Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym EZO

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Evropská unie, zahraničí, obrana. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Giuseppe.Maiello píše:Ahoj Mikuláši,

ve tvé deklaraci je hodně zajímavých a nepochybně bystrých postřehů. Zajímá mi ale, jak jsme daleko od německé SPD. Resp. můžeš nám tady vyloučit, že není ctrl+ins plus překladu z nějakých dokumentů od Martina Schultze nebo Sigmara Gabriela?

Nebo, víc jednoduše: O kolik je Tvůj dokument pirátský, ve smyslu svobodný, a o kolik je daleko, nebo alternativní, k aktuální německé zahraničně-politické doktríně?
Nevím, když Tě to zajímá, udělej si nějakou analýzu sám. Tenhle text jsem sepisoval osobně. Jestli máš dojem, že existuje nějaký ctrl+c/ctrl+v někde jinde, určitě nebudeš při svém vzdělání mít problém nasadit nějaký nástroj, který fulltextově dohledá a prokáže případnou shodu.

Jako vědec jistě chápeš, že je hrubě nepatřičné někoho křivě obvinit z plagiátorství a pokud bys něco takového udělal, jistě by ses neváhal omluvit.

Pokud jde o to, co hlásá SPD, je mi to upřímně jedno. Pokud bude hlásat to, co budeme hlásat my, bod pro ně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 5):
Frantisek.Navrkal, Rostislav.Reha, Radek.Holodnak, Janek.Wagner, sery.pavel
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Mikulas.Peksa píše:
Giuseppe.Maiello píše:Ahoj Mikuláši,

ve tvé deklaraci je hodně zajímavých a nepochybně bystrých postřehů. Zajímá mi ale, jak jsme daleko od německé SPD. Resp. můžeš nám tady vyloučit, že není ctrl+ins plus překladu z nějakých dokumentů od Martina Schultze nebo Sigmara Gabriela?

Nebo, víc jednoduše: O kolik je Tvůj dokument pirátský, ve smyslu svobodný, a o kolik je daleko, nebo alternativní, k aktuální německé zahraničně-politické doktríně?
Nevím, když Tě to zajímá, udělej si nějakou analýzu sám. Tenhle text jsem sepisoval osobně. Jestli máš dojem, že existuje nějaký ctrl+c/ctrl+v někde jinde, určitě nebudeš při svém vzdělání mít problém nasadit nějaký nástroj, který fulltextově dohledá a prokáže případnou shodu.

Jako vědec jistě chápeš, že je hrubě nepatřičné někoho křivě obvinit z plagiátorství a pokud bys něco takového udělal, jistě by ses neváhal omluvit.

Pokud jde o to, co hlásá SPD, je mi to upřímně jedno. Pokud bude hlásat to, co budeme hlásat my, bod pro ně.
Já jsem ti neobvinil z plagiátorství, byla jenom rétorická věta, ovšem. Pokud myslíš, že jsem Ti obvinil, se Ti omlouvám (ale zároveň Ti vyzývám, abys pochopil opravdoví význam, a ne pouze posunutou formu, děkují).

Ale teď mi znepokojuje to, že jsi jasně neodpověděl na otázkou: k čem jsme odlišní od SPD? Jak garantem za zahraniční program strany, kteří navíc žije „napůl v Německu“, bys měl to vědět…Tak proč zamlžuješ?
A pokud SPD hlásá, co by měli dle tebe hlásat čeští Piráti, nemůže nám byt jedno, sorry: Myslím si totiž, a snad i naprosto drtivá většina straníků, že ČPS není pobočka ani Zaorálky ani Gabriela…
Připomínám, že zrovna ty, obzvlášť dbáš na zahraniční partery. Mohl bys nám alespoň přiblížit názoru německých pirátů k zahraniční politice SPD? Je to fakt podobna???
Děkují za jasnou odpověď.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Giuseppe.Maiello za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5258
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7644 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Giuseppe.Maiello píše: A pokud SPD hlásá, co by měli dle tebe hlásat čeští Piráti, nemůže nám byt jedno, sorry: Myslím si totiž, a snad i naprosto drtivá většina straníků, že ČPS není pobočka ani Zaorálky ani Gabriela…
He? Tuhle myslenku nejak vubec nepobiram...to jako ze kdyz neco hlasa jina strana a my s tim vecne souhlasime, tak radsi budeme tvrdit neco jineho, jen proto abychom se odlisili?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 8):
Mikulas.Peksa, Michaela.Nepejchalova, Frantisek.Navrkal, Alexandr.Mansurov, Janek.Wagner, Tomas.Martinek, Ivo.Vlasaty, V__

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Giuseppe.Maiello píše:
Já jsem ti neobvinil z plagiátorství, byla jenom rétorická věta, ovšem. Pokud myslíš, že jsem Ti obvinil, se Ti omlouvám (ale zároveň Ti vyzývám, abys pochopil opravdoví význam, a ne pouze posunutou formu, děkují).

