rezignace vedoucí personálního odboru

Oznámení, upozornění, vyhlášky a jiná sdělení určená straně.
Nebo pozvánky na větší Pirátské akce. Akce oznamujte hlavně v kalendáři a na webu.

Moderátoři: Vedouci organu, asistent strany, Krajsti predsedove

Pravidla fóra
Oznámení vkládají vedoucí orgánů do příslušných vláken, nebo jako samostatné nové oznámení. Stará oznámení prosím zamkněte a změňte na normální.

Na oznámení prosím nereagujte, případně tak čiňte v příslušné diskuzi či podatelně.
Oznámení věci zde nezbavuje oznamovací povinnosti vůči orgánu, pokud ji ukládá předpis.

Používejte Ikonky (preferovaná významy, ruce máte volné):
  • Obrázek - pověření osoby funkcí, činností apod.
  • Obrázek - změna závazných pravidel, nová vyhláška apod.
  • Obrázek - naléhavé
  • Obrázek - ohrožující, nebezpečné. Jsme žalování, nejsou prostředky apod.
  • Obrázek - Radostná oznámení
Odpovědět
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 1536 poděkování
Dostal poděkování: 2130 poděkování

rezignace vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Vážené celostátní fórum,
po téměř čtyřech letech ve vedení PO jsem se rozhodla, že letos již nebudu obhajovat funkci vedoucí personálního odboru. Mandát vedoucí PO končí 2.12., což v praxi znamená, že chvíli po volbách bychom měli nového/novou vedoucí/ho. Vzhledem k tomu, že doba povolební bývá pro vedení personálního odboru vždy nejnáročnějším obdobím, není vhodné, aby byl odbor převzat nově zvoleným vedoucím zrovna v tuto dobu.
No a protože načasování konce mandátu není příliš vhodné, ráda bych rezignovala na funkci vedoucí PO, a to k datu 31. července 2021.

Nová volba tak může být spuštěna začátkem léta a nový vedoucí bude mít dostatek času agendu převzít. Během celého léta budu po celou dobu k dispozici tak, aby byl odbor zodpovědně předán a nedošlo k narušení kontinuity práce PO.
Podrobnou zprávu o tom, co se v odboru za mého vedení povedlo, společně s popisem aktuálního stavu a návrhem strategie do dalších let zveřejním v průběhu července.

Návrh pro kandidáty:
Vzhledem k tomu, že (spolu)práce v PO je zejména týmová, ráda bych všem potenciálním zájemcům o funkci nabídla, aby se obrátili na PO co nejdříve. Mohou se tak blíže seznámit s agendou a vyzkoušet si práci s naším týmem.

Poděkování:
Tímto bych chtěla poděkovat všem členům personálního odboru za velmi kvalitní spolupráci, bylo to s vámi super! Práce v PO není vždy jednoduchá, ale kdyby to bylo jednoduché, mohl by to dělat každý :)
Dále děkuji ostatním orgánům a odborům za spolupráci.
V neposlední řadě děkuji všem členům celostátního fóra, kteří ve mě vložili svou důvěru. Vaší důvěry si nesmírně vážím a doufám, že jsem ji nezklamala.
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!
Jiri.Hoskovec
Mediální odbor
Profese: Úředník
Dal poděkování: 702 poděkování
Dostal poděkování: 1268 poděkování

Re: rezignace vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Vážená Jano,

(to tak hezky navazuje na ten první příspěvek), chtěl jsem jen říct, že si pamatuju jako by to bylo včera, co ses zapojila do kampaně v roce 2017. Energie, síla a svěžest cos přinesla byla neuvěřitelná a ač se mohly naše cesty někdy oddálit, nasazení, kterés přinesla a rozčísla jsi jím zatuchlé vody některých stranických procesů a odborů a dokázala si jej držet celé ty dlouhé roky a vybudovat na něm více méně silou vůle PO do stavu v jakém je dnes je obdivuhodné. Když se podíváš na to, jak to vypadalo před lety a jak to vypadá teď, tak tvé zásluhy tě přežijí ať už budeš dělat cokoliv! :-) A jsem rád, že jsme měli tu možnost spolu s tebou budovat a vybudovat aparát strany. Společně se můžeme rozplynout v zapomnění, ale mašinérie, co jsi dala na nohy, bude kráčet dál.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hoskovec za příspěvky (celkem 5):
Daniela.Weissova, Jana.Kolarikova, Radek.Holomcik, Jan.Hora, Jan.Hamal.Dvorak
Zástupce vedoucího a hospodář mediálního odboru, zastupitel MČ Praha 6, jiri.hoskovec@pirati.cz
Jakub.Michalek
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 5130 poděkování
Dostal poděkování: 18905 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Milá Jano, děkuji ti za dlouhodobé vedení personálního odboru, za obrovské pozvednutí jeho práce a úrovně za tu dobu, po kterou jsi ho vedla, veškerou práci na výběrkách zejména těch pro poslanecký klub i za znovunastartování naší spolupráce. Přeju ti spokojenost a radost v osobním, pracovním i stranickém životě. Zdraví Jakub
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 6):
Jana.Kolarikova, Radek.Holomcik, Petr.Vileta, Jan.Hora, Aneta.Heidlova, Jan.Hamal.Dvorak
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Jana.Kolarikova
Vedoucí personálního odboru
Profese: vedoucí PO
Dal poděkování: 1536 poděkování
Dostal poděkování: 2130 poděkování

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Protože se mi někteří z vás ozvali, že by rádi zanechali komentář (toto je vlákno oznámení, většině členů to nejde), můžete mi ho nechat tady.
Děkuji!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Jan.Hamal.Dvorak
Jana Koláříková - vedoucí personálního odboru
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
770113643
Don´t live your life impressing others, live your life impressing yourself!
Odpovědět

Zpět na „Oznámení“