Petr.Vileta píše:Takže my chceme zachovat papírové volby.Jenže on ty elektronické volby jednou někdo zavede a bude to bez našich připomínek. Jako se zavedly elektronické registry vozidel, obyvatel, datové schránky pro právnické osoby, kontrolní hlášení DPH, elektronická daňová přiznání, EET. Jestli to bude v roce 2018, až se napřesrok Babiš stane premiérem
, nebo o pár let později, to se zatím neví. Ale stane se to a stane se to bez nás. A lidé nebudou chodit na statisícové demonstrace proti el. volbám. Pohodlí volby z mobilu zvítězí a překvapivě asi zrovna u těch mladších (našich voličů). To chceme?
Nebo líp: to je jako kdyby mi někdo hrozil, že mi uřízne ruku (nějak, neznámym způsobem), a já si ji teda radši nechal odborně amputovat.