Ale teď mi znepokojuje to, že jsi jasně neodpověděl na otázkou: k čem jsme odlišní od SPD? Jak garantem za zahraniční program strany, kteří navíc žije „napůl v Německu“, bys měl to vědět…Tak proč zamlžuješ?
A pokud SPD hlásá, co by měli dle tebe hlásat čeští Piráti, nemůže nám byt jedno, sorry: Myslím si totiž, a snad i naprosto drtivá většina straníků, že ČPS není pobočka ani Zaorálky ani Gabriela…
Připomínám, že zrovna ty, obzvlášť dbáš na zahraniční partery. Mohl bys nám alespoň přiblížit názoru německých pirátů k zahraniční politice SPD? Je to fakt podobna???
Děkují za jasnou odpověď.
Asi nechytám Tvůj point. Já jsem členem Pirátské strany Německa. Platím příspěvky, účastním se jejích sjezdů. Touto skutečností se nijak netajím. Vůči SPD jsme v opozici, nikdy jsme s ní nevládli a nechystáme se na to. Náš přístup k zahraniční politice lze nejlépe vystihnout heslem "Evropská politika není zahraniční politika". Vždycky jsem uvažoval v tomto duchu a netajil jsem se tím. Další podrobnosti najdeš zde, zmíněné heslo se tam vyskytuje také (třetí odstavec poslední věta).

Pokud je SPD taky proevropská, nezlob se, ale taková je prostě realita, to jsou v Německu všechny parlamentní strany - s výjimkou Alternative für Deutschland. Já chápu, že toužíš po "alternativě", ale je-li stranou Tvého srdce AfD, doporučuji v ČR přestoupit do Úsvitu. Resp. možná do DSSS, ona AfD v poslední době víc a víc hnědne, tak to by spíš odpovídalo.

Giuseppe, nechci být impertinentní, ale opravdu si vyjasni svou identitu. Buď jsi Pirát nebo jsi člen Hnutí 5 hvězd. Nemůžeš zároveň plédovat za evropskou spolupráci a zároveň za renacionalizaci. Stejně jako nemůžeš podporovat za demokracii a obhajovat uzavřený hlasovací systém, od kterého drží všechny přístupy 2 nikým nevolení lidé.

Stávající stav, kdy házíš hovna na Italské Piráty, Německé Piráty a u nás tlačíš jakousi obskurní politiku, je jaksi neúnosný, nezlob se. Je fakt těžký Ti věřit, že nejsi agent tý Italský odnože SSO.
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Mikulas.Peksa píše:
Giuseppe.Maiello píše:
Já jsem ti neobvinil z plagiátorství, byla jenom rétorická věta, ovšem. Pokud myslíš, že jsem Ti obvinil, se Ti omlouvám (ale zároveň Ti vyzývám, abys pochopil opravdoví význam, a ne pouze posunutou formu, děkují).

Ale teď mi znepokojuje to, že jsi jasně neodpověděl na otázkou: k čem jsme odlišní od SPD? Jak garantem za zahraniční program strany, kteří navíc žije „napůl v Německu“, bys měl to vědět…Tak proč zamlžuješ?
A pokud SPD hlásá, co by měli dle tebe hlásat čeští Piráti, nemůže nám byt jedno, sorry: Myslím si totiž, a snad i naprosto drtivá většina straníků, že ČPS není pobočka ani Zaorálky ani Gabriela…
Připomínám, že zrovna ty, obzvlášť dbáš na zahraniční partery. Mohl bys nám alespoň přiblížit názoru německých pirátů k zahraniční politice SPD? Je to fakt podobna???
Děkují za jasnou odpověď.
Asi nechytám Tvůj point. Já jsem členem Pirátské strany Německa. Platím příspěvky, účastním se jejích sjezdů. Touto skutečností se nijak netajím. Vůči SPD jsme v opozici, nikdy jsme s ní nevládli a nechystáme se na to. Náš přístup k zahraniční politice lze nejlépe vystihnout heslem "Evropská politika není zahraniční politika". Vždycky jsem uvažoval v tomto duchu a netajil jsem se tím. Další podrobnosti najdeš zde, zmíněné heslo se tam vyskytuje také (třetí odstavec poslední věta).

