Představení

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj, PMS Znojemsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Linda.Kasparkova
Administrativní odbor
Příspěvky: 379
Registrován: 17 črc 2018, 13:05
Profese: Produkční PO
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 594 poděkování

Představení

Příspěvek od Linda.Kasparkova »

Ahoj!
Ráda bych se představila místnímu fóru. :-)
Před dvěma měsíci jsem se s rodinou přestěhovala z Prahy do vesničky vedle Vranova nad Dyjí. Mám za sebou první fázi rozkoukávání a ráda bych se seznámila i s pirátskými kolegy v novém hoodu. :-)
Pracuji jako produkční asistentka pro celostátní PO, jsem členkou MS Praha 3 a členkou jeho mediálního týmu. Taky jsem na MD, mám dvě děti (1 a 3r) a dva psy (střední a velkej).
Baví mně se podílet na zvelebování okolí a vytvářet příležitosti a prostředí pro setkávání lidí. Mám ráda historii a umím docela i fotit, když mi po objektivu nepatlají děti čokošku.
Praha už nám moc smrděla a tady se nám to zase moc líbilo, tak nás tu máte. :-)
Ráda vás všechny poznám a pokud budete mít nějaké to pirátské randíčko, ráda se vám přijdu ukázat osobně. :-)
Uživatelský avatar
Lukas.Dubec
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 710
Registrován: 20 dub 2012, 09:26
Profese: projektant, CNC programátor
Bydliště: Vranovská Ves
Dal poděkování: 2016 poděkování
Dostal poděkování: 519 poděkování

Re: Představení

Příspěvek od Lukas.Dubec »

Ahoj :)

Na 9. srpna máme naplánovanou schůzku MS Znojemsko ve Znojmě viz https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=603&p=707894#p707894. Místo konání bude ještě upřesněno. Budeme rádi, když ti to vyjde a dorazíš za námi se seznámit :)

1.náměstek hejtmana JmK
4.místopředseda KS JmK
1.místopředseda MS Znojemsko
+420605770332
lukas.dubec@pirati.cz

Uživatelský avatar
Linda.Kasparkova
Administrativní odbor
Příspěvky: 379
Registrován: 17 črc 2018, 13:05
Profese: Produkční PO
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 594 poděkování

Re: Představení

Příspěvek od Linda.Kasparkova »

Ahoj @Lukas.Dubec, díky za pozvání!
Bohužel, jak jste si asi všimli, nepodařilo se mi dorazit. Avšak zaregistrovala jsem rychloakci, která se uskuteční zítra na Vranovské přehradě. Pokusím se vás navštívit tam, na zmrzku :-)
Odpovědět

Zpět na „Znojemsko“