Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Chcete odvolat předsednictvo MS Plzeň?

Ano
7
26%
Ne
17
63%
Zdržuji se
3
11%

Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Magda.Dankova » 12 čer 2019, 08:40

Jsem ráda, že mi to přivlastňujes. Já podnět nepsala. Ale souhlasím s tím. A laskavě sem dolož důkazy na tvé pomluvy.
Pavel.Sramek píše:
12 čer 2019, 07:12
Já se v tom přestal zcela orientovat.

Je to teda podání od Josefa Kubáta a Magdy Daňkové na Předsednictvo Místního Sdružení Plzeň skrz Radka, Filipa, Romana a Frantu?

Prosím o vyjádření toho, kdo se ještě nevyjádřil. @Filip.Sequens
I am not what You think I am. You are what You think I am. = = = = :}

Josef.Kubat
Krajské předsednictvo
Profese: student archeologie, tajemník na MHMP
Dal poděkování: 121 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Příspěvek od Josef.Kubat » 12 čer 2019, 08:43

Pavel.Sramek píše:
12 čer 2019, 07:12
Já se v tom přestal zcela orientovat.

Je to teda podání od Josefa Kubáta a Magdy Daňkové na Předsednictvo Místního Sdružení Plzeň skrz Radka, Filipa, Romana a Frantu?
Z mí strany pouze odpovídám lidem, kteří zmňovali souvislost s krajským volebním manažerem - omluvám se jestli jsem cestou odpověděl pár otázek navíc - nedalo mi to.
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Magda.Dankova » 12 čer 2019, 08:51

Program mediální komunikace měl byt předan do 7.6., a to taky byl. Jako mistopredseda bys mel mit prehled.
Překategorizování travnatých ploch a zachování přírodních rázu Boleveckých rybníku je jedna z priorit UMO1, kt. jsme deklarovali v programu. Podle pruzkumu zajima obcany.
To, že to nazýváš kachnickami a travnicky omlouvá snad jen tvuj vek.

Diakritika je detail. Nejsem editor nynejsi ani budouci nasich medialnich siti, coz bys vedel. Pokud by sis plan komunikace precetl.
Pokud jsi byl s Viletou na roznosu novin, je to chvalyhodné.
Pri volbe jsi tvrdil, ze jako student, budes mit hodne casu. A ted jen ctu. Mel jsem zkouskove a jiné akce.
A ano, predsednictvo by se melo podilet na organizaci a vedení akcí.
Martin.Holzman píše:
11 čer 2019, 23:51
Magda.Dankova píše:
11 čer 2019, 18:31
Martin Holzman - puvodne mel zpravovat fb a instragram. Za jeho cinnosti na instragramu unor/brezen pristala jediná fotka. Po mem upozorneni, prava dostalo z kazdeho mestkeho obvodu 1 clovek, a instagram rozmrzl. Fb - postoval pozde, pokud vubec, jeho vety typu - to je problem UMO1, takze to neni dulezite pro Plzen nebo piráti na pivo nebudu postovat, uz je to na plzenskem kraji, jsou jiz legendarni. Po kritice byl vyhlasen medialni poradce, kterym jsem se stala ja, sepsala jsem plan medialni komunikace konzultovani samozrejme s Jindrou Cermakem jako hlavni medialni spojkou v kraji. Po ktere jiz doufam, se jasne nastavi pravidla a nebude 1 nekompetentni osoba blokovat a zdrzovat postovani. Akce - posledni tyden jsem ho videla na stanku jednou, na ostatnich akci do EP nebyl, na piraty na pivo s 3,5h zpozdenim
Ano Magdo, teď ti moc děkuji za tvůj příspěvek. Fakt mě pobavil. Už jsem si zvykl, že nepoužíváš diakritiku, ale zaměnit u mé výtky zpravovat a spravovat..... "zpravovat" je od předávání zprávy a "spravovat" od být něčeho správce. Neměj mě prosím za listonoše, ale dva balíky minimálně jsem rozdal. :fet:

Teď opravdu něco budu řešit. Chtěl jsem propagovat a sdílet celoplzeňská témata, řešit ankety s trávníčkama a kachničkama jsem opravdu nechtěl. Vyústilo to v tvé agresi na schůzi, prostor si získala, stala ses mediální spojkou, výsledky jsou z mého pohledu ještě horší. Ano, byl jsem na stánku jen jednou, ale až do konce. Prostý důvod, nemohl jsem, přišel zápočtový týden a následně zkouškové období. I tak jsem svůj čas maximálně věnoval vlastním roznosem na kampusu a MHD.
Ostatních akcí (jaké, je to snad má povinnost?) Jestli myslíš pseudovelikonoční snídani..... Tak mám v sobě o vajíčko míň :D

Myslím, že tu akci na Piráty na pivo si nemusela ani zmiňovat, dorazil jsem jen kvůli předání plakátů na Cyklojízdu, které jsem si stejně vzal následující den v Pice. Sportovní hry a akce na kampusu ZČU pro mě ten den byli prioritou, tuto akci jsem neorganizoval, má povinnost nebyla tam být, nejsme ve fašistické straně.

