Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1420
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1382 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Pavel.Sramek »

6.10. sobota Plzeň 3
Získali jsme 4 mandáty. Poté jsem pogratuloval panu Procházkovi (ANO) a den na to, když jsem sehnal číslo, panu Hájkovi (ODS).
S panem Procházkou jsem mluvil a řekl mu, že nám jde hlavně o náš program a budeme postupovat v souladu s povolební strategií, kterou jsem mu poslal odkazem v SMSce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Robert.Magni

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Karel.Nejedlik
Člen KS Praha
Příspěvky: 238
Registrován: 23 črc 2014, 16:36
Profese: Informatik
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2541 poděkování
Dostal poděkování: 578 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Karel.Nejedlik »

Praha - Radotín

Doplňuji informace z předvolebního období a z jednání po volbách.

Pokračujeme v předvolebních i povolebních jednáních se koalicí Společně pro Radotín (uskupení nahradilo předchozí volební koalici Otevřeme Radotín z roku 2014 - vystoupili Piráti, přidala se TOP09, zůstali KDU-ČSL a Zelení).


V pondělí 1.10. v Živé Kavárně jsme se setkali se zástupci Společně pro Radotín na předvolební akci - diskuze s Evou Tylovou a koncert Matěje Raka.
Za Piráty: Martin Zelený, Karel Nejedlík, Irena Helmová (první tři na Radotínské kandidátce)
Za Společně pro Radotín: Luděk Sedlák, Jan Martínek, Matěj Pomahač (první tři na Radotínské kandidátce), Matěj Rak a další kandidáti
Vedli jsme diskuzi o situaci v Radotíně a o možnostech po volbách.
Přijaté výhody: občerstvení
Poskytnuté výhody: žádné


Během sobotního sčítání hlasů (6.10.) jsme se opět potkali s kandidáty Společně za Radotín (za Piráty jen Martin Zelený, Karel Nejedlík, za SPR podobně jako výše). Zhodnotili jsme situaci okolo sčítaní hlasů.
Přijaté a poskytnuté výhody: žádné


Ve volbách do zastupitelstva obsadila 0DS 12 mandátů (stejně jako ve 2014), Společně pro Radotín 2 mandáty a Piráti 1 mandát. Plánujeme tedy pokračovat ve spolupráci se společně pro Radotín za účelem silnějšího hlasu opozice. Aktuálně jednáme po emailech - máme již konkrétnější nabídky povolební spolupráce. Plánujeme setkání na 24. října (před prvním zasedáním zastupitelstva).
Dopravní zamyšlení: OFFTOPICIndividuální automobilová doprava - největší omyl lidstva?
O trolech: OFFTOPICObrázek
Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Pavel.Hajek »

V neděli 7. 10. 2018 byl ustaven zastupitelský klub „Piráti Praha 10“, který má 10 členů. Klub zvolil (pro: 10, proti: 0, zdržel: 0, nepřítomen: 0) vyjednávací tým, který je pověřen setkat se postupně s představiteli ostatních klubů z Zastupitelstvu MČ Prahy 10 mimo hnutí ANO a vést úvodní jednání o půdorysu možných koalic, viz zápisy níže.
Jednání s TOP09
Datum: 7. 10. 2018
Přítomni: Jana Komrsková, Pavel Hájek a Petr Beneš (za Piráty), Ondřej Počarovský, Radek Lojda a Tomáš Pek (za TOP09)

Obsah: Bavili jsme se o programových prioritách a oblastech, ve kterých se každá ze stran má zájem potencionálně realizovat. Zmínili jsme konkrétní problémy z tématu bytů a nebytů, možné ambice stran na obsazení postu starosty/starostky, půdorys potencionální koalice.

Přijaté výhody: minerálka a pivo od pana radního Ondřeje Počarovského a jedny noviny Topky zabavené při opuštění objektu restauračního zařízení (nebyl čas si je během kampaně pořádně přečíst)

Poskytnuté výhody: nic
Jednání s ODS
Datum: 7. 10. 2018
Přítomni: Jana Komrsková a Pavel Hájek (za Piráty), Filip Humplík a Martin Valovič (za ODS)

Obsah: Probrali jsme možné půdorysy potencionálních koalic, možné ambice stran na obsazení pozice starostky, zájem jednotlivých stran o konkrétní resorty, programové a resortní preference Pirátů v potencionální Radě. Neformálně jsme zhodnotili kampaň na desítkové i pražské úrovni.

