Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12336
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5377 poděkování
Dostal poděkování: 20687 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Vítejte v registru lobbistů, kontaktů a schůzek!

V registru lobbistů si můžete přečíst, s kým se při své politické činnosti scházejí členové republikového předsednictva Pirátů a další představitelé strany. Jsou zde popsány kontakty s podnikatelem Andrejem Babišem, přes uhlobarony, Víta Bártu až po projekt Rekonstrukce státu. Do tohoto tématu prosím nevkládejte jiné příspěvky než právě lobbistické kontakty, případně záznamy o důležitých schůzkách.
Pravidla pro zveřejňování

Povinnost zveřejňovat lobbistické kontakty mají představitelé strany. Zjednodušeně řečeno jde o případy, kdy nás kontaktují představitelé byznysu, ostatních politických stran, neziskových sdružení a jiných subjektů, které chtějí zjistit od našich představitelů informace nebo ovlivnit jejich rozhodování, ale také případy, kdy takové lidi kontaktujeme z různých důvodů my. Podrobnou úpravu obsahuje předpis o lobbingu.

Ve svém příspěvku zveřejněte následující informace o kontaktu:
  1. okamžik, původce, způsob a průběh kontaktu,
  2. jména zúčastněných osob, zejména lobbistů a jejich klientů,
  3. uvedení záležitosti, které se kontakt týkal,
  4. popis zvláštního zájmu,
  5. všechny poskytnuté nebo slíbené výhody a plnění.
Pro každý lobbistický kontakt vložte do tohoto tématu nový příspěvek. Jiné příspěvky nejsou zásadně přípustné a budou odstraněny.

Uvádějte plná jména, tituly a profese lobbistů a organizace, za které tyto osoby jednají. Každou používanou zkratku (nejste-li si stoprocentně jisti, že je všeobecně známá) uveďte nejprve plným názvem.
Příklad: Stálá konference asociací ve vzdělání (SKAV)

Všechna pravidla jsou obsažena v předpise o lobbingu, který schválilo celostátní fórum. Tato evidence lobbistických kontaktů je systémem strany, který administruje administrativní odbor.
Naposledy upravil(a) Jakub.Michalek dne 15 lis 2012, 11:32, celkem upraveno 3 x.

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Ve čtvrtek 13. září jsem se sešel s nezávislým kandidátem na senátora Emanuelem Žďárským. Kandiduje jako nezávislý, (sebral asi 2000 podpisů) a jeho hlavním tématem jsou DNA testy, které vymyslel. Tyto testy v rámci kampaně zdarma provádí a chce to dělat i v senátu - ze senátního platu to chce ufinancovat.

Tzn jeho kampaň je dost populistická. Na druhou stranu má dost Pirátské názory (podporuje přímou demokracii, zrušení patentů, způsob jakým bojujeme s korupcí). Zajímalo ho, jestli bychom mu nemohli pomoci online.

Nakonec jsem dospěl k tomu, že otevřená spolupráce nemá logiku (jeho kampaň je i dost proti stranám), ale že mu můžu poskytnout konzultaci ohledně online marketingu a rádi se s ním po volbách pobavíme o Pirátské politice v oblasti zdravotnictví. Přijal to pozitivně.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Setkání s Andrejem Babišem - report

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Včera jsem absolvoval krátkou schůzku s Andrejem Babišem viz.
viewtopic.php?f=61&t=13445
Sešli jsme se ve 20:00 v Průhonicích v Sokolovně. Setkání trvalo zhruba hodinu.

Řešili jsme několik témat. Vezmu to tedy po bodech, které budu prokládat svými dojmy:

- na začátku jsme si společně zanadávali na korupci a současnou politickou reprezentaci (padala i jadrnější slova, ale Kalouskův kokotismus se nekonal)
- pan Babiš plánuje run na volby 2014, dal by přednost tomu, kdyby se malé strany zformovaly do nějakého bloku, ale chápe různorodost neparlamentních stran, bojí se nacionálních tendencí pod taktovkou Klause a nějaký paskvil Suverenity a Svobodných, DOST apod. Macha nesnáší (je to tupec)
- shání peníze pro ANO, protože, alespoň dle jeho tvrzení, nehodlá to celé platit (?), chce dárce zveřejňovat na internetu, vysvětlil jsem mu jak, funguje transparentní účet, lehce se podivoval, že tam jsou vidět i ty výplaty
- zatím nemá program a shání lidi, jednal třeba s Havlíkem z Občanů, ale nedohodli se
- ptal se mě hodně na Piráty, kolik nás je, kde kandidujeme (překvapilo ho, že všude) , jak zvládáme byrokratický bloky, vysvětlil jsem mu, jak fungujeme a jak jsme vznikli, jaké jsou naše cíle (v podstatě vše co veřejně deklarujeme)
- on sám nyní finančně podporuje asi 9 senátroských nezávislých kandidátů (pořešili jsme p. Lorencovou)
- k situaci v ČT jsem mu řekl své, on podal stížnost na Radu a ředitele si prý odchytně osobně :-)
- probrali jsme jeho výstup u p. Jílkové (docela sranda)
- řešili jsme jeho plány na zřízení regionální televize, Českou pozici a 5+2
- v 5+2 nám nabídl prostor, který vlastně již nějak máme (Gabči interview pro střední Čechy) pro např. rozhovory s pirátskými lídry krajů apod.
- celkově se jednalo o čistě informační schůzku, nabídku prostoru v 5+2 chápu jako nic proti ničemu neviděl bych problém kontaktovat redakce, ale Miki říkal, že už se oni zajímají o naše výstupy


