Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Chcete odvolat předsednictvo MS Plzeň?

Ano
7
26%
Ne
17
63%
Zdržuji se
3
11%

Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Pavel.Sramek
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 742 poděkování
Dostal poděkování: 600 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Pavel.Sramek » 12 čer 2019, 12:16

Je to potřeba říct ještě jednou.
Výběrová Řízení se opakovala, protože jmenovaní kandidáti odstoupili.
Kontrolní Komise nikdy nekonstatovala pochybení.
Kontrolní Komise nikdy nekonstatovala manipulaci.
Kontrolní komise nepřijala ani usnesení, že by se měli Výběrová Řízení opakovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvky (celkem 2):
Martin.Holzman, Jiri.Rezek
Předseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně - člen komise Finanční a pro eGovernment
Pirátský zastupitel městkého obvodu Plzeň 3 - člen kontrolního výboru
pavel.sramek@pirati.cz ; tel: 777 300 508

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 21911 poděkování
Dostal poděkování: 18846 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 12 čer 2019, 14:48

Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 08:38
Kdyz jste zmanipulovali VŘ do dozorčích rad v Plzni, dala jsem Vás ke kontrolní komisi a VŘ se opakovalo.
Tak to tedy prr. :!: Nikdo nic nemanipuloval, na tom trvám. Nakonec výsledky opakovaného výběrka dopadly stejně, že?

A trvám i na tom, že "zpovykaní Pražáci" uplatňovali pravidla platící pro stranu i na výběrka mimo stranu (člen zastupitelstva fakt nemusí respektovat stranické předpisy, skládal jiný slib) a vůbec si neuvědomili, že když oni jsou v koalici, my jsme tu v opozici a nemáme podmínky splňovat taková kritéria. Nehledě na to, že to pravděpodobně byla od plzeňské koalice od začátku past s cílem nás veřejně znemožnit. Oni nám to tu čtou, samozřejmě. ;)

Až najdu trochu času, ještě na tohle podám podnět a trochu v tom PO a RV vymáchám čumák. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Josef.Kubat
Krajské předsednictvo
Profese: student archeologie, tajemník na MHMP
Dal poděkování: 121 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Příspěvek od Josef.Kubat » 12 čer 2019, 15:03

Petr.Vileta píše:
12 čer 2019, 14:48

Nehledě na to, že to pravděpodobně byla od plzeňské koalice od začátku past s cílem nás veřejně znemožnit. Oni nám to tu čtou, samozřejmě. ;)
Tak ať to čtou Petře. Je to jejich svaté právo. Já nevím jaké jsou podle Vás alternativy k fóru. Podle mě ta strana vznikla na tom, že svoje problémy řešila veřejně. Musíme přece věřit, že inteligentní volič to ocení a domyslí si, že v jiných stranách jsou problémy o to horší jen je nikdo nevidí (vyjma ČSSD, která jako fórum používala ČT :D ).

Klid v domečku prostě nemá být za každou cenu. Konflikt je přirozený prostředek pokroku - ne vždycky musí být násilný a záleží na kultuře lidí, kteří ho vedou.
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.

Lukas.Barton
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 469 poděkování
Dostal poděkování: 1553 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Barton » 12 čer 2019, 16:04

Zdravím,
přesunul jsem sem příspěvky z jednání, abych to tam vyčistil.
Pro jistotu jsem si i ověřil postup dle jednacího řádu i u Vojty Pikala.

