Co jsem vlastně viděl ?

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym EZO

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Evropská unie, zahraničí, obrana. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Oldrich.Fischer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 26 zář 2013, 21:14
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 323 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Co jsem vlastně viděl ?

Příspěvek od Oldrich.Fischer »

Co jsem vlastně viděl?
14.ledna 2015 jsem v televisi sledoval ( dle komentátora televise), jak k nám na letiště dorazili utečenci ze Sýrie. Na obrazovce bylo vidět obrovské letadlo a v popředí několik lidí. V pravé polovině obrazovky stál v pozadí jeden člověk. Elegán, v asi baloňáku, s lesklou vycházkovou hůlkou . První, co mě napadlo, že je to Klaus. Pak jsem si všiml , že má černé , zřejmě kudrnaté vlasy. V popředí vlevo stála žena s jakoby miminem v náručí. V záběru však mělo, ( asi dítě), zakrytou celou hlavu. Žena byla v obličeji zahalena líp, než naše bezpečnostní orgány, při zásahu. Ze záběru televize mě napadlo: vždyť musela mít problémy při výstupu z letadla. Asi musela vystupovat ze dveří letadla bokem. Její háv však byl bez poskvrny a dokonale pasoval. Tu asi oblékal „ Armáni“ nebo „ Boss“. Při pohledu na kvalitu mě napadlo : jako z pohádky.“ Satén a sarafán.“ Končil jsem s dojmem: to je asi státní návštěva nějakého perského prince. To už na mne bylo moc a televizi jsem vypnul. Kdo vlastně vybíral z asi tisíců zraněných, těch správných deset dětí na léčení v Čechách. Plus 60 rodinných příslušníků. Jestliže některá z rodin měla tři členy, tak na druhou statisticky vychází aspoň patnáctičlenná rodina. Naivně bych si myslil, že oběti by měli být v zakrvácených, špinavých a roztrhaných chalátech. Co ukázala televise, tak, v tak ohromném letadle se musili sami bát. To dělalo dojem, že se stavili nějací kámoši. Snad dnešní ? Nebo z dřívějška ? Nebo ještě vzdálenějšího dřívějška ? Z jakého pracovního oboru? To připomíná, jak jsme nedávno okamžitě dali azyl a možná i bleskově české státní občanství manželovi, na Ukrajině soudně stíhané, bývalé ukrajinské presidentce. Přitom v novinách též psali, že ten pán se vyrovná našemu panu Koženému.
Při příštím , nerozumném zapnutí televize , jsem viděl mluvit naše velikány. Ministry: Hermanna, Jurečku a Kalouska. Všichni se shodli, že starat se máme především o „ křesťany.“ Tím veřejně demonstrovali, že nejmíň devadesát procent českých občanů „nevatikánovců“ je pro ně bezcenej póvl. Na ochranu českých občanů se neozvali ani ti, co zprivatizovali původním sociálním demokratům Lidový Dům. Jejich historická paměť je nulová. Vždyť ještě historicky nedávno z kazatelen znělo : „socan – satan „.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Oldrich.Fischer za příspěvek:
Pavel.Moravec
Odpovědět

Zpět na „Evropská unie, zahraničí, obrana“