Re: Elektronické volby
Napsal: 06 říj 2016, 15:26
Trestní zákon nemá s anulací voleb nic společného. Klidně do toho jako člen SPOZ půjdu, když mě dá Zeman amnestii a premiéra.
Je to marný, s tebou.Roman.Kucera píše:Koupím neomezené množství unikátních kódů v zalepených originálních obálkách. Zn: Cena nerozhoduje.
Je to marný, je to marný, je to marný.
Amnestii by ti jistě dal, když patřičně zdůrazníš tvoji proputinovskou a proruskou orientaci. Premiéra ti nedá, takovou moc nemá. Leda, že by sem báťuška poslal nějaké vojáky na dovolenou, aby chránili oprávněné zájmy Ruských občanů. V Karlových Varech prý je teď nějak utlačují, dokonce prý tam mizí z obchodů nápisy v azbuce.Roman.Kucera píše:Trestní zákon nemá s anulací voleb nic společného. Klidně do toho jako člen SPOZ půjdu, když mě dá Zeman amnestii a premiéra.
(Má na mysli tuto vlákno)Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
Shrnul bych to tak: Estonsko sedí na časované bombě a plácá se po zádech, že to zatím ještě nebouchlo.Robert.Magni píše:Jeden dotaz z facebooku,jen vynechávám jméno(Má na mysli tuto vlákno)Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
Ten Estonský Pirát, co jsme ho měli v Praze, upozroňoval, že si máme povšimnout nápadně vysokých zisků vládnoucí strany v elektronických volbách (a skutečnosti, že vládne furt a ty volby zavedla)next_ghost píše:Shrnul bych to tak: Estonsko sedí na časované bombě a plácá se po zádech, že to zatím ještě nebouchlo.Robert.Magni píše:Jeden dotaz z facebooku,jen vynechávám jméno(Má na mysli tuto vlákno)Znam to forum, procital jsem ho. Nektere argumenty mit tam prijdou silne, ale zase na druhou stranu nikdo tam poradne nezodpovedel jiz drive polozeny dotaz, jak to, ze to v Skandinavii funguje uz tak dlouhou dobu. A kompromitovat papirove volby je taky smesne jednoduche. Nicmene beru ten nazor. Rekl bych, ze e-volby by se z cele digitalizace mely zavadet jako posledni, pokud vubec.
To právě nebyla taková sranda, protože jak jsem to pochopil, neměli tam původně žádný systém, kde by si volič mohl anonymně ověřit, že byl jeho hlas započten.Robert.Magni píše:Třeba ta strana jen umí vládnout. Prosím důkaz,jak to falšují.
Robert.Magni píše:Třeba ta strana jen umí vládnout. Prosím důkaz,jak to falšují.
Tak ten byl opravdu výherní, na rozdíl od těch běžných.Roman.Kucera píše:To mi připomnělo analogickou situaci, když jsme vyvíjeli výherní automaty a na jednom prototypu byla ekonomická výtěžnost -1000000 (mínus!).
Třeba ti hráči jen umějí hrát!)))))
Všichni zasvěcení lehli a pět minut se svíjeli smíchy.