Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

Ještě jsem nedodala zápis z 9. 1. 2018

Téma: vznik porodních domů a center - co legislativně brání.
Účast: Iv. Antalová - česká ženská lobby, I. Königsmarková, N. Sedlická, M. Nemrava - Apodac

za Piráty: Olga Richterová, Elizabet Kovačeva

Výstup: v zahraničí jsou porodní domy reálnou možností pro svobodnou volbu v porodnictví. Srovnání: Velká Británie, Německo, Rakousko, Finsko. Jaké věci brání v naší vyhlášce, aby mohly porodní domy vznikat i v ČR? Konkrétní body k vypuštění z vyhlášky.

Přijaté výhody: 0
Slíbené výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Vit.Fux, Robert.Magni, Zdenek.Hrib

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Petr.Kapounek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 1774
Registrován: 13 črc 2009, 23:30
Profese: manažer, zastupitel
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 769 poděkování
Dostal poděkování: 1359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Kapounek »

Poslušně hlásím, že se naše "delagace" za OL kraj sešla s představiteli Starostů a nezávislých dnes 18.1. na krajském úřadu.

Za nás:
Petr Kapounek
Martin Šmída
Tomáš Svoboda
Miloš Zmeškal

Za STAN:
Radm Sršeň
Radek Brázda
Jana Přecechtělová
Tomáš Müller
a později přišel ještě Ing. arch. Tomáš Pejpek z Pro Olomouc

Jednali jsme o spolupráci na krajské úrovni a možnostech vzájemné výpomoci s řešením krajských témat. Po té jsme se přesunuli ke komunálních volbách. Vyjasnili jsme si situaci - kdo kde kandiduje a jak. Diskutovaly jsme o možnosti spolupráce/nespolupráce v různých městech Šumperk, Zábřeh, Šterberk, Olomouc, Přerov, Prostějov. Byly předány kontakty lidi v jednotlivých lokalitách. Došla řeč i na senátní volby. STAN podporuje v Šumperku Brože, v Prostějově zatím nemá jasno. My ještě nemáme jasno ani v jedné lokalitě zda a koho nasadíme a o podpoře cizího kandidáta zatím nikde neuvažujeme. Krátce jsme diskutovali i prezidentských volbách.

Přijaté výhody: voda, telefonní čísla
Poskytnuté výhody: vizitky, telefonní čísla

Dojednána další schůzka na 9.2.
Naposledy upravil(a) Petr.Kapounek dne 19 led 2018, 00:16, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kapounek za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni

!MAKE PEOPLE LEGAL AGAIN!
člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Roman.Kucera »

Dnes jsem měl od 16:00 schůzku s lidmi od Zelených na Prase 7. Byl tam Ondřej Mirovský a František Vosecký, který mimochodem kandiduje na předsedu Zelených celostátně.
Probírali jsme možnosti spolupráce na Prase 7 před komunálkami.
Přijaté výhody: Preso
Poskytnuté výhody: Přání, ať se Zelení zase zvednou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Ivor.Kollar
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

včera, 18. 1. 2018, jsem se náhodou v tramvaji potkala s místostarostou Prahy 10 Tomášem Pekem. Bavili jsme se o rekonstrukci kina Vzlet a tom, na co Piráti upozornili článkem: https://praha.pirati.cz/vrati-se-hrdlicka.html - vzhledem k přátelskému průběhu rozhovoru jsem pak smskou požádala o schůzku právě ke Vzletu.
Nic jsem nepřijala ani neslíbila.

předtím jsem odpoledne měla plánovanou schůzku s Hnutím pro život ČR, https://www.hnutiprozivot.cz/
p. Marek Kuchta a paní Zdeňka Rybová se mnou za přítomnosti asistentky Zuzany Freitas probírali situaci žen, které si cítí nuceny do potratu, a důsledky pro lékaře (dělají potraty, u nichž předem ženy říkají, že důvodem je nesouhlas partnera a např. sociální situace rodiny - hl. kámen úrazu je potřetí otěhotnět, když rodina už dvě děti má)

Hnutí pro život je s Piráty v souladu s tím, že nechce nijak omezovat svobodu volby žen. V souladu s pirátskými postoji chce posílit informovanost a předcházet traumatům při udělání rozhodnutí (pod různě silným tlakem), kterého člověk může po zbytek života litovat.

Slíbila jsem podporu osvěty, pokud Hnutí bude spolupracovat např. s Komisí pro rodinu, kde jsem členkou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvek:
Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5500 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Schůzka s tajemníkem pro politické otázky z velvyslanectví Ukrajiny 19. 1. 2018 v Poslanecké sněmovně

Přítomní Piráti: František Kopřiva, Mikuláš Peksa, Jan Lipavský
Přítomní hosté: Ostap Lukianchuk

Na schůzce jsme představili pirátská stanoviska k zahraničněpolitickým otázkám, především rusko-ukrajinský konflikt a jeho konsekvence v české a evropské politice. Pan tajemník mi poskytl materiály k nadcházejícímu zasedání Parlamentního shromáždění Rady Evropy a požádal mě, abych podporoval současnou politickou linii PS RE vůči Rusku. To jsem v souladu s programem také přislíbil. Dále jsme se bavili o obnově meziparlamentní spolupráce mezi Českem a Ukrajinou, kde jsme přislíbili podporu této iniciativy. Přijali jsme též nabídku na zasílání informačních newsletterů ukrajinského velvyslanectví.

