Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Ivan Bartoš)

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.
Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Ivan Bartoš)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Marceli, kandidaturu do EP jsem s tebou diskutoval již dříve. Na obrtlíku se neobracím, jen sleduji aktuální vývoj ve straně a zvažuji naše šance v různých kombinacích.
Již dříve jsem deklaroval, že v případě úspěchu ve volbách do EP bych funkci přesedy složil.

Prosím sleduj a respektuj tedy průběh celé, již přes měsíc trvající debaty a nereaguj na poslední příspěvek, který byl o tom, že jsem reagoval převážně na Adama, který si vzal jako záštitu to, co si CF přeje či nikoliv. Práce MEPa je samozřejmě náročná a vyžaduje maximální koncetrovanost. Rozbíjel jsem pouze argument o efektivnosti, protože, a o tom jsem hluboce přesvědčen, tak i 1/5 aktivita MEPa pro Piráty CZ, může být přínosnější než freetime aktivita kteréhokoliv nadšence.

Veškeré tyto úvahy jsou však hypotetické a naopak mě vadí předjímat vývoj ve straně i ve volbách, které jsou za 5 měsíců.

Namísto toho, abychom zde formovali kandidáty do EP, kteří se mají již 18.ledna představit na CF, tak se řeří coby, kdyby a aby, a diskutujeme hypotetické scénaře.
Někde výše to bylo zmíněno. Všichni přemýšlí, co budeme dělat, až se tam dostaneme a jaksi zapomínají, že se nedřív musíme soustředit na to, jak se tam dostat.

Můj status je následující:
V několika krajích žádám o nominaci na volbu do RP (což není voba RP).
Představení kandidátů do EP zatím ani neproběhlo, ani sestavení kandidátky.
Budu-li mít nominace budu kandidovat 18. na předsedu a ucházet se i o EU tým..."Sakum prdum" a poměrně jasnej statement.

Jako jednu z prvních iniciativ směrem k volbám do EP jsem chápal zřízení multifunkčního sídla strany v Praze, kde by mohl začít pracovat i přípravný volební štáb. (stabilní připojení, možnosti mumble i videokonferencí, mezinárodní koordinace apod.) To bohužel nedopadalo, neb konstalace nebyla jaksi ideální a jede se na novu, jestli se nám podaří CF vysvětlit, že tento krok je v rámci rozvoje strany prostě potřeba.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Dalibor.Zahora
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Ivan Bartoš)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Ljuba.Polakova, Ivo.Vasicek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlášení zájmu kandidovat za Piráty do EP (Ivan Bartoš)

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ivan je zvolen, takže mu to zamknu.
lock.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Marcel.Kolaja

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“