Přijaté výhody: minerálka, pivo a polévka na účet Filipa Humplíka

Poskytnuté výhody: příslib, že v případném dalším kole jednání platí pití Piráti
Jednání se Starosty Pro Prahu
Datum: 7. 10. 2018
Přítomni: Jana Komrsková a Pavel Hájek (za Piráty), Ivana Cabrnochová a Vladimír Novák (za SPP)

Obsah: Popřáli jsme si k volebnímu výsledku a pohovořili o proběhlé kampani a výsledcích. Probrali jsme matematicky možné koalice a sdělili, že klub Pirátů bude jednat se všemi stranami v desítkovém zastupitelstvu kromě ANO. Probrali jsme možné ambice našich klubů na účast v Radě a výborech. Bavili jsme se i o pohledu Pirátů na kumulaci funkcí. Shodli jsme se v přání, aby v nově zvoleném zastupitelstvu panovala korektní atmosféra a respekt mezi zvolenými zastupiteli.

Přijaté výhody: žádné

Poskytnuté výhody: žádné
V pondělí 8. 10. 2018 se opět sešel kompletní klub Pirátů Praha 10 a projednal všechny schůzky absolvované vyjednávacím týmem. Vyjednávací tým byl dále pověřen setkáním se zástupci Koalice Vlasta (pro: 10, proti: 0, zdržel: 0, nepřítomen: 0).
Jednání s Koalicí Vlasta
Datum: 8. 10. 2018
Přítomni: Jana Komrsková, Pavel Hájek a Petr Beneš (za Piráty), Renata Chmelová, Pavel Mareš a David Kašpar (za Koalici Vlasta)

Obsah: Gratulovali jsme si k volebnímu výsledku a neformálně probrali i výsledky v zajímavých okrscích Prahy 10. Navzájem jsme si sdělili preferované koaliční půdorysy, důvody a rizika jednotlivých variant.

Přijaté výhody: drobné občerstvení bez rozlišení druhu a cca 3 bonbóny v lidoveckém obalu

Poskytnuté výhody: žádné
Zapsal Pavel Hájek
Uživatelský avatar
Jan.Pribramsky
Místní předsednictvo
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2018, 15:08
Profese: radní město Tábor, vedoucí výroby, IT
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 79 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Pribramsky »

V pondělí 8.10. 2018 jsme se v Táboře v 16:45 sešli na schůzce s vyjednávacím týmem ANO 2011. Byli jsme ve složení V.Klecanda, M.Mareda a J. Příbramský. Za ANO 2011 to byla paní Radka Maxová a pánové Miroslav Ryba a Petr Novák. Diskutovali jsme o výsledku voleb, obecně o možných koalicích na základě výsledku voleb a o naší případné účasti v koalici s ANO, Tábor 2020 a případně i jinými subjekty. Obecně jsme si nastínili naše zájmy, které korespondují s naší povolební strategií. Oznámili jsme, že rozhodnutí, zdali budeme pokračovat ve vyjednávání o případné koalici, vyplyne z mandátu, který nám dá a nebo nedá místní sdružení na veřejné diskuzi den poté. Oznámili jsme, že budeme postupovat dle povolební strategie a že budeme psát veřejné záznamy o schůzkách.

Výhody přijaté: voda
Výhody poskytnuté : žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Pribramsky za příspěvek:
Robert.Magni
Vitezslav.Adamec
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 225
Registrován: 28 úno 2015, 22:46
Profese: památkář, hudebník
Dal poděkování: 311 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Vitezslav.Adamec »

V současné době probíhají jednání loketských Pirátů se subjekty, se kterými máme největší programovou shodu a to Lopata, Naše Město a ODS (pořadí dle výsledků u voleb). Tématem je programová shoda a složení potenciálního vedení města. Jednání nejsou uzavřena. Čeká nás jednání s vítězným TOP 09 a s dalšími subjekty, pokud bude z jejich strany zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav.Adamec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Daniela.Bila
Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od David.Rejha »

Jenom sem dodatečně přidávám odkazy na dvě předvolební schůzky se STAN (Benešov) a Volbou pro město (Benešov).

viewtopic.php?f=969&t=43733&sid=dab491a ... 5d838c42c9 - VPM

viewtopic.php?f=969&t=43961&sid=dab491a ... 5d838c42c9 - STAN

David Řejha, 1. místopředseda Pirátů Benešov
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Jiri.Snizek
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ivan.Bartos »

9.10.2018 Dnes mě telefonicky kontaktoval Karel Schwarzenberg a krátce jsme pohovořili o situace v Praze. Popsal jsem mu lehké osobnostní neshody z počátku jednání i to, že pražský předseda Ondřej Profant, tyto urovnal. Upozornil jsem ho, že já na jednání v Praze nemám žádný vliv. Shodli jsme se, že bavit se s ODS je správné, neboť měla o kousek, ale stále nejlepší volební výsledek. Nabídl mi, ač je upoután doma na lůžko se zápalem plic, že případné problémy může vypomoci řešit, za což jsem mu poděkoval. Krátce jsme probrali návštěvu předsedy tibetské exilové vlády Lozanga Sanggjäa v rámci Fora 2000. Pozdravy jsem předal, jak jsem slíbil.

