CryptoParty Handbook Translation Team

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Úkoly nyní postupně převádíme do nového specializovaného systému Úkoly. Nové úkoly prosím dávejte přímo tam. Diskuse k úkolům je tam také možná, pouze musíte být přihlášeni. Jakmile dojde k odladění nového systému a převedení veškerých úkolů, bude toto fórum uzavřeno, archivováno a zrušeno.
Děkujeme za pochopení.

Zajímavé články k překladu se objevují na fóru tady.
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Od Pavla i Honzy jejich překlady mám. Naházím to na babel všechno, až si najdu chvíli, posledních pár týdnů jsem se nezvládal pirátským aktivitám věnovat naplno. Pokud se někdo nudí, může pokračovat v copypastování přeložené první část.

Jinak na web jsme něco nahodili, budeme se o něj s Ondrou pochopitelně starat.
https://cryptoparty.cz/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Pavel.Moravec
Author Sensei Tyrant Pervert
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od anonym72078 »

Prosím o konsolidaci. Jaký je stav? Pokud ještě něco chybí dodělat, napište na to úkol v novém systému. Tahle část fóra bude po jeho odladění zarchivována. pirati.cz/dev/ukoly
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Překlad příručky stejně probíhá na Babelu. Snad si konečně najdu čas tam nakopírovat přeložené části.
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od next_ghost »

Petr Kopac píše:Prosím o konsolidaci. Jaký je stav? Pokud ještě něco chybí dodělat, napište na to úkol v novém systému.
Stav je vidět na Babelu.
Tahle část fóra bude po jeho odladění zarchivována.
To si doufám děláš srandu. Kde pak podle tebe máme o probíhajícím překladu diskutovat a řešit případné spory?

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od anonym72078 »

Diskuse je mozna tam v komentarich.
Tabulku prekladu odbornych slovicek muzete editovat primo v ukolu, je to standardni wikistranka = mnohem efektivnejsi, nez na nekolikastrankovem vlaknu ve foru.

Muzu tedy zamknout a prevest na wikiukolovnik? Bude prevedeni nekomu prekazet v praci na Babelu? OFFTOPIC(what a silly question)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Ondrej.Profant
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Pokud tak moc prahneš po uzavírání, musím Tě zarazit. Jestli Ti to v této sekci fóra vadí, přesuň to do fóra ZO. Vlákno bylo totiž linkováno při různých příležitostech a nechceme případným zájemcům (kéž by nějací byli - ale to teď neřešíme) bránit v zapojení se do diskuze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
next_ghost
Author Sensei Tyrant Pervert
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od anonym72078 »

Adam Skorepa píše:Pokud tak moc prahneš po uzavírání, musím Tě zarazit. Jestli Ti to v této sekci fóra vadí, přesuň to do fóra ZO. Vlákno bylo totiž linkováno při různých příležitostech a nechceme případným zájemcům (kéž by nějací byli - ale to teď neřešíme) bránit v zapojení se do diskuze.
Nevermind, mne jde hlavne o to, aby se to udelalo. (OFFTOPICCo jsem to zacal resit, 2 lidi uz splnili 3 ukoly, sebe nepocitam, Filip Krska zacal presouvat copyheart na wiki a nasli jsme nekolik bugu v novem ukolovniku, takze to ocividne nejaky ten pozitivni efekt ma) Jestli na tomhle vlaknu trvate, tak pro me za me, hlavne to prelozte, abych to mohl taky pouzivat a organizovat Cryptoparty, az se v zari vratim do CR! :)

PS: Nejsem posedly zamykanim. Jestli necim posedly jsem, tak tim, aby se dotahovaly projekty do konce a nevalely se tu mesice (a roky) resty.
Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od next_ghost »

Jestli chceš, aby se ten překlad dotáhnul do konce, tak dokopej někoho dalšího ze ZO, aby začal hodnotit překlady. Když nikdo další nevyplňuje hodnocení, tak já překládat nemůžu. Práva hodnotit mají všichni členové ZO. Třeba Slovníček pojmů čeká na hodnocení od konce letošního února.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvek:
anonym72078

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

Georgius
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 28 črc 2013, 15:34
Profese: proč?

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od Georgius »

Zdravím,
handbook mne motivoval k registraci do fóra (jen abych mohl posunout překlad), ale z diskuse vidím, že "teoreticky je vše přeloženo". Na Babelu mi nejde přihlásit (dávám heslo z fóra a nic) a navíc vidím, že tam toho překladu je fakt málo.Dělá na tom někdo ? <flame>Nebo jste se na to už vykašlali ?</flame>
Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Příspěvek od next_ghost »

Georgius píše:handbook mne motivoval k registraci do fóra (jen abych mohl posunout překlad), ale z diskuse vidím, že "teoreticky je vše přeloženo".
To bude nějaké nedorozumění. Procenta překladu jednotlivých kapitol na stránce projektu zhruba odpovídají skutečnosti. Kde není 100 %, tam není překlad hotový. Jenom u Glossary (Slovníčku pojmů) čeká překlad na hodnocení, protože jsem to překládal sám a svoje překlady hodnotit nemůžu.
Na Babelu mi nejde přihlásit (dávám heslo z fóra a nic) a navíc vidím, že tam toho překladu je fakt málo.
Dej tomu čas. Nevím přesně jak to technicky funguje, ale aktivace nového účtu pro ostatní systémy by možná mohla chvíli trvat. Když to přihlášení nezačne fungovat do zítřka, nahlaš to sem.
Dělá na tom někdo ? <flame>Nebo jste se na to už vykašlali ?</flame>
Já se na to rozhodně nevykašlal, ale dokud na tom ze ZO budu dělat sám, tak nemůžu překládat. Někdo musí vkládat hodnocení překladů, aby byl přehled o celkovém stavu.

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

Odpovědět

Zpět na „Překlady“