PirAgroCon

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Zemedelstvi

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Zemědělství. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Martin.Hunady
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 104
Registrován: 13 zář 2018, 15:40
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

PirAgroCon

Příspěvek od Martin.Hunady »

Ahoj,

resortní tým zemědělství bude v sobotu 30.11 v JiPiCi pořádat PirAgroCon (Pirátskou ideovou konferenci k zemědělství). Podrobný program naleznete https://1url.cz/oM625

V rámci konference budeme jednat o následujících bodech:

1. Podpora KETům
2. 7 pilířů zemědělství
3. Networking

Chceme se zaměřit na doplňování a upřesňování programových dokumentů týkajících se zemědělství, a na řešení lokálních problémů.
Chtěl bych vás tedy požádat o zaslání vašich lokálních kauz, kterými se v současné době zabýváte a nevíte si s nimi rady.

Výkop programového bodu k diskuzi bude všem účastníkům rozeslán cca 2 týdny před akcí.

Svoji účast potvrďte zde: https://1url.cz/sM62b nejpozději do 25. listopadu 2019.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Hunady za příspěvek:
Hana.Hajnova
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1738
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Ahoj,
chci se zeptat, jaký je vývoj ohledně konference. "Podrobný" program zatím neobsahuje skoro nic - hlavně mi tam chybí časy zahájení a ukončení. Taky bych rád věděl, kdo bude konferovat...
K potvrzení účasti to po mně chce nějaké googlr přihlášení, takže to je pro mne nepoužitelné.

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Martin.Hunady
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 104
Registrován: 13 zář 2018, 15:40
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Martin.Hunady »

Ahoj,

PirAgroCon se bude konat tuto sobotu od 10.00 hodin v JiPiCi. Časový harmonogram je k dispozici zde: https://bit.ly/2rmj0QM
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Já se tedy také připojím s dotazem, v sobotu po 17h následuje hromadný přesun do PICE Praha na životní prostředí?
Anebo, jak se podaří dát akce pro prakticky stejné lidi do jednoho dne a jiného kraje?
Ten podrobný program bude prosím kdy?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvky (celkem 3):
Milan.Dadourek, Marek.Krejpsky, Antonino.Milicia
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Jan.Posvar »

Marek.Rebicek píše: 25 lis 2019, 15:18 Já se tedy také připojím s dotazem, v sobotu po 17h následuje hromadný přesun do PICE Praha na životní prostředí?
Anebo, jak se podaří dát akce pro prakticky stejné lidi do jednoho dne a jiného kraje?
Ten podrobný program bude prosím kdy?
@Blanka.Lednicka pojedeš i do té Prahy? Já ještě váhám. Ale kdybych dováhal a rozhodl se jet, tak bych nabídl 4 místa v autě.
Podrobný program je v předchozím příspěvku Martina. Případně více by se mohl rozepsat @Radek.Holomcik, my to zprostředkováváme, líbí se nám to, ale nositel myšlenky je on :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvek:
Antonino.Milicia
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Jan.Posvar píše: 26 lis 2019, 09:55
Marek.Rebicek píše: 25 lis 2019, 15:18 Já se tedy také připojím s dotazem, v sobotu po 17h následuje hromadný přesun do PICE Praha na životní prostředí?
Anebo, jak se podaří dát akce pro prakticky stejné lidi do jednoho dne a jiného kraje?
Ten podrobný program bude prosím kdy?
@Blanka.Lednicka pojedeš i do té Prahy? Já ještě váhám. Ale kdybych dováhal a rozhodl se jet, tak bych nabídl 4 místa v autě.
Podrobný program je v předchozím příspěvku Martina. Případně více by se mohl rozepsat @Radek.Holomcik, my to zprostředkováváme, líbí se nám to, ale nositel myšlenky je on :-)
Jedu do Prahy. Chceš jet ještě večer, nebo až ráno? Pokud večer, musím pořešit spaní.

