Schůze KS JmK - 1/2013

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Jihomoravského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Ondrej Kotas píše:Pánové a dámy,

prosím vás o konstruktivni kritku průběhu schůze. Zápis zveřejním z padu ihned, jak jej doplním.

Děkuji.
První blok měl být na cca hodinu a čtvrt, trval cca dvě a čtvrt hodiny (od 17:30 do 19:45). Což mě který jsem musel v osm končit neumožnilo být na druhou část (byť ta moje deadline je čistě osobní věc, no ale dcera jen tak beze mne neusne :P ).

Někdy v průběhu jsme byli všichni zmatení jak moc jsme pozadu..

Jinak ale struktura schůze je super ;) .
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Ke schůzi žádné připomínky. Jedině snad k Patrikovi. Někdy by bylo lepší nehrát si na tajemného jak rád činíš a např. příspěvek o snění arch. Hájka který evidentně většinu lidí nezaujal dát až na konec jednání. Ono přijímání nových členů a zájemců o vstup do strany je pro nás asi důležitější. A i když arch. Hájkovi držím palce, tak jsem přesvědčen, že se realizace jeho nápadu se nikdo z přítomných pirátů nedožije.
Patrik Dolezal píše:Ahoj,

navrhuju zařadit další bod na program schůze.
Jde o představení projektu. Do přílohy bych dal materiály (jenže soubor je moc velký,takže odkaz), ze kterých nejspíš nepochopíte co to vůbec má dělat na pirátské schůzi, ale (mimo jiné) jde o dobré doplnění Ivošovy přednášky (proto časově nejlíp po sobě). Chtěl bych být míň tajemný, ale myslím že to na fóru nemá smysl vysvětlovat - nevím jak to udělat dost efektivně.
Prezentaci provede arch.Václav Hájek - není ve straně, ale je příznivce a podporovatel ani nevím od kdy, pravidelně na každé naší kandidátce.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Pavel Moravec píše:
Ondrej Kotas píše:prosím vás o konstruktivni kritku průběhu schůze.
První blok měl být na cca hodinu a čtvrt, trval cca dvě a čtvrt hodiny (od 17:30 do 19:45). Což mě který jsem musel v osm končit neumožnilo být na druhou část (byť ta moje deadline je čistě osobní věc, no ale dcera jen tak beze mne neusne :P ).
Souhlasím. Je třeba si uvědomit, jak jsem říkal už na schůzi, že první blok má být pro účastníky zábavný, edukační, diskuzní blok. Není tedy třeba jít na krev a "projednat" vše, co bylo na jeho programu. Proto si myslím, že přednáška Markéty měla být přesunuta na příště. Věřím, že Markétu by to neurazilo, ničemu by to nevadilo a v druhém bloku bychom měli více účastníků, kteří již museli odejít. Přednášející v prvním bloku by tedy měli být srozuměni s tím, že jejich přednáška může být odložena na příště. Jinak to bylo super a já jsem se bavil.

Bohužel jsem se už tak nebavil po schůzi. Dřív po schůzi následovala socializační část, na kterou během schůze není prostor. Normálně si pokecat. Tato poschůzová část by měla být uvedena i na programu schůze. Je to důležitá část, kde si můžou nováčci pokecat s ostřílenými Piráty. Nyní to bohužel vypadá tak, že si nováčci zdrhnou a ostřílení Piráti se rozdělí na skupinku, která se zmastí v rohu a odejde do jiného klubu, a druhou, která si dá večeři a odejde domů. Nemám z toho dobrý pocit.

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
stanislavstolpa
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 29
Registrován: 06 pro 2012, 20:31
Profese: Elektřikář
Bydliště: Kuničky
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od stanislavstolpa »

Marcel Kolaja píše:
Pavel Moravec píše:
Ondrej Kotas píše:prosím vás o konstruktivni kritku průběhu schůze.
První blok měl být na cca hodinu a čtvrt, trval cca dvě a čtvrt hodiny (od 17:30 do 19:45). Což mě který jsem musel v osm končit neumožnilo být na druhou část (byť ta moje deadline je čistě osobní věc, no ale dcera jen tak beze mne neusne :P ).
Souhlasím. Je třeba si uvědomit, jak jsem říkal už na schůzi, že první blok má být pro účastníky zábavný, edukační, diskuzní blok. Není tedy třeba jít na krev a "projednat" vše, co bylo na jeho programu. Proto si myslím, že přednáška Markéty měla být přesunuta na příště. Věřím, že Markétu by to neurazilo, ničemu by to nevadilo a v druhém bloku bychom měli více účastníků, kteří již museli odejít. Přednášející v prvním bloku by tedy měli být srozuměni s tím, že jejich přednáška může být odložena na příště. Jinak to bylo super a já jsem se bavil.

Bohužel jsem se už tak nebavil po schůzi. Dřív po schůzi následovala socializační část, na kterou během schůze není prostor. Normálně si pokecat. Tato poschůzová část by měla být uvedena i na programu schůze. Je to důležitá část, kde si můžou nováčci pokecat s ostřílenými Piráty. Nyní to bohužel vypadá tak, že si nováčci zdrhnou a ostřílení Piráti se rozdělí na skupinku, která se zmastí v rohu a odejde do jiného klubu, a druhou, která si dá večeři a odejde domů. Nemám z toho dobrý pocit.

Omlouvám se že jsem musel tak rychle zdrhnout :-) Rad bych tam zustal. Jenže bohužel sem nebyl sám a ostatní spíchaly příště pojedu sám abych mohl zůstat déle. :-) Schůze skončila bohužel pozdě a cesta do Bk pro neznalce není krátká. :-) Ale příště to snad vyjde.
Jmenuji se Stanislav Štolpa, je mi 18 let a toužím dokázat. že i kluk z vesnice může něčeho dosáhnout, a změnit tak zem k lepšímu.
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od Robert.Cuma »

ahoj, schůze se mi líbila - kromě nedodržení stanovené délky jednotlivých bodů a dlouhého příspěvku arch. Hájka. jistě by ničemu neublížilo, kdybychom se s ním mohli seznámit předem - na fóru - a vyjádřit se, zda máme o tento typ prezentace zájem.

taky bych po schůzi uvítal větší porci normálního "kecání" - bez zapisování, hlasování atd., ale zvyšující se počet členů to stěžuje: když na schůzi přišlo 8-10 lidí, tak po ní zavřeli notebooky a dál se normálně bavili. 30 lidí si ale v běžné hospodě/klubu k jednomu stolu nesedne..
a až nás bude 50 nebo 80, tak budeme mít jiný problém: kam se po schůzi v hospodském prime-time přemístit.

každopádně dodržujme harmonogram schůzí a délky projednávaných bodů, ať schůze končí co nejblíže stanovenému času. pak třeba někteří (co spěchají jinam) budou mít čas se zdržet.

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Omlouvám se za opětovnou neúčast na schůzi, potřeboval jsem jet k rodičům už ve čtvrtek po zkoušce (jak někteří určitě zaregistrovali, mám to daleko), příště už se neuleju. Slibuju :)

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Schůze KS JmK - 1/2013

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Robert Cuma píše: taky bych po schůzi uvítal větší porci normálního "kecání" - bez zapisování, hlasování atd.,
PResne.
Robert Cuma píše: kam se po schůzi v hospodském prime-time přemístit.
Navrhuji zustat na miste, proc hledat alternativu, kdyz mame cely sal pro sebe :-) a jeste bez navyseni najmu :) (pokud se k jednumu stolu v hospode nevejdem)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Jihomoravský kraj“