Jo, mimochodem to žes poděkovala Petrovi Viletovi za roznos kolem PK je milé, já jel s ním i s naší příznivkyní. Poděkování se už asi ovšem nedočkáme já, ani ona. Nicméně to po tobě ani nechceme, děkuj radši těm, od kterých cítíš budoucí podporu.

Tomas.Pastircak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Informatik
Dal poděkování: 279 poděkování
Dostal poděkování: 924 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Pastircak » 12 čer 2019, 09:03

Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 08:38
Kdyz jste zmanipulovali VŘ do dozorčích rad v Plzni, dala jsem Vás ke kontrolní komisi a VŘ se opakovalo.
Tohle je dost závažné obvinění, i s ohledem na to, že jsi s formou VŘ sama souhlasila. Tímto tě opět žádám, abys dodržovala komunikační minimum. Výběrka se rušila, protože kandidáti odstoupili, KK žádný závěr neučinila a že "tvůj" kandidát zcela selhal a pomohl koalici dát DR komunistům všichni víme. A označit někoho, že "zmanipuloval výběrové řízení" má dost blízko k trestnému činu pomluvy, takže bych prosil omluvu. Děkuji.
Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 08:51
Ty už sklouzáváš i k ageismu? Ale notak, tohle nemáš zapotřebí přece ani ty...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Rezek, Pavel.Sramek
Bojovník za méně argumentů ad hominem

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Magda.Dankova » 12 čer 2019, 09:11

Za svým tvrzením si stojím. Muze se vyjadrit Janusz Konieczny, ktery celou kauzu vysetroval.

Tomas.Pastircak píše:
12 čer 2019, 09:03
Magda.Dankova píše:
Kdyz jste zmanipulovali VŘ do dozorčích rad v Plzni, dala jsem Vás ke kontrolní komisi a VŘ se opakovalo.
Tohle je dost závažné obvinění, i s ohledem na to, že jsi s formou VŘ sama souhlasila. Tímto tě opět žádám, abys dodržovala komunikační minimum. Výběrka se rušila, protože kandidáti odstoupili, KK žádný závěr neučinila a že "tvůj" kandidát zcela selhal a pomohl koalici dát DR komunistům všichni víme. A označit někoho, že "zmanipuloval výběrové řízení" má dost blízko k trestnému činu pomluvy, takže bych prosil omluvu. Děkuji.
Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 08:51
Ty už sklouzáváš i k ageismu? Ale notak, tohle nemáš zapotřebí přece ani ty...

Daniel.Kus
Místní předsednictvo
Profese: jednatel společnosti provozující e-shop
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 178 poděkování

Příspěvek od Daniel.Kus » 12 čer 2019, 09:29

Tak tohle je již příliš. Zmanipulované VŘ? Jak něco takového můžeš vůbec tvrdit. Nic takového se neprokázalo a hlavně nestalo. Uvědomuješ, že tímto poškozuješ dobré jméno nás všech? Tohle je sprostá pomluva.
Pepa říká, že jsou zde samé vulgarismy a urážky. Já osobně jsem v tomto duchu nenapsal ani jedno slovo.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)

--------------------------
Daniel Kůs
1.místopředseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně
Pirátský zastupitel MO Plzeň 3

Tomas.Pastircak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Informatik
Dal poděkování: 279 poděkování
Dostal poděkování: 924 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Pastircak » 12 čer 2019, 09:35

Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 09:11
Za svým tvrzením si stojím. Muze se vyjadrit Janusz Konieczny, ktery celou kauzu vysetroval.
OK, prosím @Janusz.Konieczny o vyjádření, přiznám se teda, že si z vyšetřování pamatuju spíš jiná jména, ale pokud vznikl nějaký dokument, který potvrzuje, že VŘ byla zmanipulovaná, rád bych o tom věděl. V opačném případě trvám na tom, že se dopouštíš pomluvy a zbytečně tím poškozuješ Piráty.
Bojovník za méně argumentů ad hominem

