Okrskové volební komise OVK 2018

Moderátoři: Vedouci organu, asistent strany, Odbor - personalni

Pravidla fóra
Úkoly nyní postupně převádíme do nového specializovaného systému Úkoly. Nové úkoly prosím dávejte přímo tam. Diskuse k úkolům je tam také možná, pouze musíte být přihlášeni. Jakmile dojde k odladění nového systému a převedení veškerých úkolů, bude toto fórum uzavřeno, archivováno a zrušeno.
Děkujeme za pochopení.
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2156 poděkování
Dostal poděkování: 16072 poděkování

Re: Okrskové volební komise OVK 2018

Příspěvek od Martin.Kucera » 11 říj 2018, 08:59

Tomas Babicky píše:
11 říj 2018, 00:31
Tak já jsem čekal, že budu delegován do komise, tak jako vždy.
Přestože jsme už v únoru posílali infomail, že systém "volných registrací" (tj. kdo chce do komise, napíše se do formuláře do volného okrsku a je bez dalšího delegován) byl zrušen?
Tomas Babicky píše:
Není tam žádná povinnost ty lidi oslovit, ale pokud vám nevynechala databáze a ani neselhal systém, tak nechápu proč mi nepřišel e-mail, resp. jsem delegován nebyl.
Víš co, přečti si znovu to pdf, co jsem dříve linkoval.
Tomas Babicky píše:
Nevím, kdo je koordinátor v JMK, ale chtít po někom z Pirátů, aby to sem napsal je asi moc.
Koordinátoři teď mají podstatně důležitější práci než řešit, že někdo chtěl do komise a nebyl v ní.
Tomas Babicky píše:
Web ovk.pirati.cz taky nefunguje (jen vždy krátce před volbami). To je záměr, nebo chyba v matrixu?
Jak "nefunguje"? To si představuješ že tam tři čtvrtě roku před eurovolbami bude viset formulář? Ne, nebude. A opakuji, že formulář již má výrazně jinou funkci a neslouží pro sběr zájemců o účast v komisích. (Což u něj bylo hned na začátku napsáno a zvýrazněno.)
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 848 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 11 říj 2018, 13:53

Žádný odkaz mi nedošel, v PDF žádné užitečné kontakty nejsou a formulář není, nebo spíše nemá být jediným obsahem webu, krom kontaktů na koordinátory pochopitelně. Váš tón komunikace a stejně tak příspěvky bez jakékoliv přidané hodnoty, které nenabízí žádné požadované řešení jsou hodně vedle. Je to takové nepirátské, ale nedivím se tomu.

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2156 poděkování
Dostal poděkování: 16072 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 11 říj 2018, 14:39

Tomas Babicky píše:
11 říj 2018, 13:53
Žádný odkaz mi nedošel,
Jaký odkaz? Jestli jsi chtěl napsat "mail, mi nedošel", tak šlo o mail tohoto znění
Vážení zájemci o členství v okrskových volebních komisích,

chtěli bychom vás informovat o iniciativě, která se práce v komisích zásadním způsobem týká. Jedná se o petici za spravedlivé odměny členů volebních komisí. Veškeré informace k petici najdete na https://goo.gl/forms/g250MPCc0cJ14i4k2 a též na facebookové stránce https://www.facebook.com/ferOVK.

Dále pro vás máme základní informace k letošním komunálním volbám (v některých volebních obvodech spojených se senátními). Na rozdíl od voleb sněmovních a prezidentských budeme moci delegovat členy do komisí jen v těch obcích, kde budeme kandidovat. Proto si delegace do komisí pro komunální volby budou zajišťovat jednotlivá krajská sdružení Pirátů, jimž na vás předáme kontakt.
Navíc vzhledem k tomu, že tento druh voleb je z hlediska zjišťování výsledků hlasování nejnáročnější, pravděpodobně budou kritéria pro výběr členů komisí přísnější a mohou zahrnovat i osobní pohovor.

Za Piráty

Martin Kučera
vedoucí administrativního odboru
a byl 25. 2. odeslán všem komisařům z posledních dvou voleb, kteří zaškrtli, že chtějí být i do budoucna informováni (a to ty jsi zaškrtl, že?)
Tomas Babicky píše:
v PDF žádné užitečné kontakty nejsou
Však si ho nemáš přečíst kvůli kontaktům, ale abys pochopil, proč to, že tě při nabírání lidí do komisí nikdo neoslovil, není selhání databáze ani systému.
Tomas Babicky píše:
a formulář není, nebo spíše nemá být jediným obsahem webu, krom kontaktů na koordinátory pochopitelně.
Nevidím důvod, proč by na tom webu měly být kontakty na koordinátory.
Tomas Babicky píše:
Váš tón komunikace a stejně tak příspěvky bez jakékoliv přidané hodnoty, které nenabízí žádné požadované řešení jsou hodně vedle.
Ale já tu nejsem od toho, abych nabídl "požadované" řešení. Už proto že požadované řečení je "chci do komise, zajistěte mi to", což už takhle prostě fungovat nebude (a vysvětlení je v tom PDF).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Jan.Adam
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Tomas Babicky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 11 říj 2018, 15:46