Pokud je SPD taky proevropská, nezlob se, ale taková je prostě realita, to jsou v Německu všechny parlamentní strany - s výjimkou Alternative für Deutschland. Já chápu, že toužíš po "alternativě", ale je-li stranou Tvého srdce AfD, doporučuji v ČR přestoupit do Úsvitu. Resp. možná do DSSS, ona AfD v poslední době víc a víc hnědne, tak to by spíš odpovídalo.

Giuseppe, nechci být impertinentní, ale opravdu si vyjasni svou identitu. Buď jsi Pirát nebo jsi člen Hnutí 5 hvězd. Nemůžeš zároveň plédovat za evropskou spolupráci a zároveň za renacionalizaci. Stejně jako nemůžeš podporovat za demokracii a obhajovat uzavřený hlasovací systém, od kterého drží všechny přístupy 2 nikým nevolení lidé.

Stávající stav, kdy házíš hovna na Italské Piráty, Německé Piráty a u nás tlačíš jakousi obskurní politiku, je jaksi neúnosný, nezlob se. Je fakt těžký Ti věřit, že nejsi agent tý Italský odnože SSO.
Já, že házím hovna na Italské a německé piráty?
To je sprostá lež. Jak si dovoluješ?
Bud prineseš důkazy, nebo okamžitě odvolej.
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Giuseppe.Maiello píše:Já, že házím hovna na Italské a německé piráty?
To je sprostá lež. Jak si dovoluješ?
Bud prineseš důkazy, nebo okamžitě odvolej.
Piratecon k mezinárodním vztahům (Italové), pár postů výše - manipulativní srovnávání PP-DE s SPD. Na pokračování flame si založ vlastní vlákno / prosím moderátora o přesun.
Oznámení moderátora:
Mikuláš se za tyto výroky omluvil.
Naposledy upravil(a) Martin.Kucera dne 27 dub 2017, 10:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: odkaz na omluvu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Janek.Wagner
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Mikulas.Peksa píše:
Giuseppe.Maiello píše:Já, že házím hovna na Italské a německé piráty?
To je sprostá lež. Jak si dovoluješ?
Bud prineseš důkazy, nebo okamžitě odvolej.
Piratecon k mezinárodním vztahům (Italové), pár postů výše - manipulativní srovnávání PP-DE s SPD. Na pokračování flame si založ vlastní vlákno / prosím moderátora o přesun.
Opakuji je to lež, navic opakovana. Požádam oficialně o opravu a omluvu, a upozorňuji moderatora o použivaný vulgarismyu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Giuseppe.Maiello za příspěvek:
V__
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10309
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18245 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Hele. Jděte se hádat jinam. Prosím vyjměte, pokud tam je, část z programu obrany a mezinárodní politiky adresující naši účast v mezinárodních strukturách a na jejich základě formulujte dva postuláty. Podíváme se na ně. Dík
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Mikulas.Peksa, Janek.Wagner
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Ivan.Bartos píše:Hele. Jděte se hádat jinam. Prosím vyjměte, pokud tam je, část z programu obrany a mezinárodní politiky adresující naši účast v mezinárodních strukturách a na jejich základě formulujte dva postuláty. Podíváme se na ně. Dík
Ivane, nejsou tady konkurenční návrhy. Nejsem principiálně proti návrhem Peksy, chtěl jsem si jenom ujistit, že neopakuje co říkají něm. socdem. Asi souhlasíš, že nebylo by dobrý jít do voleb, s úplně stejným programem jako oni. Peksa na ty moje obavy nedal jasnou odpověď, naopak psal tady vůči mě nesmysly a lži (a na vulgarizmy prosím, oficiálně reagují).
To, že se nesnažíme být zverázný, může nám byt draho. Ale ani nemusí, ovšem. Ale opatrnost by měla vždy na místě.

Bohužel, pokud se Peksa neomluví za ty šílené lži, budu muset jít oficiálními cesty. Asi chápeš.
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3440
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2608 poděkování
Dostal poděkování: 5045 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Podporit NATO za podminky ze bude zbavene "nepratel svobody", a to turecka, usa, polska a madarska.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
V__

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Odpovědět

Zpět na „Evropská unie, zahraničí, obrana“