Ve večerních hodinách jsem opětoval zmeškaný telefonát pana Vokřála (ANO) a krátce jsme probrali situaci v Brně. Opět jsem si spíše vyslechl informace, které mám standardně k dispozici a ujistil pana Vokřála, že nemám ambice do jednání kolegů a kolegyň v rámci měst jakkoliv zasahovat, respektujíce povolební strategie a subsidiaritu.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Jiri.Ulip, Jiri.Snizek, Ondrej.Profant
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Michal.Prager
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 31
Registrován: 04 led 2018, 18:07
Profese: Ředitel neziskové organizace
Bydliště: Praha 14
Dal poděkování: 17 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Michal.Prager »

9. 10. 2018 proběhlo první jednání se Spojenými silami pro Prahu 14. Za Piráty přítomni Michal Prager a Petr Hukal. Za SSP14 Radek Vondra, Irena Kolmanová, Zuzana Jelenová a Petr Vršecký. Přednesli jsme naše požadavky v rámci schválené povolební strategie. SSP14 jako vítěz voleb trvá na postu starosty. Programové průniky vidí a jsme pro ně možný koaliční partner společně s ODS. Další jednání proběhnou v příštím týdnu.
Přijaté výhody: káva
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Prager za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26141
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36864 poděkování
Dostal poděkování: 30024 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

8.10. jsem se na pozvání velvyslance Arménské republiky zúčastnil jako vzácný host oslav národního dne Armenie na Břevnovském klášteře.

Poskytnuté výhody: slavnostní řeč
Přijaté výhody: raut, přístup na výstavu iluminovaných arménských rukopisů - https://www.tyden.cz/rubriky/relax/osta ... 98730.html

Z dalších setkání na místě vybírám, že jsem byl lobován za Mariánský sloup (ale s tím já nic nezmůžu), byl jsem Australským velvyslancem pozván na návštěvu a s Markem Bendou jsme nezávazně nad skleničkou diskutovali nad tématy UPV a volebním systémem v komunále. Arménský velvyslanec připomněl, že nám ve sněmovně leží smlouva (prohloubení východního partnerství), což není kontroverzní, jen se nedaří to dostat na pořad. Zmíněna možnost někdy předřadit blok smluv.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Tereza.Zykanova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 51
Registrován: 28 srp 2017, 22:45
Profese: Dluhový poradce
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Tereza.Zykanova »

9.10.2018 proběhlo povolební jednání všech stran, které se dostaly do zastupitelstva Sokolov (ANO, Hnutí pro město Sokolov /ODS/, ČSSD, Piráti s podporou STAN, Radnice středu, KSČM), kde za Piráty s podporou STAN jsem byla já, dále Martin Grech a Petr Krása.

Bylo nám oznámeno, že byla již předběžně domluvena koaliční smlouva, která je vyjednaná se stávajícími stranami, tedy ANO, Hnutí pro město Sokolov, ČSSD. Informace o koalici i s KSČM byla vyvrácena jako chyba v TV.
Na dotaz Radnice středu, zda neuvažovali o široké koalici se všemi kromě KSČM jako vymezení vůči této straně, byla od zástupkyně ANO Renaty Oulehlové odpověď, že vůbec a ani nad tím neuvažují.
Vznesli jsme dotaz na počty zástupců v komisích a navrhli navýšení našich zástupců z jednoho na dva. Toto se nesetkalo v koalici s úspěchem.
Na dotaz, zda předsedové komisí budou vybráni hlasováním jsme dostali od p. Oulehlové odpověď, že po jejich příchodu na radnici se praxe změnila a předsedy vybírají sami, aby to byli odborníci. Naše reakce na demokratičnost při hlasování neměla úspěch. Údajně se tato praxe osvědčila.
Na dotaz získání předsedy či místopředsedy kontrolního výboru jsme získali kladnou odpověď, tedy že bude vedena opozicí. Finanční výbor si musí koalice promyslet, aby tam byli odborníci.
Dále jsme chtěli mít možnost obsadit místa v dozorčích radách SOTES a Sokolovské bytové. S tímto nemá koalice problém.
Žádali jsme o možnost zastupitelů navštěvovat jednání rady či si vyžádat dokumentaci, co jde na jednání rady města, koalice tomuto návrhu nechtěla moc vyhovět, i přes upozornění, že v jiných městech to problém není, a nechala si čas na rozmyšlenou.
Dostali jsme dotaz od zástupce Radnice středu, zda budeme podávat návrh na záznamy z jednání zastupitelstva. Vzhledem k tomu, že toto mají v programu i ANO a Hnutí pro město Sokolov, tak jsme ochotni podpořit jejich návrhy, pokud přijdou dříve.

Z jednání vyplynulo především, že koalice je vyjednána už od sobotní noci a upřesněna bude podle výsledku senátních voleb. Další body, o kterých jsme jednaly, budeme projednávat na dalších schůzkách, které se uskuteční.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Zykanova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Daniela.Bila
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“