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jiri.Lehejcek
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 135
Registrován: 02 kvě 2017, 20:17
Profese: přírodovědec
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 428 poděkování

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Jiri.Lehejcek »

Blanka.Lednicka píše: 26 lis 2019, 11:59
Jan.Posvar píše: 26 lis 2019, 09:55
Marek.Rebicek píše: 25 lis 2019, 15:18 Já se tedy také připojím s dotazem, v sobotu po 17h následuje hromadný přesun do PICE Praha na životní prostředí?
Anebo, jak se podaří dát akce pro prakticky stejné lidi do jednoho dne a jiného kraje?
Ten podrobný program bude prosím kdy?
@Blanka.Lednicka pojedeš i do té Prahy? Já ještě váhám. Ale kdybych dováhal a rozhodl se jet, tak bych nabídl 4 místa v autě.
Podrobný program je v předchozím příspěvku Martina. Případně více by se mohl rozepsat @Radek.Holomcik, my to zprostředkováváme, líbí se nám to, ale nositel myšlenky je on :-)
Jedu do Prahy. Chceš jet ještě večer, nebo až ráno? Pokud večer, musím pořešit spaní.
Pokud bych se mohl ráno v sobotu cestou z Prahy připojit, budu moc rád. Jestli ano, prosím o konkrétní domluvu na tel 732 978 118. Děkuji! Jirka

Jiří Lehejček

vedoucí RT zemědělství
náměstek ministra životního prostředí

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Jan.Posvar »

Jiri.Lehejcek píše: 26 lis 2019, 15:29
Blanka.Lednicka píše: 26 lis 2019, 11:59
Jan.Posvar píše: 26 lis 2019, 09:55
@Blanka.Lednicka pojedeš i do té Prahy? Já ještě váhám. Ale kdybych dováhal a rozhodl se jet, tak bych nabídl 4 místa v autě.
Podrobný program je v předchozím příspěvku Martina. Případně více by se mohl rozepsat @Radek.Holomcik, my to zprostředkováváme, líbí se nám to, ale nositel myšlenky je on :-)
Jedu do Prahy. Chceš jet ještě večer, nebo až ráno? Pokud večer, musím pořešit spaní.
Pokud bych se mohl ráno v sobotu cestou z Prahy připojit, budu moc rád. Jestli ano, prosím o konkrétní domluvu na tel 732 978 118. Děkuji! Jirka
Tož ráno asi ne, bo oba jsme z Vysočiny. Ale zpátky tě tam hodit můžeme.
Uživatelský avatar
Vit.Rous
Místní předsednictvo
Příspěvky: 74
Registrován: 13 kvě 2018, 13:22
Profese: projektant
Bydliště: K.Světlé 582, Dubí, 417 01
Dal poděkování: 266 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Vit.Rous »

Jiri.Lehejcek píše: 26 lis 2019, 15:29
Blanka.Lednicka píše: 26 lis 2019, 11:59
Jan.Posvar píše: 26 lis 2019, 09:55
@Blanka.Lednicka pojedeš i do té Prahy? Já ještě váhám. Ale kdybych dováhal a rozhodl se jet, tak bych nabídl 4 místa v autě.
Podrobný program je v předchozím příspěvku Martina. Případně více by se mohl rozepsat @Radek.Holomcik, my to zprostředkováváme, líbí se nám to, ale nositel myšlenky je on :-)
Jedu do Prahy. Chceš jet ještě večer, nebo až ráno? Pokud večer, musím pořešit spaní.
Pokud bych se mohl ráno v sobotu cestou z Prahy připojit, budu moc rád. Jestli ano, prosím o konkrétní domluvu na tel 732 978 118. Děkuji! Jirka
Já pojedu v sobotu ráno přes Prahu, takže tě můžu vyzvednout.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Rous za příspěvek:
Blanka.Lednicka
Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: PirAgroCon

Příspěvek od Petra.Smutna »

Prosím vás, bude z toho online přenos? Záznam?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
Dominika.Michailidu
Odpovědět

Zpět na „Zemědělství“