Jedná se o jednání v referendu, nelze tedy navrhovat žádná jiná usnesení! Jediným navrženým usnesením je usnesení členského podnětu. Pokud nechcete hlasovat pro odvolání předsednictva jako celku, ale chcete hlasovat o jednotlivých členech, tak máte možnost hlasovat pro odročení na řádné jednání, kde lze navrhovat jiné usnesení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Barton za příspěvky (celkem 2):
Martin.Ptacek, Josef.Kubat
Chceš-li něco zničit, začni to dotovat.
Chceš-li něco utajit, dej to na pirátský web.
--------
Lukáš Bartoň
tel. 723 199 594

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: grafik
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 161 poděkování

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 čer 2019, 16:27

Josef.Kubat píše:
12 čer 2019, 15:03
Musíme přece věřit, že inteligentní volič to ocení a domyslí si, že v jiných stranách jsou problémy o to horší jen je nikdo nevidí.
Mě by zajímalo, čí zkušenost potvrzuje tuto hypotézu. Má nikoli. A nebo jsem nikdy nepoznal inteligentního voliče, včetně mě samotného.

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Příspěvek od Magda.Dankova » 12 čer 2019, 17:00

Podnet jsem nepsala, do predsednictva jit nechci. Ale pokud tu byla vule od clenu zlepsit MS a vytvorit system, kdy vedeni opravdu maka nejvice a pozitivne motivuje. Podporit je, povazuju za spravny. Mám jiný aktivity. Než tady řešit tohle. Kdo makal na kampani je do očí bijící. A to jsem rekla jasne i behem akcí, naprimo a verejne vcetne Tebe. Ostatne nebyla jsem jedina, kdo komentoval nepritomnost predsednictva. A propos nebyli jediny, kdo schytali kritiku. Rozdil je v tom, ze manager Pepa ji racionalne vzal. A proto se tady dalekosahle neresi.

Na prevoleni jsem nepripravovala tydny, kampan a dalsi veci mi vytezovali a to byla KONSTRUKTIVNI PRACE. To je uz lez za hranici cernyho humoru. Kazdy soudí holt podle sebe. Ano, kontaktoval jsi me opakovane na fb i jinde jako BF, chtel jsi drbat a ja reagovala vetou, ze me to nezajima, viz. napr. screenshot.

Od doby povolebniho vyjednavani vim, ze cokoliv se ti rekne, za tepla doneses. Vyjit s Tebou musím, ale tvuj falesny usmev jsem prokoukla davno. Proto ti rikat cokoli, by bylo hodne hloupé...Netajím se, že sbírám data obecne o politickych stranach a klima v Plzni, protoze me to zajima a je to prinosne pro prosazeni programu, ale o konkretnich clenech MS jsme se nebavili a kdyz jsi zacal, ignorovala jsem to.
Pavel.Bosak píše:
12 čer 2019, 09:46
Josef.Kubat píše:
12 čer 2019, 03:45
Pavle to odhalení je přímo tady - rozhlídni se :) všude samí urážky, obvinění, agrese, místo snahy si vyjít vstříc, pochopit toho druhého a odpustit mu i to co nikdy neudělal. Tenhleten tragocký stav ti nestačí, to že radši 7 lidí vyčleníte na okraj, než aby jste se k nim v diskuzi chovali slušně?
Ne, já vyčleňuju 2-3, protože zblbli ten zbytek. Znám každého osobně. Magda, se na ten útok připravovala týdny. Sbírala data (i ode mě), hučela do lidí (včetně mě). Trávil jsem s ní hodiny v rozhovorech a pokoušel se jí přesvědčit ke smíru. Prosil jsem jí, ať zas neotvírá další rány. I Totéž jsem dělal s Pavlem. Nabádal jsme ho, ať jí zbytečně nedráždí pí*ovinama. Možná jsem jich pár odvrátil.

Cíl? Příměří. To je nejlepší, čeho se dá dosáhnout a chvíli to trvalo. Pak ale Magda opět ucítila sílu z vaší podpory, a šla do útoku. Výsledkem téhle akce bude opět to samé - příměří. Ale s ještě hlubšími jizvami a otrávením členů.

Věděl jsem, že Magda byla zklamaná po posledních volbách do PMS. Chápu to, protože ji vnímám jako člověka a mám s ní soucit. Ale místo toho, aby konstruktivně pracovala a potom v příštích volbách vyhrála, byla netrpělivá. Snažila se o rychlou "nápravu", protiúder. Samozřejmě, že je to obalené do toho klasického "nejde o mě, jde o to, aby MS lépe fugovalo..." Teď ale vedle Šrámka kope snad do všech, kdo tady něco dělají. To je, promiňte, fakt debilní strategie.

