Zastupitelská Demokracie - filosoficky...

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni Tym Demokracie

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Demokracie. Další informace najdete na internetové stránce týmu.
P.A.Semi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 103
Registrován: 05 led 2019, 05:27
Profese: programátor
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Zastupitelská Demokracie - filosoficky...

Příspěvek od P.A.Semi »

Vojtech.Pikal píše: 18 pro 2020, 23:29 Máte zpoždění, Nejvyšší soud už tu žalobu také odmítl - https://www.youtube.com/watch?v=l6MyImeCKlk
Na kus toho videa jsem se podíval, a řekl bych, že:

1. když se sejdou tři právníci, mají čtyři různé nekompatibilní názory na věc...

2. Dostal jsem se jen o kus dál, ale je to Lhář, když tvrdí, že v těch "swing states" zvolili Bidena v "popular vote"...
Už velmi dobře víme, že a jak velký to byl Podvod, a tihle fajnoví lháři ať si své kecy strčí někam...

3. Další větou zase pokračuje dalšími lžemi... Otáčí, kdo koho "disenfranchised"...
To sorry, tohle ne...
P.A.Semi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 103
Registrován: 05 led 2019, 05:27
Profese: programátor
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Zastupitelská Demokracie - filosoficky...

Příspěvek od P.A.Semi »

Inu, ještě jsem si to prohlédl pozorněji... Byla tam taková skvrna, co rychle měnila tvary, začínala PE, pak to bylo nejasné...

Teď, když včera 2020-12-20 doběhl ten nápis a když jsem psal další díl textu Trump_2020, tak jsem zjistil, že kromě lecčeho dalšího, byl tam na Slunci přesně v době Electoral College 2020-12-14 hned třikrát různý nápis FRAUD. Dvakrát byl v Corona Holes, jeden z nich najednou celý na začátku, a jeden písmeno za písmenem, to první F měly společné... A zároveň dole na jižní polokouli v magnetickém poli šel nápis "Pennsylvania" písmeno za písmenem mezi 2020-11-13 .. 20, a na začátku přesně v době té Electoral College v téže skvrně v rychlém sledu proběhlo další FRAUD...
(Ten nápis na Slunci nedokazuje, že tam byl Fraud, ale protože tam byl naprosto zásadní Fraud a protože to bylo na Slunci 3x zároveň napsané, aby bylo zřejmé, že to není náhoda, tak to dokazuje, že to tam Někdo může napsat, a že to moc dobře ví, jaký tam byl Fraud, a my leckteří víme nebo věříme, že je to Bůh, ale nyní to bude zřejmé i pro Ateisty, že něco není tak, jak mylně předpokládali...)

---

Mezitím třeba další informace, jaký rozsah má část tamního Podvodu:
REVEALED: ‘Simple Math’ Shows Biden Claims 13 MILLION More Votes Than There Were Eligible Voters Who Voted in 2020 Election
Když se vynásobí počet voličů a hlášená volební účast, nejvyšší za poslední století, tak ale stejně je ještě prý 13 milionů hlasů navíc...
(Neověřoval jsem to důkladněji... Ale vypadá to zapadat do souvislostí, že bylo leckde hlášeno, že součty "Counties" nedávají dohromady počty v "States"...)

---

Jsou zprávy (z okruhu QAnon přes 8kun, tedy zcela neověřené, ale vypadající pravděpodobně), že se tam něco připravuje a proběhne to prý zřejmě přes Vánoce, tedy ještě tento týden, prý "nejdůkladnější mopování v historii"... Uvidíme...
Podle mě je i tak pozdě, ale nechat to až na 6.1.2021 by bylo ještě mnohem horší...

No já hlavně doufám, aby z toho nebyla válka mezi USA a Čínou, to by bylo drsné... Čínští vojáci jsou prý připravení v Kanadě, zřejmě (dle mojí interpretace) aby se pokusili zasáhnout, kdyby se Američané pokusili vypořádat se všemi Číňany v USA...? Já nevím...
Mělo by to zůstat přiměřené!

(Tím svým textem Trump_2020 jsem se to jednak snažil rozhoupat rychleji, ale také zmírnit a zdůraznit přiměřené proporce, aby se to nevymklo... Tak snad to nějak budou vědět i bez toho, když se mi to nepodařilo doručit tam, kde by to mělo význam...)

