Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1728
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Včera jsem se sešel s p. Starým (tehdejší starosta Kutné Hory), který letos kandiduje za uskupení Město PRO lidi. Diskutována byla všeobecná situace okolo komunální politiky a naše vzájemné programové priority. Šlo spíš o "obhlížení terénu". Martin je moc rád, že Piráti v Kutné Hoře jsou. Konkrétní návrhy na spoluprárci nepřišli.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: panák slivovice
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Dalibor.Zahora

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Stepan.Drtina píše: 01 črc 2018, 14:47 Včera jsem se sešel s p. Starým (tehdejší starosta Kutné Hory), který letos kandiduje za uskupení Město PRO lidi. Diskutována byla všeobecná situace okolo komunální politiky a naše vzájemné programové priority. Šlo spíš o "obhlížení terénu". Martin je moc rád, že Piráti v Kutné Hoře jsou. Konkrétní návrhy na spoluprárci nepřišli.
Pro úplnost dodávám, že Kutná Hora je vzorné město, poněvadž jsou členem spolku Otevřená města :-)

https://www.otevrenamesta.cz/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Profant, Robert.Magni, Jiri.Ulip, Dalibor.Zahora, Ivo.Vlasaty

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Včerejší schůze MS Piráti Litoměřicko se z vlastní vůle účastnili i členové jiných místních stran / hnutí.
  • Jiří Smutný ze Změny pro Terezín nás žádal o podporu jejich terezínské kandidátky s tamními Piráty.
  • Jan Dostál (Severočeši) nás přišel požádat o veřejnou omluvu za slova našeho koaličního kandidáta, Filipa Horáka (Strana Zelených), na adresu kavárny, kterou v Litoměřicích provozuje jeho žena - pro nedostatek důkazů a nezainteresovanost našeho MS do problému nevyhověno.
  • Jaroslav Růžička (KSČM) nás pozval na plánovanou společnou akci s ostaními leadery litoměřických kandidátek, nicméně pro předchozí deklaraci o nespolupráci s KSČM a SPD se nezúčastníme.
  • Libor Uhlík, nezávislý kandidát do Senátu, nás požádal o podporu jeho akce na jezeře Chmelař v Úštěku a o podporu do Senátu - byl pozván na schůzi KS, kde bude řešen další postup.
Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Lukas.Mares
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 09 srp 2017, 15:41
Profese: lékař
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Mares »

Ahoj,
dnes (3.7.2018) ráno jsem se sešel s panem Viktorem Vojtkem, lídrem a motorem nově se uskupující buňky STAN v Českých Budějovicích. Seznámili jsme se, promluvili jsme si o vzájemných pozicích, letmo se poinformovali o novinkách na lokální scéně a možnostech případné spolupráce po volbách a zase se rozešli.

Iniciace: Piráti.
Výhody:
Poskytnuté: 0.
Přijaté: kafe a tiramisu (chtěl jsem jet každý za své, ale neměl sílu se přít.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mares za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Robert.Magni, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Jaroslava.Vatay
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 22 říj 2017, 22:47
Profese: mediátor, lektor, kouč, produkční
Bydliště: Vršovická 1429/68, Praha 10
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslava.Vatay »

Doplnění zápisu J. Vatay, 16.7.2018:
V rámci své práce ve volební kampani jsem se v červnu sešla s možným sponzorem, kterého mi doporučil nový člen strany.
Proto níže píšu, že to bylo na vyzvání volebního manažera - věděl, že je potřeba tuto věc dotáhnout, a celou dobu byl informován, s věcí ale nijak osobně nesouvisí. Jen jsem dostala na pracovní poradě přidělený úkol ke splnění.

----
Na výzvu volebního manažera Štěpána Štrébla, svolávám schůzku na 2. 7. s M. Exnerem k projednání možností jím nabídnuté podpory či možnostech fundraisingu.
Děkuji Janusz Konieczny za detailní zprávu k podnikateli z dostupných zdrojů a registrů, ze které je patrné, že M.E. nemůže stranu podpořit finančním darem, což potvrzuje a z naší strany i nevhodné. M.E. o tomto ví a souhlasí. Piráty má rád, chce nás nějak podpořit a hledá způsob jak. Na shůzku jdu tedy sama.
Přináší názory či jiný přínosný pohled - podnikatele. Témata o kterých jsme mluvili: viditelnost a prezentace pirátů také v jiných cílových skupinách / akcích / veřejných akcích atd. Být vidět. Metropolitní plán - padla otázka zda se musí schvalovat před volbama? Jasná pravidla pro developery či podnikatele k pronájmu budov Prahy: např. složení zálohy, plán - koncepce - vč. přínosů pro město, využití zeleně, uderžitelnost atd. vidět zda provozuje /staví město nebo zadá - dopředu vědět co je výhodnější pro Prahu. V rámci hovoru o větší medializaci pirátů a možnostech fundraisingu - jsme také přišli k tématu jít případným dárcům také naproti, být vidět, mluvit s nimi přímo, ukázat, že Piráti jsou různorodá skupina profesionálů. Nabídnuty nevyužité pozvánky (od pořádající agentury) na reprezentativní oslavu MOET v rámci Karlovarského festivalu, pozvánku přijímám s tím, že ji může využít k reprezentaci Zdeněk Hřib s doprovodem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslava.Vatay za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty
Motto: "Slouží to mně, ostatním i vyššímu smyslu"?