Babiš má skutečně asi metrový kožený diář se sloupečky pro každý den a tam si všechno píše. Počítač už prý taky docela umí. Nosí s sebou daily report performance všech firem z Agrofertu (asi 200 miniřádků) na obrovský plachtě.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12336
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5377 poděkování
Dostal poděkování: 20687 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volební štáb

Příspěvek od Jakub.Michalek »

26. října jsem se účastnil původně jako zapisovatel volebního štábu koalice Libor Michálek do Senátu s Liborem Michálkem, jeho asistentem Petrem Klimešem (nestr.), Pavlem Marešem, Liborem Galatíkem (KDU-ČSL), Matějem Stropnickým (Strana zelených). Jako zástupci na volebním štábu byli přítomni Mikuláš Ferjenčík a Dana Kozlová.
  • Libor Michálek nás tam informoval o postupu vytvoření senátního klubu. Když jsem se ptal na nějaké otázky pro doplnění do zápisu, tak se na mě Matěj Stropnický ze Strany zelených osočil, že na volebním štábu vůbec nemám právo mluvit. Vzhledem k tomu, že to neudělal poprvé, tak mě pěkně naštval a zvažoval jsem, jestli se s člověkem takového typu vůbec dále bavit. Abych mohl vůbec promluvit, tak jsem musel na místě odvolat pro forma Danu z volebního štábu a zařadit se tam místo ní, což mě vůči Daně mrzí, ale formálně to byl jediný možný způsob, jak to na místě vyřešit.
  • Následně se někdo zeptal, zda zápis, který jsem pořizoval, bude zveřejněn včetně údajů o tom, jaké možnosti hlasování je Libor Michálek v daném okamžiku nakloněn. Pokračovala přestřelka, když Strana zelených a KDU-ČSL začaly svorně tvrdit, že volba musí být vždycky tajná. (To samozřejmě popřeli tím, že se o tom s Liborem Michálkem radili.) Vysvětlil jsem jim, že podle našich stanov musí být zásadně každé hlasování volených představitelů veřejné. Libor Michálek pak uvedl, že před volbou ještě nemá stoprocentní jistotu, jak bude hlasovat. Mikuláš Ferjenčík pak navrhl, aby se informace o tom, jak hlasoval o představitelích klubu zveřejňovaly později.
  • Nakonec začal Matěj Stropnický úvahu o tom, že se nám posílá státní příspěvek na transparentní bankovní účet napsaný na Piráty a jestli by měl mít někdo jiný přístup k dispozicím na našem bankovnímu účtu. Když jsem řekl, že ne, tak začal hrát hysterický záchvat a řekl mi, že jsem ten nejarogantnější člověk, kterého kdy viděl. Tak jsem se ho zeptal, jestli by snad k našemu účtu neměla opět mít přístup jeho kamarádka paní Matějková, nominovaná Stranou zelených, která si peníze z našeho účtu převedla na svůj účet jako "pokladnu", i když jsme jí výslovně vysvětlovali, že to je podle našich vnitřních předpisů nepřijatelné a ona podepsala, že si toho je vědoma, k nákladům nedoložila účetně uznatelné doklady, zadala plakátovací zakázky vlastní firmě a pronájem místa zajistila v kanceláři, kde sama pracovala (původně tvrdila, že za to nic chtít nebude) a dokonce odmítala předat Pirátům faktury ke zveřejnění, ačkoliv je měla podle smlouvy bezodkladně předat.