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: grafik
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 161 poděkování

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 čer 2019, 09:46

Josef.Kubat píše:
12 čer 2019, 03:45
Pavle to odhalení je přímo tady - rozhlídni se :) všude samí urážky, obvinění, agrese, místo snahy si vyjít vstříc, pochopit toho druhého a odpustit mu i to co nikdy neudělal. Tenhleten tragocký stav ti nestačí, to že radši 7 lidí vyčleníte na okraj, než aby jste se k nim v diskuzi chovali slušně?
Ne, já vyčleňuju 2-3, protože zblbli ten zbytek. Znám každého osobně. Magda, se na ten útok připravovala týdny. Sbírala data (i ode mě), hučela do lidí (včetně mě). Trávil jsem s ní hodiny v rozhovorech a pokoušel se jí přesvědčit ke smíru. Prosil jsem jí, ať zas neotvírá další rány. I Totéž jsem dělal s Pavlem. Nabádal jsme ho, ať jí zbytečně nedráždí pí*ovinama. Možná jsem jich pár odvrátil.

Cíl? Příměří. To je nejlepší, čeho se dá dosáhnout a chvíli to trvalo. Pak ale Magda opět ucítila sílu z vaší podpory, a šla do útoku. Výsledkem téhle akce bude opět to samé - příměří. Ale s ještě hlubšími jizvami a otrávením členů.

Věděl jsem, že Magda byla zklamaná po posledních volbách do PMS. Chápu to, protože ji vnímám jako člověka a mám s ní soucit. Ale místo toho, aby konstruktivně pracovala a potom v příštích volbách vyhrála, byla netrpělivá. Snažila se o rychlou "nápravu", protiúder. Samozřejmě, že je to obalené do toho klasického "nejde o mě, jde o to, aby MS lépe fugovalo..." Teď ale vedle Šrámka kope snad do všech, kdo tady něco dělají. To je, promiňte, fakt debilní strategie.

A jak to vše má pomoci urovnat spory? Tahle eskalace může vést jen k dalšímu zhoršení vztahů a oslabení. Bude trvat týdny, než se podaří vrátit alespoň trochu smíru do našich řad. A nebo to povede k totální eliminaci jedné ze stran konfliktu. Jsi mladý a idealista, ale snad ani ty si nemyslíš, že výsledkem vzájemného obviňování bude, že si padneme kolem krku a navěky se udobříme. Zaplaťpámbu, že budou prázdniny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvek:
Tomas.Pastircak

Daniel.Kus
Místní předsednictvo
Profese: jednatel společnosti provozující e-shop
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 178 poděkování

Příspěvek od Daniel.Kus » 12 čer 2019, 09:56

Já také prosím @Janusz.Konieczny o vyjádření.Toto jméno nikdy nezaznělo. Nikdy nic takového nebylo konstatováno. Jde o pomluvu a to pomluvu Pirátů nás osobně a i zastupitelského klubu.
Ty se v té honbě za tím, abys byla jednička vážně nezastavíš před ničím! Tohle už je vrchol.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)

--------------------------
Daniel Kůs
1.místopředseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně
Pirátský zastupitel MO Plzeň 3

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: grafik
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 161 poděkování

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 čer 2019, 10:08

Magda.Dankova píše:
Nekolikrat jsem se setkala s tim, ze nekoho pomluvis a pak mu lezes do zadku?
Nevím přesně, co tím myslíš. Ale možná to, že jsem řekl, že i já jsem pro Pavla Š. sokem. Že vím, že mu překážím v dalším posunu do funkcí. Ale teď se podrž. Já to otevřeně řekl i jemu. Vyjasnili jsme si to. On přijal tohle nastavení, protože ví, že dál se dostaneme jen pohromadě. Totéž platí i pro tebe a já se tě celou dobu snažím přesvědčit o tomtéž - účelové alianci nepřátel s cílem dobýt Plzeň pro Piráty. Žádný love fest, prostě dočasné sladění cílů. Až na vrcholu se můžete požrat. Ne v základním táboře.

Proto tobě a Pavlovi opakovaně "lezu do zadku" a pak se nas*rám, když to všem kazíte. Já si připadám, jako když se moji dva teenageři rozhádají do krve. Oba mam rád. Když ale jeden praští druhýho šutrem do hlavy, protože mu něco sebral, jdu nejdřív po tom prvním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvek:
Roman.Sedlacek

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Plzeň“