Slovenské referendum

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava, Pracovni skupina Rovnopravnost

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum pro konzultace k bodu Rovnoprávnost.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.
Zamčeno
Uživatelský avatar
msuchan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 870
Registrován: 29 říj 2013, 11:25
Profese: nacionalista, militantní antikonzument,
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od msuchan »

Což takhle trochu "zpětné vazby"...?

Na Parlamentních listech aktuálně 13 příspěvků v diskusi.
Vybírám jiné, než pozitivní (8 ks)


Pirátstvo, aspirin, 6. 2. 2015 16:19:08
v prvé řadě se starejte aby v České republice bylo všechno v pořádku a pak pindejte o zahraničí.

Piráti bohužel, lefr, 6. 2. 2015 13:08:28
jen další pravdoláskařská a multi-kulti sebranka, tohle jsem přesně čekal... a dočkal se...

Vida, Piráti preferují homosexuály nad většinovou společností., Svvansea, 6. 2. 2015 12:17:08
Sbohem, můj hlas už nedostanete.

Je to váš názor, máte na něj právo, ale, SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2, 6. 2. 2015 12:09:33
to je jediné, co vám mohu umožnit. Na to, jakou máte volební podporu, by jste měli mít i prostor v médiích. Doufám, že účast bude taková, aby umožnila platnost referenda v podpoře tradiční rodiny, navzdory multikulti EU poslanců.

práva??....čí??, killinger, 6. 2. 2015 11:39:19
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=29662

pro pár špinavých zlaťáků,pro falešnou slávu...sbohem piráti!!, killinger, 6. 2. 2015 11:36:

U mně taky skončili..., killinger, 6. 2. 2015 11:34:53
takže,vy nepreferujete rodinu jak jí známe po staletí??...hnus!!asi mezi sebou máte taky homsexuály,kteří by rádi adoptovali dítě ne???ono nestačí ,že je to problém v Německu,Norsku,Belgii,ještě si to zavedeme u nás??....mám dojem že ta tráva vám zatemnila mozky!!!!...Vy jste u lidí mám dojem skončili!!! ohánět se demokracií u tohohle problému je kravina!!...to s ní nemá nic společného!!ten váš pseudohumanismus vaši stranu zabije,mám dojem,že jste se zaprodali po volbách jako většina našich politiků.....bohužel

Aha, tak jo., Silvie2, 6. 2. 2015 11:15:33
U mě jste skončili, Piráti. Sbohem a šáteček :/

Vyhodit tento výron na Hovinky, v hlavním čase a měsíc před volbama, tak by zmizeli problémy, co s penězma za volební výsledek a někteří lidé by si museli začít vydělávat jinde...
Je jedinné štěstí, že se k tomu nikdo nedostane...Snad to někde někdo nerozpitvá...

Facebook:

Paralelní světy Co jiného je demokratické více, než právě přímá demokracie a referendum? Neohýbáte si demokracii i vy podle toho, aby vyhovovala vašim představám? Co jsou "základní lidská práva"? - základní lidská práva nejsou neomezená svoboda, ale právo omezit svobodu tam, kde je omezována svoboda někoho dalšího nebo kde je mu ubližováno.
To se mi líbí · Odpovědět · 9 · 7 hod · Upraveno

Odpovědi (7) · 5 hod

Jakub Jochec Jasne takze demokracie a prosazovani svych prav jen kdyz se nam to libi .. vyborne timto nejen u me spadli pirati do stejne zumpy jako DSSS a jim podobni... . Jakkoliv bytostne nesouhlasim s tim co se pokouseji prosadit, jsou to otazky pro ktere ziskal...Zobrazit více
To se mi líbí · Odpovědět · 5 · 7 hod

Odpovědi (5) · 5 hod

Radek Kaleta pirátská strana v poslední době mi příjde opravdu úplně jiná, než jaká byla na začátku, když byla pro mně volitelná. v poslední době mi příjde, že si všechno poohýbáte podle sebe, jen vaše pravda je ta správná a absolutně kašlete na ostatní.
už od pro...Zobrazit více
To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 6 hod

Odpovědi (3) · 2 hod

Patrik Koranda tak s piráty jsem skončil definitivně, referendum jen, když klade správně otázky, to jděte do háje, soudruzi
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 6 hod · Upraveno