A jak to vše má pomoci urovnat spory? Tahle eskalace může vést jen k dalšímu zhoršení vztahů a oslabení. Bude trvat týdny, než se podaří vrátit alespoň trochu smíru do našich řad. A nebo to povede k totální eliminaci jedné ze stran konfliktu. Jsi mladý a idealista, ale snad ani ty si nemyslíš, že výsledkem vzájemného obviňování bude, že si padneme kolem krku a navěky se udobříme. Zaplaťpámbu, že budou prázdniny.
Oznámení moderátora:
Odstraněn screenshot soukromé konverzace zveřejněný bez souhlasu druhé strany.
Uděluji varování.
M. Kučera
I am not what You think I am. You are what You think I am. = = = = :}

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 čer 2019, 17:09

Tak tohle přesně jsme s Pavlem Šrámkem probrali. Já mu říkal, že mu překážím, že jsem se mu nacpal do jeho MS a vzal mu možnost kandidovat (které se dobrovolně vzdal). A on ví, že společně jdeme nahoru. Prostě prozatím přijal tenhle stav a respektuje to. Víme o sobě.

Zveřejňovat soukromé chaty - tak to je síla. Mám udělat to samé s tvými?? Ne. To je pod mou úroveň. Měl jsem tě za trochu slušnější.

Ještě si vzpomeň, že to je, co jsem říkal tobě. A smysl mé snahy. Prostě ty i Pavel máte schopnosti a energii, která může dohromady dokázat všechno. Ale tříštíte jí o sebe.

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 čer 2019, 17:22

Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 17:00
ale o konkretnich clenech MS jsme se nebavili a kdyz jsi zacal, ignorovala jsem to.
Martin Holzman, například? To jsem začal já? Inu, asi paměť.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 21911 poděkování
Dostal poděkování: 18846 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 12 čer 2019, 17:35

Josef.Kubat píše:
Petr.Vileta píše:

Nehledě na to, že to pravděpodobně byla od plzeňské koalice od začátku past s cílem nás veřejně znemožnit. Oni nám to tu čtou, samozřejmě. ;)
Tak ať to čtou Petře. Je to jejich svaté právo.
Já jen narážel na to, že naší otevřeností někdy dáváme zbraně do rukou nepřátel. Oni věděli, že na výběrko potřebujeme nejméně 3 týdny, tak nám záměrně dali jen 5 dnů a "vídíte, jak jsou ti Piráti neschopní?" ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Josef.Kubat
Krajské předsednictvo
Profese: student archeologie, tajemník na MHMP
Dal poděkování: 121 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Příspěvek od Josef.Kubat » 12 čer 2019, 17:49

Petr.Vileta píše:
12 čer 2019, 17:35
Josef.Kubat píše:
Petr.Vileta píše:

Tak ať to čtou Petře. Je to jejich svaté právo.
Já jen narážel na to, že naší otevřeností někdy dáváme zbraně do rukou nepřátel. Oni věděli, že na výběrko potřebujeme nejméně 3 týdny, tak nám záměrně dali jen 5 dnů a "vídíte, jak jsou ti Piráti neschopní?" ;)
Pokud jsem to dobře pochopil, nemuseli jsme je poslouchat, jelikož na to neměli právo. Mohli jsme jména dopsat později, stejně jako jsme to udělali v únoru?

Ale chápu, že jste tam byli nově a tohle jste nemohli vědět - chyby děláme všichni, otázka je jak k nim přistupujeme potom.

Ale ta nejdůležitější otázka je Petře - jak bys chtěl udělat otevřený výběrový řízení, aniž by se o něm nemohli dozvědět všichni (třeba oponenti).
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Plzeň“