Žádost o informace

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o informace

Příspěvek od Michal_Wagner »

Zdravím garanta a jeho zástupce,

rád bych dostal odpovědi na tyto otázky:

1) Jak to vypadá s postupem v budování stranické protidrogové politiky, tak jak jsme ji začali koncipovat spolu cca před rokem? Nějaké změny v názorech, nebo stále prosazujeme cestu EMCDDA?
2) Jak to vypadá s právním rozborem situace kolem OPL v ČR z hlediska založení Cannabis Clubu, popřípadě ideálně zveřejnit, jestli to tu někde je tak prosím link (hledal, nenašel)
3) Jak to vypadá se založením Cannabis Clubu v ČR?
4) Jak to vypadá s uspořádáním konference, jejíž účel bude sjednotit poněkud roztříštěné názory lidí v ČR, kteří nějakým způsobem prosazují, nebo chtějí prosazovat legalizaci? (aby bylo možno dále postupovat v součinnosti)
5) Jak to vypadá s názory ostatních Pirátských stan na světe vůči petici Weed like to talk?
6) Jak to vypadá s případným vlastním zněním petice (vycházím z TZ o petici)
7) Jak to vypadá s čímkoliv dalším, co by nám chtěli garant a spol sdělit - chci začít za nějaký týden zase na daném tématu pracovat, tak ať nevymýšlím kolo
8) Jak to vypadá s pracovní skupinou pro drogy (či jak si to pojmenovali) u Strany Zelených? (tzn. komunikujeme? co jsme zjistili? nějaký jednotný postup?)
9) Co se tu za poslední rok (nebo prostě od aféry s Growshopy) odehrálo? Co jste udělali, chtěli udělat, nápady, atd.

Jestli můžu být tak smělý, pojedu teď na dovolenou na cca 7 dní a dost by mi pomohlo, kdyby mi garant nebo jeho zástupce odpověděli, než se vrátím (pokud to bude možné, např. chápu, že odpověď na otázku č.5 nemusí bát dostupná, takže se smířím s odpovědí, že jste jim napsal a oni neodpověděli, nebo tak něco).

Pevně věřím tomu, že skazky a fámy, že Michal a janka nic nedělají a všechny akorát odbývají, která se ke mě donesly, nejsou nic jiného než jen fámy a že poté, co jsem se dal dohromady navážeme na plodnou spolupráci, která byla přerušena , protože jsem debil (upřímnost nadevše).

Děkuji předem za odpovědi :)

edit:

10) Annual Drug Report 2014 , EMCDDA, komentáře, hodnocení, něco?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Tomas.Vymazal
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace

Příspěvek od Michal_Wagner »

Takže je 11. a odpověď nikde. Beru to jako vyjádření garanta pro psychotropní látky, spojím se s vedením strany a doporučím jim další kroky. Osobně děkuji za spolupráci.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o informace

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Michale prosím nedělej vlny. Předečerá jsem si na FB psal s M.Ketnerem a on se omlouval za svou nepřítomnost na fóru a zdůvodňoval to tím ho dokonale demotivoval I.Bartoš, když ho na jaře utřel, že prý legalizaci moc tlačí dopředu. M.Ketner mi slíbil, že se v brzké době na fórum vrátí a uvede své stanovisko, že legalizaci dále podporuje a že WLtT od jejího počátku považoval za pozitivní i když ne uplně ideální a dostatečnou inciativu k dekriminalizaci a následné legalizaci konopí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Michal_Wagner
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Žádost o informace

Příspěvek od Michal.Ketner »

Michal Wagner píše:Takže je 11. a odpověď nikde. Beru to jako vyjádření garanta pro psychotropní látky, spojím se s vedením strany a doporučím jim další kroky. Osobně děkuji za spolupráci.
dělej co uznáš za vhodné :fet: muck taky tě miluju :* ale prostě nehodlám dělat něco že ty chceš :) , ostatní věci dovyřídím pak
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvek:
Michal_Wagner

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace

Příspěvek od Michal_Wagner »

Ty mi Michale nerozumíš. Já vám chtěl/chci pomoct, ale nehodlám se nechat urážet tvými rádoby-vtipnými a ironickými odpověďmi. Dané téma mi není "jedno", ale pokud k tomu ty jako garant přistupuješ takto (tzn. za 14 dní nedokážeš sepsat, co jsi dělal rok, ale odpověď, že ty nebudeš dělat nic, protože to chci já napíšeš do hodiny),o něčem to svědčí. Ty si opravdu myslíš, že to chci , nebo že v tomto mám nějaký osobní zájem? Nebo si nepamatuješ, pro KOHO jsme celé tohle téma začali společně dělat?

To, o co tě žádám(!) je spolupráce, nebo alespoň předání agendy. Mluvil jsem s Tomem V. a rozumím tomu, že teď nejsi v stabilním psychickém stavu, takže beru tvoji odpověď s rezervou a (opět) podle dohody s Tomem tě žádám, aby jsi (řekněme) do týdne tyhle odpovědi sepsal. A dodávám, že já bych preferoval tu spolupráci, protože jsi chytrý člověk, co tématu rozumí a než mi hráblo ( :fet: ) jsem měl pocit, že si rozumíme.

OFFTOPICKdyž už jsme u toho, také mi nepřipadne v pořádku, když si nějaký (řekněme) ministr vezme za svého náměstka svoji manželku, jsou z toho poté pouze potíže. Víš jak to myslím, doufám ...

edit: upřímnost nadevše - pojďme se už vy***t na tyhle kecy a pojďme něco dělat. V minulosti jsem dost věcí po***l já, řekl bych, že s trochou sebereflexe jsi schopný totéž prohlásit o sobě. OK, stane se. Pojďme už nekoukat dozadu, ale spíš se soustředit na to, co můžeme dělat do budoucna. Co ty na to? Moje virtuálně - usmiřovací ruka je zde a už nevím co víc ti můžu nabídnout.

OFFTOPICA na I.Bartoše se vy**r, slyšel jsem podpalubní šuškec proč byl odejit a to mluví za vše. A konečně - můj názor na něj znáš, ne? :fet: :mrgreen: troolool
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Žádost o informace

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Michale, muzu te tedy ja poprosit o odpoved na ty otazky, ktere ti Michal W. predlozil?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
Michal_Wagner
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“