Polsko...příprava na TZ

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Kultura

Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Tady je něco k tomu jak se Polsko do těch ****** dostalo.
http://blisty.cz/art/80242.html

735 07 66 99, Praha 12

Vaclav.Fortik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Mé obavy vyplývají ze zkušenosti s českou TV krizí. tehdy lidi, kteří dnes používají ČT ke lhaní a propagandě a osobnímu obohacení argumentovali téměř stejně - ohrožením demokracie. Připadá mi to podobné. Nicméně nevím.
No a právě o tom je můj post - proto, že u nás byla TV krize a ČT není objektivní (podobně jako asi nebyla TV v Polsku), tak se má v našem stanovisku toto zohlednit - PiS to co dělá, dělá s podporou lidí právě pro tu neobjektivitu jejich médií předtím - má zkušenost mě vede k tomu, že PiS to chce nahradit neobjektivitou svojí (popravdě ještě nepřijatelnější).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvek:
Rostislav.Reha
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Pokud TV krizi přecházela krize s ústavním soudem, po které následovala čistka ve vedení tajných služeb, tak to asi smrdí.

Byl jsem před Vánoci v kontaktu s tím starším z Polských Pirátů, co byli na našem CF, a prosil nás, abychom aktivity KOD podporovali, s tím, že to pomáhá PP-PL i Polsku jako takovému.

Bylo by fajn se nebát a jít do toho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Roman.Kucera, Lenka.Kozlova
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7012
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Vaclav.Fortik píše:
Mé obavy vyplývají ze zkušenosti s českou TV krizí. tehdy lidi, kteří dnes používají ČT ke lhaní a propagandě a osobnímu obohacení argumentovali téměř stejně - ohrožením demokracie. Připadá mi to podobné. Nicméně nevím.
No a právě o tom je můj post - proto, že u nás byla TV krize a ČT není objektivní (podobně jako asi nebyla TV v Polsku), tak se má v našem stanovisku toto zohlednit - PiS to co dělá, dělá s podporou lidí právě pro tu neobjektivitu jejich médií předtím - má zkušenost mě vede k tomu, že PiS to chce nahradit neobjektivitou svojí (popravdě ještě nepřijatelnější).
Problém však je, že opozice která protestuje (občanská platforma) je v podstatě to samé co PiS, bojují proti potratům, drogám. Připadá mi to, že je to katastrofa všechno, a že si to teď oplácejí (občanská platforma se taky chovala despoticky). Proto bych raději počkal, až se vykrystalizuje něco jiného.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivo.Vasicek píše:
Vaclav.Fortik píše:
Mé obavy vyplývají ze zkušenosti s českou TV krizí. tehdy lidi, kteří dnes používají ČT ke lhaní a propagandě a osobnímu obohacení argumentovali téměř stejně - ohrožením demokracie. Připadá mi to podobné. Nicméně nevím.
No a právě o tom je můj post - proto, že u nás byla TV krize a ČT není objektivní (podobně jako asi nebyla TV v Polsku), tak se má v našem stanovisku toto zohlednit - PiS to co dělá, dělá s podporou lidí právě pro tu neobjektivitu jejich médií předtím - má zkušenost mě vede k tomu, že PiS to chce nahradit neobjektivitou svojí (popravdě ještě nepřijatelnější).
Problém však je, že opozice která protestuje (občanská platforma) je v podstatě to samé co PiS, bojují proti potratům, drogám. Připadá mi to, že je to katastrofa všechno, a že si to teď oplácejí (občanská platforma se taky chovala despoticky). Proto bych raději počkal, až se vykrystalizuje něco jiného.
KOD je nadstranická platforma. My potřebujeme, aby lidi v Polsku viděli "pepíky" s Pirátskými vlajkami, co je podporují....je třeba je podpořit, aby věděli, kde mají "krystalizovat" :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Rostislav.Reha, Vaclav.Fortik, Alexandr.Mansurov, Roman.Kucera, Lenka.Kozlova
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5252
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7626 poděkování
Dostal poděkování: 8829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Vratil bych se k tomu svemu prvnimu postu (ktery Ivo zrejme nepochopil, nebo nechtel pochopit).
Muj kamarad, ktery tam mluvi, je podnikatel, velmi rozumny clovek (mimojine rozhodci mtg lvl. 3, u nas v republice je takovy jen jeden), tedy ma celkem prehled a verim mu. Rika, ze vysledek PiS je dan jednak predchozimy prusery stareho establishmentu, jednak mimoradne nizkou volebni ucasti, a to vse soustredenim vice voleb do jednoho roku. Realna podpora je kolem 20% - pritom faktickou vladu maji skoro stoprocentni - Senat, Sejm i prezidenta, paralyzace US. Pro demokracii katastrofa, protoze bez kontroly vzdy nastoupi despocie, at jen vecna, nebo nakonec i formalni (maji silu primo na zmenu pravidel). Fakt to nikoho nedesi? "Moc korumpuje a absolutni moc korumpuje absolutne".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Vaclav.Fortik

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7012
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Mikulas.Peksa píše: KOD je nadstranická platforma. My potřebujeme, aby lidi v Polsku viděli "pepíky" s Pirátskými vlajkami, co je podporují....je třeba je podpořit, aby věděli, kde mají "krystalizovat" :)
Jak víš, že potřebujeme aby lidi v Polsku viděli..? A jak víš kde mají "krystalizovat"?
Rostislav.Reha píše:...Realna podpora je kolem 20% - pritom faktickou vladu maji skoro stoprocentni - ....
No právě mě tyhle zaručené informace, že vítěze voleb vlastně skoro nikdo nevolil. Mě to spíše indikuje nedostatek demokratického smýšlení. Známe to i od nás - nerespektování výsledků voleb.
Nicméně neříkám, že to není tak jak píšeš, ale rozhodně v tom nemám tolik jistoty. Vzhledem k tomu jací lidé se v té věci ozývají (příznivci humanitárního bombarďáka)
Můj názor je, že je to tam "z bláta do louže". nevidím na polské politické scéně žádnou alternativu, mě připadají obě ty hlavní uskupení jako fašouni
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
MilanM
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11918 poděkování

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivo.Vasicek píše:
Mikulas.Peksa píše: KOD je nadstranická platforma. My potřebujeme, aby lidi v Polsku viděli "pepíky" s Pirátskými vlajkami, co je podporují....je třeba je podpořit, aby věděli, kde mají "krystalizovat" :)
Jak víš, že potřebujeme aby lidi v Polsku viděli..? A jak víš kde mají "krystalizovat"?
Žiju - asi chybným - přesvědčením, že nám jako straně záleží na Pirátském vzestupu nejen v Česku.

Ačkoli je fakt, že prioritou téhle strany je už dlouho jen byrokratická onanie nad nesmyslnými podáními v podatelnách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Alexandr.Mansurov, Vaclav.Fortik, Lenka.Kozlova, Lukas.Kolarik
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21653
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5132 poděkování
Dostal poděkování: 12531 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Lukas.Novy »

Mikulas.Peksa píše:Ačkoli je fakt, že prioritou téhle strany je už dlouho jen byrokratická onanie nad nesmyslnými podáními v podatelnách.
Prosimte, porad mi, jak mam resit to, ze vedouci FO nedodrzuje jeden ze zakladnich programovych bodu a svym konanim primo ohrozuje jak registraci strany tak vysledek ve volbach?

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5252
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7626 poděkování
Dostal poděkování: 8829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Polsko...příprava na TZ

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Oznámení moderátora:
Lukasi, reagujes na offtopic, nedelej to, diky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Mikulas.Peksa

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Svoboda informací“