Tak podruhé. Nedošel mi žádný e-mail a přál jsem si být do budoucna informován, protože mám zájem chodit do volební komise pokaždé. Krajská koordinátorka JMK jmenuje Magdaléna Škapová a kontakty na krajské koordinátory jsou k nalezení na pirátské wiki, ale co bych po Vás zde, na tom tak užitečném a přínosném fóru asi tak chtěl, že...

nightboy
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od nightboy » 18 říj 2018, 23:06

Tomas Babicky píše:
11 říj 2018, 15:46
Tak podruhé. Nedošel mi žádný e-mail a přál jsem si být do budoucna informován, protože mám zájem chodit do volební komise pokaždé. Krajská koordinátorka JMK jmenuje Magdaléna Škapová a kontakty na krajské koordinátory jsou k nalezení na pirátské wiki, ale co bych po Vás zde, na tom tak užitečném a přínosném fóru asi tak chtěl, že...
fwiw ja jsem dostal v unoru ten mail, ale krajsky koordinator me pak teda taky neoslovil, coz jsem zjistil na ovk.pirati.cz az snad den po odeslani nominaci na prislusny obecni urad. No tak jsem nelenil, zavolal si prislusne urednici na magistrat a do ovk jsem se donominoval sam. Proste to chce i trochu vlastni iniciativy, a nespolehat se na pretizeny aparat strany :) Ale celkove za existenci ovk.pirati.cz palec hore!
Tito uživatelé poděkovali autorovi nightboy za příspěvek:
Jan.Adam

Tomas Babicky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 20 říj 2018, 16:58

Takto to na našem okrsku nefunguje. Je potřeba, aby jim opravdu zavolal někdo, kdo umí alespoň zvednout telefon. Což u Pirátů je menšina, ale psát na internetu nesmysly umí všichni, někteří zvlášť.

Ondrej.Kotas
Místní předsednictvo
Profese: filosof
Dal poděkování: 3394 poděkování
Dostal poděkování: 2829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Kotas » 20 říj 2018, 17:31

Ty na Internetu taky valis Tomasi. Pak ale kdyz prijdes na schuzi a chces, abychom probrali nejaky tvuj bod, tak ani nejsi schopny rict o cem ten bod je. Nebylo by ti lepe u SPD, jak jsi nam rikal minule?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kotas za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Jan.Adam
Netrol! Trolí samo. „Kasinem se herna nestává, kasinem se rodí!“

Má koryta: 3. místopředseda MS Brno, člen mediálního odboru JmK, kastelán Pirate Space Brno
e-mail: ondrej.kotas@pirati.cz | signal/tel: +420 608 828 650 | profil: http://wiki.pirati.cz/lide/Ondrej_Kotas

Tomas Babicky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 20 říj 2018, 23:45

To je nesmysl.
Naposledy upravil(a) Tomas Babicky dne 20 říj 2018, 23:53, celkem upraveno 1 x.

Tomas Babicky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 20 říj 2018, 23:52

Ondrej.Kotas píše:
20 říj 2018, 17:31
OFFTOPICTy na Internetu taky valis Tomasi. Pak ale kdyz prijdes na schuzi a chces, abychom probrali nejaky tvuj bod, tak ani nejsi schopny rict o cem ten bod je. Nebylo by ti lepe u SPD, jak jsi nam rikal minule?
OFFTOPICKrajskou schůzi SPD jsem jednou po domluvě s Lucií Šafránkovou (nyní poslankyně) navštívil. Narozdíl od Pirátů JMK tam není takový problém vůbec něco říct. Nejsem nikde členem, ani příznivcem. Možná pokus jednoho z Pirátů o trolling.

Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Příspěvek od Jan.Adam » 22 říj 2018, 11:52

Tomas Babicky píše:
20 říj 2018, 16:58
Takto to na našem okrsku nefunguje. Je potřeba, aby jim opravdu zavolal někdo, kdo umí alespoň zvednout telefon. Což u Pirátů je menšina, ale psát na internetu nesmysly umí všichni, někteří zvlášť.
Pane Babický, vzhledem k vaší osobě a historii bych se zdržel jakýchkoli komentářů ohledně údajné neschopnosti jiných lidí, tím méně komentářů takto arogantních. Osobně se divím, že s vámi zde mají takovou trpělivost a jednají s vámi takto slušně, zejména pokud vás už někteří poznali i osobně.

A když jsme u psaní nesmyslů na netu, co takové vaše ""Topka extrémně ultrapravicové sdružení okolo knížete s fašizujícími rysy, takový fanklub zločinu" - předpokládám, že si budete pamatovat, kde jste to napsal ;-)

Odpovědět

Zpět na „Technika“