MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Michal.Gill píše: 29 lis 2018, 10:28 Okay, změna plánu na mém konci: z pracovních důvodů se pravděpodobně s koncem prosince stěhuji do Prahy. Je mi líto, že to tu musím vzdát a udělat razantní změnu, ale musím pro jednou upřednostnit taky své přežití nad vyšším principem. :( Pokud se tedy situace nějakým nepravděpodobným zásahem zvenčí nezmění a nezůstanu, tak stahuji svou kandidaturu do PMS.
A budeš členem nějakého MS v Praze anebo zůstaneš v MS Karvinsko? Protože já třeba taky žiju v Praze.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Michal.Gill »

No, to je otázka. Hodně bude záležet na tom, kde v Praze nakonec zakotvím. Bydlení mám aktuálně vyhlídnuté v Hlubočepích, na Chodově, na Vinohradech i v Dejvicích, takže pokud překočuju k některému tamnímu MS, určitě k tomu, kam budu místně příslušet. Potom si je proklepnu a neskromně posoudím, jsou-li mě hodni. :-)
Každopádně se o Karvinsko jistě budu zajímat dál a čas od času sem dojedu, ale jakkoli nesoudím Tebe, tak mi trend řízení MS na dálku přijde neudržitelný. Jeden dva lidi v předsednictvu to možná dělat můžou, ale takhle by tu z nás nakonec v reálu nebydlel nikdo... Taky teď mám plné ruce práce s PPI a dávám mu alespoň tento týden až na jedinou výjimku každý večer, takže mi možná i prospěje se trochy zodpovědnosti zase zbavit. Vůbec se musím trochu víc zaměřit na vydělávání peněz a ne pořád jen na přežívání, kdy si člověk k hlavní neplacené práci u Pirátů přibere placený šolich, co ho živí. :-)

Každopádně se Martin stále nevyjádřil, co se toho předsedování týče, takže slovo do pranice: nominuji na předsedu Dana Galuszku, Martina Rédra, Kubu Vontrobu i Alenu Klocovou. Mám ve vás důvěru, tak proč to neudělat. Prosím o vaše vyjádření, jestli nominaci přijímáte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
Daniel.Galuszka

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Martin.Redr
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 528
Registrován: 06 čer 2012, 23:32
Profese: sociální pracovník, pedagog
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 371 poděkování

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Martin.Redr »

Tož, předsedo! Takže mizíš?
Vypadá to, že nám kandidáti moc nepřibývají, ba naopak.
Každopádně potvrzuji svou kandidaturu na předsedu MS. Souhlasím i s nominací Jakuba a Daniela, nechť tedy oba potvrdí svou kandidaturu.

Rád bych do předsednictva nominoval Jana Nezhybu a Alenu Klocovou. A také bych zde rád viděl nominaci za Rychvald. Kdo se toho ujme, Eliško, Tomáši, Martine?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Redr za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Děkuju Martinovi za nominaci, kterou příjmám a potvrzuji ......................
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Alena.Klocova
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Michal.Gill »

Jan.Nezhyba píše: 02 pro 2018, 05:51 Děkuju Martinovi za nominaci, kterou příjmám a potvrzuji ......................
Vidíš, na Tebe jsem (zase) zapomněl. :-) Jak to vidíš? Mám Tě zapsat i na předsedu?

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jan.Nezhyba
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 925
Registrován: 14 bře 2012, 10:43
Profese: Výškové práce a n.n.o. Ekologie
Bydliště: Havíř-OFF
Dal poděkování: 918 poděkování
Dostal poděkování: 799 poděkování

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Jan.Nezhyba »

Michal.Gill píše: 02 pro 2018, 06:03
Jan.Nezhyba píše: 02 pro 2018, 05:51 Děkuju Martinovi za nominaci, kterou příjmám a potvrzuji ......................
Vidíš, na Tebe jsem (zase) zapomněl. :-) Jak to vidíš? Mám Tě zapsat i na předsedu?
je ja zapoměl se vyslovit - ne ne tam bych rad v nominaci podpořil Martina Redra :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Nezhyba za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Alena.Klocova
„Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“
Seneca
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Michal.Gill »

Jinak kdo další se ještě nevyjádřil k nominaci na předsedu, prosím, učiňte tak, ať vás v úterý při zahájení volby nemusím obvolávat. Dík.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Martin.Redr
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 528
Registrován: 06 čer 2012, 23:32
Profese: sociální pracovník, pedagog
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 371 poděkování

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Martin.Redr »

Daniel.Galuszka píše: 30 lis 2018, 11:35
Michal.Gill píše: 29 lis 2018, 10:28 Okay, změna plánu na mém konci: z pracovních důvodů se pravděpodobně s koncem prosince stěhuji do Prahy. Je mi líto, že to tu musím vzdát a udělat razantní změnu, ale musím pro jednou upřednostnit taky své přežití nad vyšším principem. :( Pokud se tedy situace nějakým nepravděpodobným zásahem zvenčí nezmění a nezůstanu, tak stahuji svou kandidaturu do PMS.
A budeš členem nějakého MS v Praze anebo zůstaneš v MS Karvinsko? Protože já třeba taky žiju v Praze.
Dane, ty jsi ale v jiné situaci přece. Vždyť jsi v Bohumíně zastupitelem i členem kontrolního výboru. Nebo se pletu?

Michale, chápu, že čekáš na výslovné potvrzení nominace. Ale rád bych připomněl, že jak Jakub tak i Daniel zmínili, že by na funkci předsedy kandidovali v případě, kdy je nominuje někdo další. A právě to se stalo, díky tvé nominaci a mém souhlasu s jejich nominací. Takže bych nerad, abys je nezařadil do volby jen kvůli této formalitě.

V Karviné nemáte dalšího potencionálního kandidáta? Takže počet kandidátů bude roven počtu volených míst? To jsou zase volby... :roll: (koneckonců, u nás tradiční)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Redr za příspěvek:
Daniel.Galuszka
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Michal.Gill »

Martin.Redr píše: 02 pro 2018, 15:01 Dane, ty jsi ale v jiné situaci přece. Vždyť jsi v Bohumíně zastupitelem i členem kontrolního výboru. Nebo se pletu?

Michale, chápu, že čekáš na výslovné potvrzení nominace. Ale rád bych připomněl, že jak Jakub tak i Daniel zmínili, že by na funkci předsedy kandidovali v případě, kdy je nominuje někdo další. A právě to se stalo, díky tvé nominaci a mém souhlasu s jejich nominací. Takže bych nerad, abys je nezařadil do volby jen kvůli této formalitě.

V Karviné nemáte dalšího potencionálního kandidáta? Takže počet kandidátů bude roven počtu volených míst? To jsou zase volby... :roll: (koneckonců, u nás tradiční)
Já bych je do volby určitě zařadil, ale chci jejich souhlas mít. Nechci nás dostat do situace, kdy někoho zvolíme a on to pak odřekne. OK, udělám to dle Tvého výkladu a zařadím je hned. Co se Karviné týče, kromě Aleny nemyslím, že má někdo zájem. Michalem Klusem si nejsem úplně jistý, jestli chce nebo ne.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 217
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 271 poděkování

Re: MF Karvinsko 13/2018 Zahájení jednání - Volba PMS Karvinsko

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

Michal.Gill píše: 02 pro 2018, 06:20 Jinak kdo další se ještě nevyjádřil k nominaci na předsedu, prosím, učiňte tak, ať vás v úterý při zahájení volby nemusím obvolávat. Dík.
Potvrzuji :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vontroba za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Alena.Klocova

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Karvinsko“