Sledování na stadionech, Panomera atd

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava

Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5231
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2002 poděkování
Dostal poděkování: 3083 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Sorry, stadion není veřejný prostor, ať si tam majitel dá kamer kolik chce. Samozřejmě to musí být známo a návštěvník na to musí být upozorněn - pak je jen na něm, zda tam i přesto půjde nebo ne. S kamerami na stadionech souhlasím.
EDIT: v nákupních centrech mají taky kamery a to dost výkonný - tam ti to nevadí?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Rezek za příspěvek:
Ondra.kl
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

o to jde. Majitel ať si rozhodne, mě jde o tu koncepci FAČR zkusím k tomu najít víc infa...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Jiri.Rezek
Prostě Stacke
77nula157333
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Jan Posvar píše:
Jakub Stacke píše:FAČR bude poskytovat dotace z vysílacích práv k zápasům. Samozřejmě že kluby toto provozují v kooperaci s pčr. Je to i u FAČR v počátku fáze ale Pelta už mluvil o celostátní koncepci tvořenou ve spolupráci se Synot ligou, kluby, ministrestvem vnitra.
OFFTOPICpyro je např. ve Švédsku legální a funguje to tam naprosto skvěle. Ve Švícarsku o tom rozhodujou kluby a pyro je tam bežně k vidění i na hokeji, v německu je to na rozhraní, spíš na domluvě a taky jsou tam k vidění super pyroshow které nějak neovlivní děj zápasu atd. samozřejmě že pokud bude pyro legální a nepovede se o tom dialog tak se nezbavíme dýmovnic a bengálu na hrací ploše
Pelta je ...
OFFTOPICJá sem zažil pyro na Edenu už několikrát a není to nic příjemného. Poprvé to odpálil nějakej debil přímo nademnou, takže ten žhavej sajrajt mě trochu popálil a zničil mi svetr. Pak jsem byl naštěstí dost daleko, takže jsem jenom nic neviděl... a naposled sem byl s kámošem, tak trochu astmatikem, ten to tam málem nevydejchal. Nebylo vidět na hřiště a zápas se kvůli tomu přerušoval. Nevim, proč by se to mělo povolovat... nevidim ani jeden důvod. Švédi, ať si dělaj, co chtěj (a že voni si tu svojí zemi pěkně ničej, jen co je pravda) a nevim, jak ligová utkání, ale v LM u Německých týmů žádnou pyro nevidím. Vystačí si s vlajkama a podobnejma koninama.
OFFTOPICv německu na ligu běžně. Tam právě fanoušci ukazujou že když dostanou prostor tak to jde. Např. BVB když se hraje liga tak mají pyroshow běžně, na LM ne protože by klub mohl dostat pokutu jak prase. Jinak já si pyra taky občas začichám a nějak mi to nesmrdí...
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1701
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1820 poděkování
Dostal poděkování: 2118 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jan.Posvar »

OFFTOPICNechtěl bych všechno, co mají v Německu... http://www.stalo-se.cz/?p=15293 http://www.stalo-se.cz/?p=15259 :D
Nicméně k tomu pyro - http://www.youtube.com/watch?v=BucXC0leQlg (od 1:33) - stál sem ve slávistickým kotli a jako jsem to nepochopil. Co to mělo být za vzkaz? Něco jako: "Hele, my máme růžový světýlka a pěkně to čoudí, tralalala, jsme trdla!" Blbý je, že pak ten kouř klesl na hřiště a co bylo vidět? Nic. A kámoš měl problémy s dýcháním... simulant to není.
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Jan Posvar píše:OFFTOPICNechtěl bych všechno, co mají v Německu... http://www.stalo-se.cz/?p=15293 http://www.stalo-se.cz/?p=15259 :D
Nicméně k tomu pyro - http://www.youtube.com/watch?v=BucXC0leQlg (od 1:33) - stál sem ve slávistickým kotli a jako jsem to nepochopil. Co to mělo být za vzkaz? Něco jako: "Hele, my máme růžový světýlka a pěkně to čoudí, tralalala, jsme trdla!" Blbý je, že pak ten kouř klesl na hřiště a co bylo vidět? Nic. A kámoš měl problémy s dýcháním... simulant to není.
OFFTOPICberu bundes ligu jako nejnavštěvovanějsí a herně nejvalitnější ligu kde funguje dialog s fanoušky.
Prostě Stacke
77nula157333
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

tiskovka z května k tématu:
http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotba ... potizistu/

komuniké ze zasedání disiplinární komiseOFFTOPICbohužel nejsou zde jmenovité prohřešky za které byl klub perzekuován
http://nv.fotbal.cz/cmfs/komise/disciplinarni/
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5500 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Ať si mě na stadionu natočí kdo chce (pokud to teda nebude na záchodě :lol: ). Aspoň všichni uvidí, že se na stadionu chovám slušně. :)

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Frantisek Kopriva píše:Ať si mě na stadionu natočí kdo chce (pokud to teda nebude na záchodě :lol: ). Aspoň všichni uvidí, že se na stadionu chovám slušně. :)
to už smrdí tím že kdo nedělá nic špatného, nemusí mít přece strach ze sledování...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Roman.Kucera
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Jakub Stacke píše:
Frantisek Kopriva píše:Ať si mě na stadionu natočí kdo chce (pokud to teda nebude na záchodě :lol: ). Aspoň všichni uvidí, že se na stadionu chovám slušně. :)
to už smrdí tím že kdo nedělá nic špatného, nemusí mít přece strach ze sledování...
Z části souhlas. Na druhou stranu jde o soukromou akci na soukromém pozemku a nikoliv na veřejném prostranství. Veřejné prostranství má sloužit všem, soukromá akce jen těm kdo tam chtějí jít. Pokud by mi kamery vadily, nejdu tam. Zákaz kamer by zase byl v rozporu se svobodou podnikání, to je jako zákaz kouření v restauracích.

Nicméně v každém případě se musí o CCTV mít možnost dozvědět všichni (nedobrovolní) účastníci natáčení a vše musí být v souladu s pravidly ÚOOÚ.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Sledování na stadionech, Panomera atd

Příspěvek od Jakub.Stacke »

tak je to skoro 100%... FAČR plánuje koplexní plán zbezpečnění stadiónu. A to centrálně a ve spolupráci se Synotem a Min. Vnitra. Známý píská přebor a je v nějaké podkomisi, komice která vlastně nic nemůže. už dostali nějaké informaceOFFTOPICčekám na přeposlání dám vědět. Smrdí mi v tom hlavně ten Synot.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Pavel.Moravec
Prostě Stacke
77nula157333
Zamčeno

Zpět na „Soukromí“