rovnoprávnost mužů a žen u bezpečnostních sborů

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava, Pracovni skupina Rovnopravnost

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum pro konzultace k bodu Rovnoprávnost.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: rovnoprávnost mužů a žen u bezpečnostních sborů

Příspěvek od Karel666 »

Jan.Hosek píše: 18 úno 2018, 09:51 Existuje extrémistická skupina, která by měla charakteristický účes jiný, než zcela oholené vlasy?
Důkaz charakteristiky jedné skupiny, nota bene když s epodívám na slovensko a kotlebu, tak vlastně lživej důkaz dokazující pouze povrchnost pohledu a používaný k důkazu, že vlastně policajt může chodit ostříhanej jak chce a aoblečenej jak chce protože svoboda a hlavně tím dokáže že není nácek :D

Já myslel, že popsis v zákoně je od začátku a tak mě to učili když jsem musel bát na základní vojenské není od toho, aby jsem ukázal náležitost, ale třeba ty fousas protože plynová maska apod, ale bylo to v předpise pospáno "debilně byrokraticky"... Stejnokroj měl ukazovat na dálku příslušnost=kdo je terč v případě války, koho může buzerovat vojenská policie, či které policii podléhá potrestání apod. Další věcí v boji, konfliktu sestřich snižuje šance, i když dnes slyším, že vlastně hlídka neřeší konflikty ona zásahovka z 158mičky, takže vlastně nepotřebujou ani pistole :D

Jak toříci, je super mít např. propíchaný tělo na různých místech kovovíma věcma, ale v situacích, jako třeba hoooodně silnej magnet v nemocnici ukáže, že někdy prostě osobní svoboda se musí podřídit okolnostem. U vyznavače pírsinku třeba u rezonance, u policajtů holt kdy sepočítá s konfliktem má dredař smůlu..., je to stejné jako by se někdo kdo je proti zabíjení zvířat přihlásil na pozici řezníka a když ho přijmou požadoval, že nemusí porcovat zvířata...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel666 za příspěvek:
Vit.Fux
Zamčeno

Zpět na „Rovnoprávnost“