Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.
Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4040
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2909 poděkování
Dostal poděkování: 5338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od Martin.Smida »

...právě proto bychom měli mít takové kandidáty, kteří udělají výsledek co nejlepší.
nejde oddělit kandidátku a kampaň.
Oboje spolu úzce souvisí a oboje musí být kvalitní.

Kolik hlasů nám přinese (odebere) kandidatura Petra Bajgara?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Janek.Wagner
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od anonym72078 »

Martin Smida píše:...právě proto bychom měli mít takové kandidáty, kteří udělají výsledek co nejlepší.
Ja nechci byt za chladnokrevneho pragmatika-machiavelistu, ale...

Muzes mit sebelepsi produkt, pokud o nem ale nikdo nevi, na trhu neuspejes.

=> Muzes mit sebelepsi kandidaty, ale bez dobre organizovane a efektivni masinerie manazeru, PRistu, logistiku, kreativcu, asistentu atd. si je muzes strcit za klobouk, protoze se o nich nikdo nedovi a navenek budou vypadat jako banda neschopu.

A bohuzel ted uz je pomalu ale jiste pozde.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Martin Smida píše:Kolik hlasů nám přinese (odebere) kandidatura Petra Bajgara?
Musím uznat, že podrazy panu M.Šmídovi jdou poslední dobou hezky od ruky.
Možná to nebude jeho nedávnou návštěvou Prahy, před kterou doslova žadonil o možnost se s někým pražských setkat. I.Bartoš si prý sice nevzpomíná, že by se s ním sešel, přesto přijel MŠ zpět jako vyměněný a dokonale vyškolený v politickém podrazáctví. Byly doby kdy jsem si MŠ vážil jako nadějného politika zatím však byl jeho politický program spíš slaboduchý než čímkoliv zajímavý.

Proč jsem se rozhodl kandidovat do eurovoleb jsem jasně uvedl a jen zopakuji abych propagoval programové cíle Pirátů tak jak je máme v programu a čím jsou tyto cíle přínosné našim spoluobčanům. Velice však zvažuji jestli mám podporovat stranu vedenou takovými lidmi jako je pan M.Šmída a lidé, kteří bagatelizují nebo dokonce rovnou schvalují násilí spacháné vedoucím TO L.Novým na P.Doležalovi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 2):
Martin.Smida, Vlastimil.Efraim
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od Jakub.Burget »

Petr Bajgar píše:
Velice však zvažuji jestli mám podporovat stranu vedenou takovými lidmi jako je pan M.Šmída
Počkej, ty zvažuješ jestli nás podporovat a zároveň ohlašuješ zájem za nás kandidovat? !!! To se nezlob,ale někdo by to mohl považovat za poněkud..ehm..drzé.. :evil:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Burget za příspěvky (celkem 3):
Janek.Wagner, Martin.Smida, Petr.Tkadlec
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Petr Bajgar píše:
Martin Smida píše:Kolik hlasů nám přinese (odebere) kandidatura Petra Bajgara?
Musím uznat, že podrazy panu M.Šmídovi jdou poslední dobou hezky od ruky.
Možná to nebude jeho nedávnou návštěvou Prahy, před kterou doslova žadonil o možnost se s někým pražských setkat. I.Bartoš si prý sice nevzpomíná, že by se s ním sešel, přesto přijel MŠ zpět jako vyměněný a dokonale vyškolený v politickém podrazáctví. Byly doby kdy jsem si MŠ vážil jako nadějného politika zatím však byl jeho politický program spíš slaboduchý než čímkoliv zajímavý.

Proč jsem se rozhodl kandidovat do eurovoleb jsem jasně uvedl a jen zopakuji abych propagoval programové cíle Pirátů tak jak je máme v programu a čím jsou tyto cíle přínosné našim spoluobčanům. Velice však zvažuji jestli mám podporovat stranu vedenou takovými lidmi jako je pan M.Šmída a lidé, kteří bagatelizují nebo dokonce rovnou schvalují násilí spacháné vedoucím TO L.Novým na P.Doležalovi.
Dobrý večer vážený pane Bajgare.
Dlouho jsem zvažoval, zdali Vám mám věnovat čas a napsat tento příspěvek. Nakonec jsem se rozhodl. Troufám si tvrdit, že mám naprosto nezávislý pohled zapáleného a služebně velmi mladého Piráta. Neznám osobně ani Vás, ani předsedu Bartoše. Jedno Vám ale řeknu. Stačilo. Už opravdu stačilo. Ty Vaše neuvěřitelné negativní příspěvky přestávají bavit. Nekonečné napadání, hanobení všech a všeho okolo Ivana Bartoše. Jak Vás to stále může bavit? Uvědomujete si jaký vliv to má na nové členy, případně příznivce strany kteří zvažují vstup?? Kdo Vám pro Boha v životě co udělal, že tu furt šíříte takové množství nenávisti a negace vůči ostatním?? Proč jste členem Pirátů? Za dobu co toto fórum sleduji, jsem od Vás nečetl jediný konstruktivní příspěvek. Nějaký přínos, nápad. Něco pozitivního pro tuto stranu. Jen stížnosti a urážení každého, který se jen pokusí pana Bajgara kritizovat, nebo s ním pouze a jen nesouhlasit. Měl jste patrně velmi těžké dětství. Jinak si to nedovedu ani představit. Oháníte se demokracií a sám máte máslo na hlavě. Bečku másla!!! Nebo trpíte nějakou duševní poruchou? Každopádně je mi z Vás hodně smutno. Michal Schmidt Žatec
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Schmidt za příspěvky (celkem 6):
Jakub.Burget, Michaela.Schwarzova, Roman.Kucera, vicmac, Jiri.Kaderavek.sen, Petr.Tkadlec
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Petr Bajgar)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vzhledem k výsledkům právě skončeného CF končí můj zájem kandidovat za tzv. Piráty do Europarlamentu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 7):
Ondrej.Profant, Janek.Wagner, Lukas.Findeis, Martin.Smida, Ivan.Bartos, Petr.Tkadlec, Vlastimil.Efraim
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“