  • Řešil se také způsob, kterým se k nám bude dostávat legislativa v Senátu. KDU-ČSL a Strana zelených se shodly na tom, že bude mít každá strana jednoho zmocněnce, kterému se celý balík materiálů bude pravidelně posílat. To se mi nelíbilo, protože jsem nepovažoval za nijak přínosné, abychom dostali každý týden mailem balík navrhovaných předpisů, z nichž většina je dostupných online. Podle mě by důležité návrhy měly být postovány Liborovou kanceláří přímo na naše fórum, kde k nim může probíhat veřejná diskuse. Následně jsem tuto věc probral s Liborovým asistentem Petrem Klimešem, zdůraznil jsem mu, že i Libor Michálek, když žádal podporu Pirátů, musel přijít na internetové fórum. Pokud se domluvíme s Liborem, bude možné, aby Petr Klimeš postoval tyto materiály (zejména ty, na kterých Libor aktuálně pracuje) do zvláštního fóra. Mimo tuto věc jsem vyjádřil obavu, že není dostatečně zajištěna legislativní kvalita návrhů, které přes Libora Michálka půjdou (nikdo mě nepodezírejte, že bych si chtěl přivydělat, na to nemám čas), protože pravděpodobně nebude mít k ruce žádného stálého právníka, který by mu pomohl se prokousat balíkem nových předpisů, které v rámci klubu dostane přidělené. Vzhledem k objemu legislativy, která mu bude každý měsíc předložena, mi to přijde dost problematické a doufám, že to budou nějak řešit na klubu. Uvádím jako poznámku, že zde je pro nás důležité si uvědomit, že Libor se bude zabývat podrobně pouze návrhy, které mu budou rozděleny v rámci klubu. Vzhledem k tomu, že část klubu tvoří nevyzpytatelné osoby nebo lidé, kteří mají v některých ohledech dost opačné smýšlení než Piráti, bude někdy nutné sledovat i práci těchto lidí, a to zejména samostatně.
  • Následně se řešila otázka povolební koaliční spolupráce, na které se opět KDU-ČSL a Strana zelených shodly. Já jsem vyjádřil jistou rezervovanost, kterou máme vůči koaliční spolupráci po volbách a oficiální prezentaci příležitostné komunikace jako koalice. My samozřejmě nechceme nějak primárně vystupovat proti malým stranám typu KDU-ČSL nebo Strany zelených, které mají činnost organizovánu jako staré struktury předdigitálního věku (tedy přesně v rozporu s duchem volebním programem Libora Michálka), ale zároveň s nimi nechceme být spojováni nad nutnou míru.
  • Následně jsme si rozebrali zbytky z majetku v průběhu kampaně. Pro Piráty kromě několika plakátů do archivu znamená jeden malý petiční stánek.
Shrnuto a podtrženo to na mě působilo dost nepřátelsky, jako kdyby se okamžikem zvolení měly všechny deklarované principy otevřenosti obrátit naruby (zákaz vyjadřování, centralizované rozdělování práce, nezveřejňování zápisů apod.) Zápis samozřejmě zveřejníme (v tomto příspěvku), jakmile ho Dana dodělá a pokud nikdo z přítomných na jednání nebude chtít nic doplnit.

