Islám - porušuje lidská práva?

Moderátoři: Garanti, Poslanci

Odpovědět
Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 415 poděkování
Dostal poděkování: 482 poděkování

Re: Islám - porušuje lidská práva?

Příspěvek od Ivor.Kollar » 04 zář 2018, 09:16

trasyk píše:
04 zář 2018, 09:01
Ale já přece řešim současnou situaci !...Nechci se šťourat ve 30-ti leté válce nebo křižáckých výpravách, to bychom se k žádnému cíli nedopracovali, za ty století má každý národ nebo náboženství nějaký to máslo na hlavě. Jde mi o současný stav, o současné chování islámu , o jeho současnou roztahovačnost v Evropě.
K vašim reakcím na předchozí se už vyjadřovat nebudu, to už bych se opakoval a vy také. Shrneme to tak, že prostě já jsem naprosto přesvědčený (vím) o tom, že islám jako ideologie nabádá k porušovaní lidských práv, zatímco vy o tom přesvědčený nejste, což sice naprosto nechápu, ale budiž. Tak už pouze poslední otázka: Bez ohledu na to, zda je to spravedlivé, krimizovatelné, rovnoprávné apod, apod.bude nebo nebude vám vadit, že to u nás za čas bude vypadat jako v západní Evropě? Myslím tím islám se všemi jeho průvodními jevy (gheta, kriminalita, islamizace, útoky,...)?. Děkuji.
Inymi slovami, riesite iba tie veci, aby vam vasa predstava "vychadzala". S tym roztahovanim islamu v europe a agresivitou obecne je to inak zaujimave zrovnanie. Za poslednych 10 rokov mame minimalne 2 islamske krajiny, ktore su okupovane vacsinovo krestanskymi armadami (irak a afghanistan), o opacnom pripade neviem ani jednom (resp. mozno kosovo by sa dalo povazovat, ale ten rozsah je uplne iny)
Naposledy upravil(a) Ivor.Kollar dne 04 zář 2018, 09:53, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivor.Kollar za příspěvek:
Dalibor.Zahora

trasyk
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od trasyk » 04 zář 2018, 09:30

Ivor.Kollar píše:
04 zář 2018, 09:16
trasyk píše:
Ale já přece řešim současnou situaci !...Nechci se šťourat ve 30-ti leté válce nebo křižáckých výpravách, to bychom se k žádnému cíli nedopracovali, za ty století má každý národ nebo náboženství nějaký to máslo na hlavě. Jde mi o současný stav, o současné chování islámu , o jeho současnou roztahovačnost v Evropě.
K vašim reakcím na předchozí se už vyjadřovat nebudu, to už bych se opakoval a vy také. Shrneme to tak, že prostě já jsem naprosto přesvědčený (vím) o tom, že islám jako ideologie nabádá k porušovaní lidských práv, zatímco vy o tom přesvědčený nejste, což sice naprosto nechápu, ale budiž. Tak už pouze poslední otázka: Bez ohledu na to, zda je to spravedlivé, krimizovatelné, rovnoprávné apod, apod.bude nebo nebude vám vadit, že to u nás za čas bude vypadat jako v západní Evropě? Myslím tím islám se všemi jeho průvodními jevy (gheta, kriminalita, islamizace, útoky,...)?. Děkuji.
Inymi slovami, riesite iba tie veci, aby vam vasa predstava "vychadzala". S tym roztahovanim islamu v europe a agresivitou obecne je to inak zaujimave zrovnanie. Za poslednych 10 rokov mame minimalne 2 islamske krajiny do ktore su okupovane vacsinovo krestanskymi armadami (minimalne irak a afghanistan), o opacnom pripade neviem ani jednom (resp. mozno kosovo by sa dalo povazovat, ale ten rozsah je uplne iny)
Ne, neřeším aby mi "něco vycházelo". Řeším to, co mě v současné době pálí a to je bezpečnost v Evropě. Co je na tom pořád tak nepochopitelnýho?

Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 449 poděkování
Dostal poděkování: 2496 poděkování

Příspěvek od Ondra.kl » 04 zář 2018, 09:35

trasyk píše:
...
Budu jen rád, když to u nás bude vypadat jako v západní evropě. Mnohem radši než když to u nás bude vypadat jak v rusku, číně, sovětském svazu, nebo v třetí říši.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvek:
Marek.Necada

trasyk

Příspěvek od trasyk » 04 zář 2018, 09:39

Ondra.kl píše:
04 zář 2018, 09:35
trasyk píše:
...
Budu jen rád, když to u nás bude vypadat jako v západní evropě. Mnohem radši než když to u nás bude vypadat jak v rusku, číně, sovětském svazu, nebo v třetí říši.
Budete rád?..Aha, nu tak tímto je všechno jasné. Bohužel. Díky za debatu.

trasyk

Příspěvek od trasyk » 14 zář 2018, 13:06

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... vidne.html

Opravdu to ještě někomu není jasné?...

Ondra.kl

Příspěvek od Ondra.kl » 14 zář 2018, 13:16

Nevíme jaké TO máte na mysli.

Pokud máte na mysli to že mladší žáci nemají u učitelů takovou autoritu jako ti starší, tak na to si tu učitelé stěžují od nepaměti.

trasyk

Příspěvek od trasyk » 14 zář 2018, 13:23

Ondra.kl píše:
14 zář 2018, 13:16

Pokud máte na mysli to že mladší žáci nemají u učitelů takovou autoritu jako ti starší, tak na to si tu učitelé stěžují od nepaměti.
:-) :-)

trasyk

Příspěvek od trasyk » 14 zář 2018, 13:37

Ondra.kl píše:
14 zář 2018, 13:16

Vážně jste z toho vyčetl tohle? S islámem to jistě nemá vůbec nic společného, že?... :lol:

Ondra.kl

Příspěvek od Ondra.kl » 14 zář 2018, 14:17

trasyk píše:
14 zář 2018, 13:37
Vážně jste z toho vyčetl tohle? S islámem to jistě nemá vůbec nic společného, že?... :lol:
Z článku jsme vyčetl spoustu různých informací. Konkrétně pokles autority učitelů s islámem souvislost mít může i nemusí.

trasyk

Příspěvek od trasyk » 14 zář 2018, 14:31

Ondra.kl píše:
14 zář 2018, 14:17
trasyk píše:
14 zář 2018, 13:37
Z článku jsme vyčetl spoustu různých informací. Konkrétně pokles autority učitelů s islámem souvislost mít může i nemusí.
:lol: Že se vůbec snažim... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Spravedlnost“