Přijaté výhody: informační materiály

Poskytnuté výhody: voda, vizitky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvek:
Filip.Krska

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5500 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Od kanceláře Poslanecké sněmovny jsme dostali jako klub hromadně nabídku vstupenek na výstavu korunovačních klenotů. Tuto nabídku AFAIK přijali: František Kopřiva, Jan Lipavský, Lukáš Kolářík, Lukáš Bartoň, Mikuláš Ferjenčík.

Přijaté výhody: každý po dvou vstupenkách

Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Kopriva za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Mikulas.Ferjencik

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

Dnes, 19.1. 2018 v 10:00 jsem se sešel v kanceláři hnutí ANO na Koželužské 21, Olomouc, s panem Mgr. Milošem Tichým, asistentem MUDr. Milana Brázdila - ANO
Byl jsem tam vyzvednout láhev vína pro Vojtu Pikala, Vojtova výhra sázky na téma volební výsledky 1. kola prezident voleb. Netušil jsem, že jdu do kanceláře politické strany (hnutí).
Nakonec jsme usoudili, že Vojtovi přiveze zmiňovanou láhev do PS pan Feranec, poněvadž tam jede..
Řeč přišla též na moji práci v Modré pyramidě, pan Tichý projevil zájem o doporučení hypotéky (optimálního řešení) v budoucnu, chce kupovat byt, ...dále na téma komunálních voleb, s kým plánujeme jít do koalice, etc.,...
Doporučil jsem panu Tichému poslat mi jeho představu spolupráce v komunálních volbách mailem. Nechtěl jsem (nemohl jsem) se nijak konkrétně k tematu komunálních voleb vyjadřovat. Nemám k tomu mandát.

Přijaté výhody: vizitka pana Brázdila s dopsaným mailem na pana Tichého (neměl u sebe svoji vlastní)
Poskytnuté výhody: moje vizitka, nabídka případné konzultace budoucího financování bydlení
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Vojtech.Pikal, Petr.Kapounek
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Vit.Simral
Člen KS Praha
Příspěvky: 372
Registrován: 13 čer 2016, 12:41
Profese: Radní hl. m. Prahy
Dal poděkování: 446 poděkování
Dostal poděkování: 772 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vit.Simral »

18.1. jsme se s Ondrou Profantem, Štěpánem Štréblem, Danem Mazurem a Lukášem Černohorským setkali s Václavem Láskou ohledně kandidátů do Senátu. Konkrétní podmínky spolupráce se Senátorem 21 nepadly, bude si je v každém případě dohadovat každý kraj zvlášť.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Simral za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Frantisek.Kopriva, Filip.Krska, Ondrej.Profant
Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Včera 19.1.2018 jsem se setkal s Martinem Tomáškem, potencionálním kandidátem do senátu za Ostravu-Jih.
Byla to schůzka, která měla za cíl seznámení s Martinem. Bavili jsme se o různých tématech která jsou důležitá pro Piráty nejen v Ostravě-Jih, ale i celorepublikově. Dohodli jsme se na další spolupráci, která může vést ke kandidatuře do senátu za Piráty.
Přijaté výhody: vizitka
Poskytnuté výhody: vizitka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopecny za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Uživatelský avatar
Ales.Jakl
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1902
Registrován: 24 kvě 2014, 16:20
Profese: Lesník
Bydliště: Tachov
Dal poděkování: 2500 poděkování
Dostal poděkování: 2624 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ales.Jakl »

Dne 11.1. nás navštívil na schůzi MS Tachovska v Bass cafe v Tachově pan Sklenář, zastupitel a šéf místní ODS.

Pan Sklenář pracuje dlouhodobě v tachovské zastupitelstvu, letos chce v čele kandidátky ODS+nezávislí kandidovat na starostu města . Jako největší nebezpečí vidí nástup hnutí ANO ve městě a ve vedení města nechce ani komunisty.

Pan Sklenář nám poskytnul zajímavé informace ze zákulisí vedení města. Diskutovali jsem o různých problémech ve městě. Vystupoval v lehce dvojaké roli – jako člen opozice i součást vedení města (člen ODS Vrána je aktuálně místostarostou města). Samostatná kandidátka Pirátů by podle něj mohla tříštit hlasy…..

Jakl chce změnu ve vedení města a případnou spolupráci po volbách, pokud budou splněny naše programové priority (otevřené město, participativní rozpočet atd.). Přítomní dva místopředsedové MS Tachovsko jsou spolupráci nakloněni, předseda MS nikoliv. K dohodě o spolupráci zatím nedošlo. Piráti budou dál pracovat na programu pro komunální volby a shánět osobnosti na svojí kandidátku (varianta A). Pokud to do konce dubna nedáme dohromady, přijde na řadu varianta B (nezávislá kandidátka nebo koalice s jinou stranou). Varianta C je nestavět kandidáty vůbec. Případná koalice se bude schvalovat hlasováním předsednictva MS + případný přezkum KS PLK a RV.

Piráti:Jakl, Machová, Poór
ODS: Sklenář

Přijaté výhody:0
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Jakl za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Robert.Magni, Petr.Vileta

D.Taxis Tramway

Strakovka a veverka

..a nic na tom nemění ani to zúžení.

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“