PS: Aby nebylo pochybností, tak Danu opět jmenují do volebního štábu na svoje místo s účinností od 27. 10. 2012, čímž nevylučuji, že na příští volební štáb také půjdu osobně. Jmenování zástupců volebního štábu je přezkoumatelné předsednictvem.

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Dnes v 15:30 se v Jinonicích (u mě na škole) sejdu s poradcem Víta Bárty (jméno doplním až ho budu vědět přesně, nechci komolit) ohledně zákona o svobodném přístupu k informacím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Filip.Krska, Marcel.Kolaja

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jmenuje se Sergej Pavljuk, je to Rus, na vizitce má "poradce JUDr. Víta Bárty".
Byl to mladý kluk, ve třeťáku na vysoké škole.
Říkají, že jsou s námi ohledně zákona 106 na jedné lodi.
VV jsou teď prý pravicově liberální strana blízká SSO jejímž cílem je dostat stávající politickou garnituru do vězení.
Klub VV bude hlasovat proti novele zákona 106.
Chtějí podklady, pošlu mu, co jsme k tomu vydali + chtějí podklady pro interpelaci Kubiceho - otázky, na které se zeptat.
Nechtějí spolupracovat otevřeně, ale koordinovaně.
Chtěl, abych domluvil s Ivanem, že se sejde s Vítem Bártou.
Hodně se vyptával, co si myslí Piráti.
Celkově jsem z toho měl dost divný pocit, ale nemůžu říct, proč konkrétně. Podklady jim pošlu, v rámci sdílení informací.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Na základě komunikace s asistentem Víta Bárty Sergejem Pavljukem proběhne ve čtvrtek 10.1.2013 v 16:30 schůzka s Vítem Bártou v jeho kanceláři.
Po zvážení se jí účastním já a místopředseda Jakub Michálek.
Původní avizované téma, novela zákona 106, hodláme dodržet a předneseme VV naše, již existující návrhy novely tohoto zákona (díky všem, kteří se v sestavování dokumentu angažovali).
O této schůzce se z našeho fóra již dříve dověděl server ceskapozice.cz, pro který jsem se včera i k plánovanému setkání taktéž vyjadřoval.
Dle informací, které mám, pan Bárta pro ČP tuto schůzku popřel, novináři však operovali s původním pátečním datem, takže skutečně, v pátek 11.1. žádnou schůzku s Piráty nemá.
Z dalších indicíí se domnívám, že Vít Bárta mapuje terén dalších i nepolitických subjektů (např. Holešovská výzva) v jakési souvislosti s demonstracemi, které se mají konat okolo data sebeupálení Palacha.
O průběhu schůzky budeme samozřejmě v detailu informovat.
Pokud by došlo k nějaké nevhodné medializaci tohoto setkání, prosím odkazujte na informace zde zveřejněné včetně tohoto příspěvku.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Jak bylo u Vítka Bárty:
Ve čtvrtek 10. 1. 2013 v 16:30 proběhla schůzka s Vítem Bártou. Za Piráty jsme tam šli já a Jakoubek. OD VV tam pak byl Sergej Pavljuk (asistent) VB a někdo zabývající se legislativou, jehož jméno mi vypadlo a doufám, že ho Jakub zachytil.
Schůzka trvala cca 45 minut. Já pil lehkou kolu a Jakub nic.
Obsah:
Ačkoliv jsme byli pozváni my, VB začal tím, že se nás zeptal, proč jsme se s ním chtěli sejít?
Toto, jsem mu vyvrátil a SP (který původně oslovil Mikuláše) mu vysvětlil, o c jde. Ačkoliv VB neměl moc potuchy o čem je 106, chtěl od nás vyjádření zda se shodujeme s VV a v čem? (nepochopil jsem) Protože neznáme pohled VV na zákon, odmítli jsme se v tomto směru jakkoliv vyjadřovat a předali jsme mu návrh novely z pirátské dílny na prostudování, s tím, že si případné jejich názory přečteme až nějaké budou prezentovat. https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/novela_106 (pdf vpravo vedle TZ) nebo si s tím dělat, co uznají za vhodné.
Pak se nás Bárta ptal na úspěchy Pirátské strany, náš program a cíle v budoucnu. Prezentovali jsme tedy standardní sadu faktů. Občas jsme si rýply, např. že nám ti členové do Pirátů nelezou tak rychle, jako před volbami do VV, ale to bylo spíš pro formu.
V druhé části pak BV hovořil o jakési koordinaci protivládních organizací, jeho spolupráci s Holešovskou výzvou, J. Bokem a podobně.
Z jeho výroků si pamatuji jeho opakované použití výrazu "odšpuntovat špunt".
Zde jsem se vyjádřil dosti skepticky ve smyslu, že ve Španělsku demonstrovaly statisíce a nic, a že tolik lidí na Václavák stěží dostane.
Zde pak hovořil o tom, jak komunikují s různými organizacemi a na základě jejich návrhů, po konsolidaci je předkládají za VV v PS.
S několika jim zmíněnými subjekty jsme již byly v kontaktu, proto jsem mu řekl, že spolupráci, tak jak ji nabízí např. Hol. výzva chápeme jako kontraproduktivní, pokud nepřicházejí s něčím, co ještě mi nemáme definováno a nebo si nejčastěji chtějí nejčastěji tak jako nezávazně hledat společné body.
Na jednom takovém meetingu protivládních uskupení, které z toho jak jsem pochopil, pomáhal VB organizovat, byl i náš člen (Jakoubka prosím o doplnění).
Následně prý bylo i nějaké setkání na půdě PS, které VB spoluorganizoval s Tomio Okamurou. Zde si VB posteskl, že tam ale nikdo za Piráty nebyl.
Zde jsem zdůraznil, že Piráti se samostatně i ve skupinách účastní různých happeningů či workshopů, ale to, co po nás chce (zapojit se asi do tohoto, jím pravděpodobně orchestrovaného sdružení různých subjektů), by vyžadovalo konsensus většiny strany, čímž jsem to z mého pohledu za Piráty zazdil, ale to jsem mu neřekl.
Jinak VB plánované demošky se již budou účastnit někteří senátoři a poslanci, což prý tomu dodává na váze. To si nemyslím, protože na proAltu a jiných akcích také vystupují politici.