---
Mezitím jsem při diskusi (*) s jedním Zio-Křesťanem z USA zjistil, že tam plánují "rapture" a "tribulation" pro zbytek, velmi pravděpodobně na září 2021, nebo rok potom ! (Protože on mlel, co do něj někdo nahustil, neměl to z vlastní hlavy, že má Mesiáš přijít na židovský svátek Trumpet v září, a zmínil Rapture, a mlel do toho špatně používané religiózní hebraismy... Jenže židi v Izraeli toho jejich King Messiah a spouštění Noahide Laws s trestem smrti pro Křesťany a Materialisty také plánují na září 2021 nebo 2022... Ovšem vyargumentovali jsme ho tam tak, že na druhý den smazal account a všechny příspěvky a zmizel, jenže já si ty vlákna, kde píšu, také archivuji...)

Tohle "rapture" je špatná pohádka, že prý bude spousta křesťanů najednou vzatá do nebe, a ten zbytek, co tu zůstane, bude 1000 let trápen v "tribulation"... A zřejmě tomu v USA dost "Křesťanů" věří...

Tímhle je připravovali na masivní genocidu Křesťanů plánovanou na září 2021 a na prevenci odporu toho zbytku, co tu na Zemi chtěli trápit v Gulagách Globálního Komunismu...

Takže je to zřejmě ještě mnohem horší a zlejší Blud, než na jaký to na první pohled vypadá...
Samozřejmě to nelze nijak dokázat, dokud to nenastane, ale v tomhle případě by bylo lepší, kdyby to ani nenastalo a zůstalo to jen jako "možnost", která nenastala... (Jenže to zatím není jisté, že to nenastane tak, jak to plánují! Ale věřím, že jsme na dobré cestě jim to překazit...)

Víte, to "Království Boží" bude tady na Zemi, prostě se to tu poněkud změní k lepšímu, jak budeme leccos lépe chápat... Myslím to jako zcela nebo téměř zcela přirozeně a reálně...

-------

A jen podotknu na okraj, protože vím, že tady to čtou zatím především Ateisté a ti to nedocení, ale jednou si to třeba přečte někdo, kdo pro tyhle věci má smysl:

V knize Genesis je Podobenství o dvou typech lidu, "Jákob" znamená "zrádný náhradník" a je tam jakožto Oligarcha, a "Esau Edom" znamená doslova "Pracující Lidé" (nebo "pracovali" a "být lidský" od slova jako Adam...) a je tam jako Pracující Lidé... (viz Gn25, kde to je popsané a zdůvodněné... Leckde to otočili a šíří fámy a pomluvy, že by Esau znamenal něco špatného...)
Ale Oligarcha podvedl Pracujícího a vyfouknul mu před nosem Požehnání, jako i předtím Prvorozenství tedy nárok na Dědictví, a že prý mu Pracující musí sloužit... Ale protože jejich Otec měl radši Pracujícího, i jemu dal požehnání, které se zatím nenaplnilo, ale brzy už by to mohlo nastat... Viz Gn27:40 ...

A ovšem je tam do zajímavé souvislosti postavená slovní hříčka, tedy spíš chyba v překladu KJV (středověká anglická Bible "King James Version", zřejmě nejrozšířenější překlad na světě nebo alespoň v anglicky mluvících zemích...)
KJV Gn27:40 píše:... when you shall have the "Dominion", that you shall break his yoke from off your neck.
V mém překladu to je přesnější a jinak:
πα½ Gn27:40 píše:... a bude, jako což svrhneš a rozlomíš jeho jho z nad šíje své.
(a toto v mém překladu do angličtiny: )
... and it will be, as you'll overthrow and break his yoke from above your neck.
Sloveso "will cause to descend" (3381) nebo-li "will overthrow" přeložili v KJV jako "will have the Dominion" (7300), asi je obojí možné...

Ukázalo se to jako zajímavá souvislost, že pokud ten Augiášův Chlév v USA nyní vyčistí, tak to bude mimo jiné díky tomu, že to tam pomocí Dominion Voting Systems podvedli...

Ono je částečně možné, že ty "Dominion Systems" pojmenovali podle tohoto verše schválně jakožto nástroj svrhávání, jenže měli jen propagandu, kdo je ten Dobrý a kdo Zlý a kdo koho má svrhnout... Zatím vládne Jákob - Globalisté, ale brzy se to doufám změní...

(tak nějak shodou okolností tenhle příspěvek vyšel na tu Konjunkci J-S... Kdybych to plánoval, připravil bych si to lépe... Tož pardon...)
Odpovědět

Zpět na „Demokracie“