Odpovědi (4) · 2 hod

Josef Mares Nevidim nic spatneho na tom, aby si skupina mohla vyzadat referendum na cokoli (eutanasie, zakaz potratum, zakaz snatku homosexualu...). Soucasti svobody musi byt i umozneni takovychto referend. Pokud je spolecnost natolik hloupa, ze si takove nesmysli v referendu odsouhlasi vypovida to jedine o tom ze ta spolecnost je zaostala.
To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 7 hod

Odpovědi (3) · 6 hod

Jakub Pohádkář Beneš zakladni lidska prava jsou taky jen vysledkem dohody nejakych politickych elit v nejake dobe.cele narody je neuznavaji. miliardy lidi je neuznavaji. takze zeptat se obcanu, co dnes povazuji za zakladni lidska prava a timpadem jsou ochotni se jimi ridit, neni nic spatneho. vy se zaklinate nejakou matrou ale ta mantra stoji na hlinenych nohou.
To se mi líbí · Odpovědět · 2 · 5 hod
Petr Fendrich tady nejde o princip referenda diskutéři ,ale že jde o gaye a lesby co ?
To se mi líbí · Odpovědět · 5 hod

Odpovědi (3) · 4 hod

René Vodák Neuvěřitelné kam teď piráti směřují. Zlatí Svobodní.
To se mi líbí · Odpovědět · 5 hod · Upraveno
Ales Petranek Tohle je vskutku fail. Celé referendum považuji za zbloudilé a otázky jsou položeny špatně a zavádějí hlasující k předem vybranému stanovisku. To však nic nemění na tom, že se jedná o referendum které si lid vyžádal. A budeli dostatečná účast nech se d...Zobrazit více
To se mi líbí · Odpovědět · 6 hod
Radek Kaleta zneužívání? proč? jsou jasně dané kritétia a možnosti při referndu by měly být vždy jen: ano/ne, černá/bílá. aby referendum prošlo, mělo by hlasovat pro jednu možnost více než 50% lidí. otázka zní, při jaké volebné účastni by bylo referendum platné. stejně tak by měla být jasně dána pravidla, za jakých se má referendum vyhlásit.
To se mi líbí · Odpovědět · 6 hod
Miki Filip Česká pirátská strana se sama diskvalifikuje - a to se mi líbí Svobodní to příště budou mít zase o něco jednodušší
To se mi líbí · Odpovědět · 6 hod

Odpovědi (2) · 4 hod

Slávek Břeň si děláte prdel ne ? kura kdo to ted vlastně ti piráti jsou s tak pokřiveným viděním !!
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 7 hod

Žasnu nad neuvěřitelnou sprostotou, kdy spousta lidí tady viditelně dlouhodobě dělá něco po popularizaci strany a volební výsledek...a pak přijde nějaký "udatný bojovník", od boku něco vystřelí do éteru...A pošle jim ty voliče během jednoho dne do prdele...
Tito uživatelé poděkovali autorovi msuchan za příspěvky (celkem 4):
Karel.Rada, Vaclav.Fortik, Martin.Smida, Roman.Kucera
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ja bych takoveto volice snad ani nechtel...a imho skoro nikdo z nich volicem Piratu nikdy nebyl a nebude.

To, jakym zpusobem se vydavaji TZ je sice tristni (a neomluvitelne), ale i prima demokracie ma sve hranice. Musi mit, jinak se znici postupne sama likvidaci mensin.
To referendum je klasicky hon na carodejnice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 4):
msuchan, Tobias.Esner, Michal.Gill, Viktor.Mahrik

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Jiri.Janecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1809
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Sansom píše:Ja bych takoveto volice snad ani nechtel...
Já bych zase nechtěl politiky, kteří nemají jasno ani v tom, v čem děti mají jasno.

https://www.youtube.com/watch?v=Dbt0XfdM6qc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Janecka za příspěvek:
Karel.Rada
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

msuchan píše: Žasnu nad neuvěřitelnou sprostotou, kdy spousta lidí tady viditelně dlouhodobě dělá něco po popularizaci strany a volební výsledek...a pak přijde nějaký "udatný bojovník", od boku něco vystřelí do éteru...A pošle jim ty voliče během jednoho dne do prdele...
Domnívám se, že přeceňuješ ten mediální zásah, většina skutečných voličů si toho vůbec nevšimne anebo to bere shovívavě. Ti co jsou "prorůžoví" jsou z toho happy a nasere to jen "bojovníky za tradice", kteří nás stejně nikdy nevolí. Myslím si, že je to umělý problém a drtivé většině lidí jsou takové věci zcela lhostejné. Zajímá to jen úzkou skupinu zainteresovaných (a ti se do sebe s příslušnými emocemi pouští).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 5):
Vaclav.Fortik, Tobias.Esner, Mikulas.Peksa, Michal.Gill, Rene.Vanecek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Jiri.Janecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1809
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Jiri.Janecka »