Osobní poznámka: I když se mohu plést a třeba je nálada ve straně taková, že by mělo smysl zahrát si béčko VV (vtip). Samozřejmě, pokud se někdo chce účastnit panelů či diskuse v této platformě, má zelenou. Těžko si však dokážu představit pirátský vlajky na tribuně za VB.

Postřehy:
VB:hodně mluví, moc toho nesděluje, má nějaké vize, je zvyklý svým lidem rozkazovat, 3D vypadá líp než v TV a v normální hladině hlasitosti nepiští
Celkový dojem? Chtěl si nás oťuknout. Schůzka byla zbytečná, neb vše, co po nás chtěli, jsme buď mohli poslat emailem, nebo je to rovnou dostupné na stránkách.
Závěr: Výměně informací či předložení našich návrhů se nebráníme. Pokud si někdo nepřeje jinak do akce "odšpuntování špuntu" bych se nezapojoval.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Widerlechner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 431
Registrován: 26 říj 2009, 12:46
Profese: Finanční poradce
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 376 poděkování
Dostal poděkování: 478 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jan.Widerlechner »

Dodělávám rest

protože jsem se nesetkal s žádným lobbistou, špantě jsem předpokládal, že zápis do lobbistických kontaktů není zapotřebí. Na foru je však vše dohledatelné.

Před vánoci jsme byly osloveni Stranou Zelených a od té doby proběhlo několik schůzek. Hlavní relevantní vlákno naleznete zde: krajske-forum-vysocina-f416/setkani-s-j ... 14359.html

Na pořadu jednání je zejména spolupráce na společném projektu vyvolání místního referenda ohledně spalovny v Jihlavě a s tím související vytvoření uskupení na krajské úrovni, které by se stávalo nejen z krajské organizace zelených ale rovněž i KS Vysočina a dalších, nezávislých lidí. V rámci tohoto uskupení by probíhala aktivistická činnost a případně i vytvoření společných kandidátek do komunálních a krajských voleb.

Celá věc je úplně nazačátku a v plenkách a Piráti jsou bráni jako rovnocenní partneři. Veškerá jednání probíhají v přátelském a otevřeném duchu.
Homo mensura
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Na základě mého posledního emailu plánuji na zítřek schůzku s Ing. Miroslavem Krejčíkem (
místopředseda ústřední odborné komise ČSSD pro bezpečnost
gestor pro problematiku elektronizace veřejné správy, ICT a eGovernment)
Schůzka je plánována do Sněmovny 22.1. okolo 17té hodiny, kde nám Jeroným Tejc potvrdí mandát MK k jednání jménem ČSSD.
Plánujeme pak další pokračování schůzky někde na Malé Straně, kde si vyjasníme o co komu jde.
Report dodám do čtvrtka.
Vážený pane inženýre,

můj email byl možná trochu ostřejší, ale chtěl jsem pouze zdůraznit naše předchozí zklamání a naši výchozí pozici v případné spolupráci, kde nezačínáme na zelené louce.

Po rozhovoru s předsedou Sobotkou v době ACTA jsem pochopil, že na tom v danou dobu nebyla ČSSD právě personálně resp. kapacitně dobře (určení nějaké styčné persony za ČSSD bylo 15ti minutové dohadování o tom, kdo je na čem alokován se závěrem, že ten a ten tomu docela rozumí, tak to bude dělat). Následná komunikace nejen že nefungovala, ale prakticky ani nezačala. Možná i proto následně ČSSD podpořila DR, i když jsme oficiálními kanály i přes naše příznivce s jednotlivými poslanci problém komunikovali.

Vzhledem k tomu, že jste iniciátorem této aktivity, prosím navrhněte nějaký lednový termín pro naše setkání. Pracuji na plný úvazek, proto jsou reálné pouze odpolední hodiny. V 17:00 mohu být kdekoliv v centru. Osobně bych preferoval nějaké neformální prostředí. Kubistická kavárna či něco podobného. Na tuto schůzku bych si dovolil připozvat předsedu Pirátů KS Praha Ondřeje Profanta, který se v problematice eGovernmentu dobře orientuje. Sebe považuji spíše za odborníka na ICT.

Snad se nám podaří nějak sladit naše kalendáře.

S pozdravem

PhDr. Ivan Bartoš PhD.
předseda Pirátů
http://www.pirati.cz
+420603415378
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 7):
Vaclav.Urban, Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal, Jakub.Michalek, Petr.Vileta, Ivo.Vlasaty, Marcel.Kolaja
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“