Stránka 19 z 77

Re: Elektronické volby

Napsal: 06 říj 2016, 15:26
od Roman.Kucera
Trestní zákon nemá s anulací voleb nic společného. Klidně do toho jako člen SPOZ půjdu, když mě dá Zeman amnestii a premiéra.

Re: Elektronické volby

Napsal: 06 říj 2016, 18:06
od Petr.Vileta
Roman.Kucera píše:Koupím neomezené množství unikátních kódů v zalepených originálních obálkách. Zn: Cena nerozhoduje.
Je to marný, je to marný, je to marný.
Je to marný, s tebou. :roll: Dneska dáš "sociálně vyloučenému" stovku, v hlasovací obálce mu necháš pouze ten "správný" volební lístek a namluvíš mu, že v komisi sedí tvůj člověk, který si zkontroluje, že si nevezme nové lístky. A nebo to může dokonce být i pravda. Jak se se "svým" člověkem v komisi tajně domlouvat, to není tak složité vymyslet. Moje žena je místopředsedkyní volební komise a byla na školení. Nikdo jim neřekl, že by snad nemohli mít u sebe zapnutý mobil či chytrý telefon. ;)

Takže ono to jde i teď a docela snadno. Jen to riziko, že tě chytí. :twisted:

Re: Elektronické volby

Napsal: 06 říj 2016, 18:09
od Petr.Vileta
Roman.Kucera píše:Trestní zákon nemá s anulací voleb nic společného. Klidně do toho jako člen SPOZ půjdu, když mě dá Zeman amnestii a premiéra.
Amnestii by ti jistě dal, když patřičně zdůrazníš tvoji proputinovskou a proruskou orientaci. Premiéra ti nedá, takovou moc nemá. Leda, že by sem báťuška poslal nějaké vojáky na dovolenou, aby chránili oprávněné zájmy Ruských občanů. V Karlových Varech prý je teď nějak utlačují, dokonce prý tam mizí z obchodů nápisy v azbuce. :)

Re: Elektronické volby

Napsal: 10 říj 2016, 21:45
od Robert.Magni
Jeden dotaz z facebooku,jen vynechávám jméno
Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
(Má na mysli tuto vlákno)

Re: Elektronické volby

Napsal: 11 říj 2016, 12:40
od next_ghost
Robert.Magni píše:Jeden dotaz z facebooku,jen vynechávám jméno
Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
(Má na mysli tuto vlákno)
Shrnul bych to tak: Estonsko sedí na časované bombě a plácá se po zádech, že to zatím ještě nebouchlo.

Re: Elektronické volby

Napsal: 11 říj 2016, 15:05
od Mikulas.Peksa
next_ghost píše:
Robert.Magni píše:Jeden dotaz z facebooku,jen vynechávám jméno
Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
(Má na mysli tuto vlákno)
Shrnul bych to tak: Estonsko sedí na časované bombě a plácá se po zádech, že to zatím ještě nebouchlo.
Ten Estonský Pirát, co jsme ho měli v Praze, upozroňoval, že si máme povšimnout nápadně vysokých zisků vládnoucí strany v elektronických volbách (a skutečnosti, že vládne furt a ty volby zavedla)

Re: Elektronické volby

Napsal: 11 říj 2016, 17:37
od Robert.Magni
Třeba ta strana jen umí vládnout. Prosím důkaz,jak to falšují.

Re: Elektronické volby

Napsal: 11 říj 2016, 18:00
od Mikulas.Peksa
Robert.Magni píše:Třeba ta strana jen umí vládnout. Prosím důkaz,jak to falšují.
To právě nebyla taková sranda, protože jak jsem to pochopil, neměli tam původně žádný systém, kde by si volič mohl anonymně ověřit, že byl jeho hlas započten.

Re: Elektronické volby

Napsal: 12 říj 2016, 00:15
od Roman.Kucera
Robert.Magni píše:Třeba ta strana jen umí vládnout. Prosím důkaz,jak to falšují.
:-))))) Zabils :-)
-----
To mi připomnělo analogickou situaci, když jsme vyvíjeli výherní automaty a na jednom prototypu byla ekonomická výtěžnost -1000000 (mínus!).
Třeba ti hráči jen umějí hrát! :-))))))
Všichni zasvěcení lehli a pět minut se svíjeli smíchy.

Re: Elektronické volby

Napsal: 12 říj 2016, 01:45
od Petr.Vileta
Roman.Kucera píše:To mi připomnělo analogickou situaci, když jsme vyvíjeli výherní automaty a na jednom prototypu byla ekonomická výtěžnost -1000000 (mínus!).
Třeba ti hráči jen umějí hrát! :-))))))
Všichni zasvěcení lehli a pět minut se svíjeli smíchy.
Tak ten byl opravdu výherní, na rozdíl od těch běžných. :D

Ale kontrollní otázka: myslíš, že Kubera nějak falšuje volby? Proč ho lidi v Teplicích pořád volí? Už 22 let (!!!) je starostou (primátorem). Třeba jenom umí ...