Piráti vs Elektronické recepty - epizoda 6

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Zdravotnictvi

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru resortního týmu Zdravotnictví. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Piráti vs Elektronické recepty - epizoda 6

Příspěvek od Karel666 »

Tak posledním příspěvkem jsi to zabil...
Co jsem dostal právo volit, pokaždé pak po volbách slyším "ostatní mají víc, protože důchodci, nevzdělaní atd." a co jsem viděl záznamy debat s 1990-2000, tak ty kecy byli stejné i v tomto období :D.
Takže tvůj celý příspěvek je vlastně o čem? Že piráti jak strana selhali, protože důchodci a méně vzdělaní prostě dostali hodně koblih? Co na tom, že statistiky dokazují opak, a že ty strany volili i jiné věkové kategorie a vzdělanostní kategorie a v celkových počtech víc jak piráty...
I piráti mají konečně skutečný úspěch, protože najali profíka co má konexe do novin a uměl to vykomunikovat na těch "10procent", ale problém je, že komunikoval prahu, kde super, ale mimo prahu průser...
Spíše než nad nadáváním na důchodce co se nechali uplatit koblihama se zamyslet jak piráti komunikují vůči voličům... Lidem nevadí změny, ale ten chaos co nastává, zaměňuješ příčinu a důsledek...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel666 za příspěvek:
klivan
Uživatelský avatar
klivan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1228
Registrován: 29 zář 2017, 21:17
Profese: lékař
Bydliště: Litoměřice
Dal poděkování: 472 poděkování
Dostal poděkování: 771 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti vs Elektronické recepty - epizoda 6

Příspěvek od klivan »

Ja myslím, že nejsme ve sporu, v podstatě s tebou souhlasím, já říkám to samé co ty, možná jinými slovy, ale jinak jsme ve shodě. :D
„Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers
Odpovědět

Zpět na „Zdravotnictví“