Jaroslava Vatay
Facilitátorka, lektorka, produkční
jaroslava.vatay@pirati.cz, tel. +420777885322
  • Projektová manažerka: Nové Pice | Mediátorka a facilitátorka (členka mediačního týmu) | Komunikace a kultura | Občanský aktivismus
Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

Dne 4.7 se sešli členové MS Piráti Ústí nad Labem (Karban, Kotas, Beutelová, Přibyl) s členy místní Top09 (Skálová, Brodský, Vidlák, Králová), na schůzce bylo i několik dalších členů Pro!Ústí z řad nezávislých i strany Zelených(Bárta SZ, Škoda SZ, Strnadová, Outlá, Krsek, Karika SZ, Oslej SZ). Důvodem byl rozpad koalice Top09 a Sportovců v Ústí nad Labem. Obě strany si se navzájem představily a zdělily své představy o případné další spolupráci v komunálních volbách.
Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: prostor pirátského centra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Pribyl za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Dne 6/7/2018 navštívil veřejné setkání zlínských Pirátů, místní aktivista pan Sekula z Aliance Voda Zlínsku. Věcně jsme probírali pouze jeho osobní pohled na některá témata. Nadále platí že s Aliancí pana Sekuly nespolupracujeme na žádné rovinně. OFFTOPICpřišel nás seznámit se svým osobním pohledem na některé z našich členů či sympatizantů viz zápis ze schůze
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Já, Ivan Bartoš a Jakub Michálek jsme se sešli se Zdeňkem Zajíčkem (ICT Unie) a Vlado Dzurilou (pověřenec vlády pro egov). Tématem byl střechový egov zákon, který by zastřešil veškeré digitální úkony vůči státu a vyřešel nezměrný chaos různých pověření, kliček apod. Jednalo by se o opravdu velký krok vpřed.

Zákon nám byl představen. Vznesli jsme k němu drobnější připomínky. Dohodli jsme se, že ucelené připomínky pošleme emailem. Nadále jistě chceme s dotyčnými na daném zákonu spolupracovat. Zákon se diskustuje i s dalšími polickými stranami.

---

Sešel jsem Miroslav Wolf z Trask solutions, dříve Gordic. Bavili jsme se obecně o egov. Představil mi nějaké rámcové vize jejich firmy. Já jsem samozřejmě zdůraznil, že nic nekupuji, nicméně jakékoliv kroky směrem k open source velmi vítám.

---

Vyjednávali jsme na MVČR ohledně GDPR změny 106ky. Vyplynou z toho pozměňováky na plénu sněmovny. Jednali jsme hlavně s P. Habartou, J. Potměšilem

---

V rámci příprav sněmovního tisku ST 170 jsem se setkal s Pavlem Ptáčníkem, Michalem Radou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Ulip, Vojtech.Pikal, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Tomas.Svoboda

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Tomas.Martinek
Republikový výbor
Příspěvky: 844
Registrován: 31 kvě 2012, 19:34
Profese: Student doktorského studia, OSVČ
Bydliště: Česká Lípa
Dal poděkování: 602 poděkování
Dostal poděkování: 1136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Martinek »

Dnes jsem se sešel s ředitelkou sdružení Tulipan (www.sdruzenitulipan.cz) Mgr. Zorou Machartovou ohledně problematiky možné podpory jejich aktivit v kraji i ve Sněmovně. Jedná se především o chráněné dílny pro duševně postižené apod.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: voda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Martinek za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty

Ing. Tomáš Martínek, člen poradního týmu k důchodové reformě MPSV, člen resortních týmů Finance a Informatika. Více info zde.

Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Středa 4. 7. 2018 – Poslanecký klub Pirátů, Praha – Malá Strana / Ivan Bartoš, Lenka Kozlová a Jaroslav Němec – sešli jsme se se Patrikem Bromem (Česká asociace satelitních operátorů z. s.). Tématem schůzky byla Novela autorského zákona. Pan Brom předložil a okomentoval hlavní teze změn autorského zákona z pohledu pay-TV operátorů (satelitních, ale nejen těch).

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: voda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“