Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátoři: Republikové předsednictvo - asistenti, Republikové předsednictvo

Pravidla fóra
Odpovědět
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

?
Strana zelených Česká pirátská strana Strana svobodných občanů

Vážený pane přesedo
Obracím se vaši stranu, neboť má problematiku racionálního řešení zločiny plodící prohibice (nejen) konopí v programu a žádám Vás laskavě o podporu.

Jsem prvním Evropanem, jehož stížnost pro porušení Úmluvy za trestání šlechtění, pěstování, zpracování a používání konopí k léčbě a výzkumu přijal Evropský soud pro lidská práva jako právně přípustnou, viz http://esplp.blogspot.cz/ Rozhodnutí ESLP bude mít platnost pro všechny Evropany.

Za stejné jednání jako ve stížnosti ESLP jsem byl opakovaně obviněn a čelil jsem řadě dalších obvinění za zpřístupnění konopí občanům. Další obvinění (celkem 8 obvinění od roku 2009), nyní za vydávání konopí nemocným v Edukativní konopné klinice, kterou jsem založil, policie právě připravuje. Tato obvinění teprve budou předmětem dalších stížností ESLP, neboť mi rovněž i ústavní soud zapřel možnost se bránit soudně. Skutečným důvodem strachu státních orgánů mne soudit je doložení právní neplatnosti zákona o návykových látkách, a tedy hrozba miliardových výdajů na náhradách škod ze státního rozpočtu, stručně viz dodatek ESLP ze 17.listopadu 2013, bod 4.

Od roku 2000 marně žádám MZ ČR o vydání povolení k pěstování konopí k léčbě a výzkumu a dávám opakovaně legislativní návrhy. 17.listopadu 2013 jsme s kolegy a přáteli poslancům horní a dolní komory Parlamentu ČR zaslali další návrh, jak situaci civilizovaně vyřešit již v příštím roce, viz http://konopi2014.blogspot.cz/

Do výzkumu „Konopí je lék“ investovala naše rodina mnoho milionů korun, policie vše zničila a zkonfiskovala. V současné době jsem v invalidním důchodu a na základě rozhodnutí MPSV ČR mám zakázáno pracovat a využívat jakýchkoliv podpor aktivní politiky zaměstnanosti.

Obracím se proto na vaši stranu, zda byste z příspěvku z voleb nepodpořili mé právní spory. Podle propočtu, který jsem si v této věci dělal a zkušeností z dosavadních nákladů jde o cca 50 tis. Kč, protože již máme klíčovou právní argumentaci a důkazy hotovy. Vše by bylo hrazeno zpětně pod doložení faktur právníkům a soudním znalcům. Kvůli transparentnosti celé věci píši společně všem stranám, které mají danou agendu v programu.

Děkuji za vyjádření a zájem a jsem s pozdravem

Dušan Dvořák
V Olomouci 20.listopadu 2013

PS: Reference na mou odbornou činnost jsou obsaženy v příloze dodatku stížnosti ESLP číslo 2 a 5 na http://esplp.blogspot.cz/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Marek.Necada, Jiri.Kaderavek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Bump!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Jiri.Kaderavek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Vzhledem k tomu, že to nidko z RP neřeší, vytáhl to JK na úroveň RV :-) to je slang co.
Moje vyjádření je zde:
podatelna-republikoveho-vyboru-f433/pra ... ml#p271682
Jsem proti.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2907
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3740 poděkování
Dostal poděkování: 5968 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Dušan Dvořák píše:Serte na moji podporu, seženu si prachy jinde. Když se Piráti nerozhodnou po 3 měsících odpovědět, at jdou do prdele. Daleko závažnější skutečnosti však jsou, že od roku 2011 Piráti zcela cíleně sabotují šíření pravdivých informací o tom, že máme neplatné a neučinné zákony a tedy že je dávno zlegalizováno, že ČR šetřila Evropská komise, že jsou 4 právně příspustné stížnosti u ESLP atd. To mi připomíná žvanění Zelených, kteří pro to nikdy nic neudělali a jen si na tomto tématu děali lživé PR.
ten člověk mě začíná mírně štvát -.-
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvek:
Ondrej.Profant

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Dušan Dvořák - předsedům stran (náklady právníka)

Příspěvek od Michal.Havranek »

Hmm on po nás chtěl 20k, aby se mohl soudit o to jestli je svéprávný (on je asi zbaven svéprávnosti), na ten soud pro EU až potom. Píše o nás jaký jsme lháři a že z konopí si chceme dělat jen bussines.

takže ať si trhne nohou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvek:
Lenka.Wagnerova
Odpovědět

Zpět na „Republikové předsednictvo“