimo jiné také ty, kteří přišli jen okouknout synagogu. Ale i tací se vítají vzhledem k tomu, že synagogu zdobily pirátské vlajky, a tím pádem bylo hned jasné, komu mohou vděčit za její další zpřístupnění. :) Počet lidí posedávajících při úvodních přednáškách byl myslím očekávaný, nikdo z nás nečekal, že by bylo natřískáno, ale přesto tam stále někdo posedával a když přišla řeč na dotazy, tak padaly. První větší zájem a výraznější navýšení počtu posluchačů byl možný sledovat při přednášce o vznikajícím filmu na motivy pc hry Mafie. Až na závěrečné video, které se svou délkou ke konci stalo lehce monotónní, si myslím, že šlo o šťastnou volbu - bylo to zajímavé a pro někoho možná do budoucna inspirující. Mafii vystřídaly očekávané filmy, kdy také byla největší návštěvnost. Tu si připsaly snímky Big buck bunny a Sita sings the blues. Závěr večera pak patřil filmu The pirate bay: away from keyboard, což mě osobně mrzí. Dle mého názoru takhle zpětně bych ty snímky prohodila, jelikož Sita je více náročná a má své víc specifické publikum než The pirate bay, který si myslím osloví větší část publika a je přece jen zaměřen k tématu a problematice, na níž jsme se pokoušeli poukázat. Proto je mi líto, že na závěr zůstalo v podstatě jen pirátské osazenstvo a tři návštěvníci. Naštěstí tohle jsou jen malé detaily, které se vychytají zkušenostmi a pořádáním několika takových akcí. Na to, že to bylo prvně, myslím, že můžeme být nadšeni a oslavovat. :) A velké pozitivum - JSME V PLUSU a peníze se ještě budou vracet. :)) Takžééé...kdy zas příště, vážení?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Junasova za příspěvky (celkem 3):
Radek.Holodnak, Vit.Konecny, Filip.Krska

Vit.Konecny
Profese: rastaman & barman
Dal poděkování: 2980 poděkování
Dostal poděkování: 2575 poděkování

Příspěvek od Vit.Konecny » 30 čer 2013, 05:10

Děkuji Kátě "Ňuch" Junasové za docela střízlivé hodnocení. Já bych ještě dodal, že tahle akce se mi dost líbila a byl bych pro repete ještě během léta. Co kdo na to?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Katerina.Junasova
facebook / tel.: 773 774 8nula5

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Radek.Holodnak » 30 čer 2013, 18:03

A kdy? V srpnu? V září?

Katerina.Junasova
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Příspěvek od Katerina.Junasova » 30 čer 2013, 23:24

Buď ještě konec prázdnin a nebo to září, ale později bych to už určitě nedělala - teď jsme si vyzkoušeli (ikdyž mi možná budete někdo oponovat), že i v létě, když je pár dní hnusně, tak je pak v synagoze večer zima a sedět a sledovat filmy v zimě není zrovna dvakrát příjemné. To bylo asi taky jediné negativum akce, že mi na poslední film byla fakt zima, i přestože jsem měla o Toxovu bundu navíc.

Radek.Holodnak
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Radek.Holodnak » 01 črc 2013, 18:45

Hezký den,

příjemná zpráva po ránu, děkuji. Jsem velice ráda, že vše proběhlo v pořádku a akce se vydařila. Osobně si myslím, že to je něco, co zde chybí a co Žatec může jednou za čas oživit a vlastně se stát takovou příjemnou pravidelnou akcí .... takže držím palce a s chutí do toho (teda po vyřešení otázky elektřiny).
Synagoga je objekt, který si zaslouží publicitu a využití a díky vám jí nyní má a snad tedy i do budoucna mít bude.

Myslím, že nebudu mluvit jenom za sebe, když řeknu, že "město" Vás rádo nadále podpoří a pokud bude potřeba, tak i pomůže. Neberte nás jenom jako "takové to nutné zlo". Vím, že byrokratické postupy nemusíte, ale ono to bez nich někdy prostě nejde.
Rádi budeme s Vámi i nadále spolupracovat .... minimálně v propagaci a prezentaci ;-)

Přeji mnoho zdaru a někdy příště třeba na další akci.

S pozdravem

Ing. Helena Šmeráková
vedoucí odboru vnitřních věcí
Městský úřad Žatec
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holodnak za příspěvky (celkem 6):
Filip.Krska, Frantisek.Navrkal, Adam.Skorepa, Katerina.Junasova, Vit.Konecny, Pavel.Cisar

Odpovědět

Zpět na „Žatec - Kadaň“