Ivo Vasicek píše:
msuchan píše: Domnívám se, že přeceňuješ ten mediální zásah, většina skutečných voličů si toho vůbec nevšimne anebo to bere shovívavě. Ti co jsou "prorůžoví" jsou z toho happy a nasere to jen "bojovníky za tradice", kteří nás stejně nikdy nevolí. Myslím si, že je to umělý problém a drtivé většině lidí jsou takové věci zcela lhostejné. Zajímá to jen úzkou skupinu zainteresovaných (a ti se do sebe s příslušnými emocemi pouští).
pro mě je to celkem jasné. Z mojich devítiset preferenčních hlasů nezůstane nic. Byly od těch, kteří věřili, že skutečně chceme prosazovat střídavou péči. Tihle lidé ale vědí, že prosazovat střídavou péči a zároveň být ve straně ovládané neomarxisty nejde. To by sis měl uvědomit ale i ty, jako ekonom. Tihle lidé tě samozřejmě mohou podpořit v něčem konkrétním, ale systémově nikdy. Protože ideální společnost vidí jako atomizované jedince užívající si pseudosvobod a vládnoucí elitu. S liberály se tak trošku liší v tom, co tě legitimizuje ke členství v elitě. Ale to je v této fázi vývoje podružné.
Uživatelský avatar
Zdenek.Strnad
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 480
Registrován: 08 črc 2012, 11:07
Profese: novinář, projektový manažer
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 783 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Zdenek.Strnad »

Ivo Vasicek píše:Domnívám se, že přeceňuješ ten mediální zásah, většina skutečných voličů si toho vůbec nevšimne anebo to bere shovívavě.
Souhlas s tím, že ten mediální zásah je přeceněný. Není ale nulový, na to je také potřeba nezapomínat.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Michal.Gill »

Sansom píše:Ja bych takoveto volice snad ani nechtel.
Tohle říkám, kudy chodím, denně se s někým rozkmotříme a denně nás někdo ocení - to je život.

Jinak si dovolím citát z programového bodu Rovnoprávnost:

"Piráti se zasazují za svobodné sebeurčení pohlavní a sexuální identity. Zrušíme povinnost uvádět pohlaví v úředních dokumentech, kde to není pro vyřízení věci podstatné. Zasazujeme se o mezinárodní dekriminalizaci homosexuality."

K vyřízení osvojení je snad pohlaví rodiče podstatný údaj? I don't think so. Já jsem stále převědčen, že tahle TZ byla a je plně v souladu s programem, a jsem pro jednou rád, jak pochybný způsob vydávání TZ tu máme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Rene.Vanecek

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od Tobias.Esner »

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od anonym2064 »

no :) vítej v přímé demokracii. kdokoliv může protlačovat své názory, kdokoliv může ovlivnovat voliče. Tak je to imho v pořádku. Zrovna jako je některá kampaň agresivní, tak jiná může být umírněná. Na každého působí něco jiného. Různé typy kampaní známe důvěrně z osobnostních voleb a nemáme s tím problém. Takže holt to samé musíme čekat i u referend.
fox.of.fire
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 64
Registrován: 07 zář 2012, 22:07
Profese: student
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Re: Slovenské referendum

Příspěvek od fox.of.fire »

msuchan píše:Což takhle trochu "zpětné vazby"...?

Na Parlamentních listech aktuálně 13 příspěvků v diskusi.
Vybírám jiné, než pozitivní (8 ks)
Tak z toho bych si opravdu nic nedelal. Skoro u kazdeho clanku o Piratech na Parlamentnich listech tam jsou same negativni a sproste komentare.
Tito uživatelé poděkovali autorovi fox.of.fire za příspěvek:
Michal.Gill
Zamčeno

Zpět na „Rovnoprávnost“